طراحی سایت نمایشگاهی | آثارتو به 80 میلیون نفر نشون بده!

طراحی سایت نمایشگاهی | آثارتو به 80 میلیون نفر نشون بده!

تمامی کسانی که قصد دارند تا محصولات و کالای خوشان را در معرض دید بسیاری از افراد قرار دهند، طراحی سایت نمایشگاهی بهترین راه‌کار است تا تجارت و بیزینس خود را به یک شرکت به روز و پولساز تبدیل کنید.

هر ساله در سرتاسر کشور شاهد آن هستیم که افراد زیادی اقدام به برگزاری نمایشگاه کرده و با ایجاد غرفه های گوناگون مشغول به بازاریابی و فروش محصولاتشان به مشتریان هستند.

هدف این افراد از برگزاری چنین نمایشگاهی رقابت و پیشرفت در حوزه کاری خودشان است. علی‌رغم اینکه ایجاد و برگزاری نمایشگاه‌ها باعث اشتغال و درآمد‌زایی می‌شود، می‌تواند یک محصول و کالا را برای معرفی و شناخت بیشتر به افراد نشان دهد.

وب‌سايت نمایشگاهی

قبل از اینکه به شروع و برگزاری نمایشگاه‌ها نزدیک شویم، صاحبان کسب کارها از راه‌های مختلف و به روش‌های متعددی اقدام به تبلیغات برای نمایشگاه می‌کنند که این راه‌ها عبارتند از: تبلیغات در روزنامه، تبلیغات در مجله‌های گوناگون، تبلیغات توسط بنر و تراکت و …

در این میان این روش‌های تبلیغ باعث خواهد شد تا صاحبان کسب کار هزینه‌ی زیادی را متحمل شوند و برای فروش و بازاریابی محصول و خدماتشان مبالغ گزافی را پرداخت کنند که گاها نیز از از نتیجه راضی نیستند و آنجور که باید، این گونه روش‌های تبلیغات برای آنها موثر واقع نخواهد شد.

اهمیت طراحی سایت نمایشگاهی

ما راه‌ حل مناسب و بهتری را برای صاحبان کسب کار سراغ داریم، راه‌اندازی و طراحی سایت شرایطی را برای شما به وجود می آورد که بتوانید محصولات وکالای مورد نطر خودتان را به صورت جامع‌تری به کاربران و مشتریان معرفی کنید و می‌توانید به هدف مد نطری که دارید دست پیدا کنید.

شما زمانی که اقدام به طراحی سایت نمایشگاهی می‌کنید تا بتوانید از طریق آن کسب در آمد داشته باشید، 1 تیر را با 2 نشان خواهید زد.

طراحی سایت نمایشگاهی یک شیوه درست و کاربردی برای فروش و بازاریابی محصول و کالا است و به بهترین شکل می‌تواند شما را به هدفی که دارید نزدیک کند.

راه‌اندازی این وب‌سایت باعث رضایت و خرسندی در مشتریان و کاربرانتان می‌شود و با احترامی و ارزشی که برای آنان فراهم ساخته اید، هم در وقت آنان صرفه جویی شده و هم این قدرت انتخاب را به مشتری داده‌اید تا از طریق وب‌سایت تمامی محصولات شما را ببیند و بر طبق نیازی که دارید انتخاب کند.

با تبلیغی که این مشتریان از وب‌سایت و کسب کار شما می‌کنند، شما به یک برند تبدیل خواهید شد.

اهمیت طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی چه امکاناتی دارد

در طراحی سایت نمایشگاهی، برای اینکه بتواند به خوبی نیاز کاربران و مشتریان را برطرف ساخت باید امکانات خوبی را به آنها ارائه داد، در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

1- خدمات نمایشگاهی

در این قسمت یک سری خدماتی که نمایشگاه می‌تواند در اختیار کسب کارها قرار دهد وجود دارد، این خدمات وسایل مورد نیاز برای راه‌اندازی نمایشگاه هستند که عبارتند از :وسایل تزئینی، مبلمان اداری، آب‌خوری، خدمات همایشی، خدمات تصویری و…

2- ایجاد بخش گالری

یک سری عکس از نمایشگاه‌هایی که کسب کار شما در آن قرار داشته و فعالیت کرده‌اید، تهیه کنید و در این قسمت طراحی سایت نمایشگاهی بگذارید تا کاربران مشاهد کنند و متوجه شوند که شما در چه نمایشگاه‌هایی حضور داشته‌اید.

3- انتخاب زبان

زمانی که وب‌سایت شما با قابلیت چند زبانه طراحی شده باشد این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید محصولات وکالای مورد نطرتان را در نمایشگاه‌های بین‌المللی به نمایش بگذارید و مشتریان زیادی را از این بازار بین‌المللی به دست بیاورید.

4- آب و هوا

شما با استفاده از این ابزار در وب‌سایت می‌توانید شرایط آب هوایی شهرها را به صورت دقیق و لحظه‌ای برسی کنید تا برای برگزاری نمایشگاه با مشکل مواجه نشوید.

5- تبلیغات

در طراحی سایت نمایشگاهی می‌توانید یک قسمت را در نظر بگیرید برای تبلیغات متنی یا بنری، شرکت‌هایی که دوست دارند در وب‌سایت نمایشگاهی شما تبلیغات مورد نظرشان را انجام دهند، می‌توانند با پرداخت هزینه به شما این کار را انجام دهند.

6- تعرفه‌ها

در بخش تعرفه ها می‌توانید لیست تمامی عناوین نمایشگاه، همراه به امکانات غرفه و هزینه‌ی اجار‌ی آن را در وب‌سایت قرار دهید برای شرکت‌هایی که تمایل دارند در نمایشگاه شما غرفه‌ای را اجاره کنند.

7- طراحی تقویم نمایشگاه

در این بخش جدول برگزاری هر کدام از نمایشگاه‌های به ترتیب مشخص شده است و کاربران با کلیک بر روی هر کدام از نمایشگاه مد نظرشان می‌توانند اطلاعات مربوط به ساعت برگزاری، تلفن‌های تماس، شماره‌غرفه، و توضیحات در مورد اهداف شرکت را در دسترس داشته باشند و به تمامی این اطلاعات به صورت کاملی رسیدگی کنند.

8- معرفی شرکت نمایشگاهی

تمامی مشخصات نمایشگاه اعم از رزومه، تاریخچه فعالیت، سوابق، توضیحات در مورد مدیر و پرسنل شاغل، اندازه و متراژ نمایشگاه، عناوین و افتخارات، گواهینامه‌ها و مجوزها و مواردی این چنینی را در یک بخش از وب‌سایت قرار می‌دهید، تا کاربران شناخت بیشتری از شما حاصل کنند.

این بخش را باید یکی از مهم‌ترین امکانات این وب‌سایت به شمار آورد.

9- رسیدگی به شکایات

این بخش از سایت برای رسیدگی به شکایات و مشکلات به وجود آمده برای کاربران در نمایشگاه، در نظر گرفته شده است و برای کاربران بسیار اهمیت دارد.

10- دستاوردها


گزارش‌های تکمیلی از دستاوردهای یک نمایشگاه، میزان موفقیت و پیشرفت، آمار استقبالی که کاربران از نمایشگاه داشته‌اند، در این قسمت از وب‌سایت قرار می‌گیرد.

امکانات وب‌سایت نمایشگاهی

 سایت نمایشگاهی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

1- استفاده از قالب زیبا و مناسب در طراحی سایت نمایشگاهی

2- ریسپانسیو بودن (قابلیت واکنشگرا)، این عامل د سئو سایت تاثیر زیادی دارد

3- امکان ثبت نام کاربران

4- طراحی سیستم پاپ‌آب برای وب‌سایت

5- طراحی پنل مدیریت برای مدیر وب‌سایت

6- کاربری راحت برای مشتریان و مخاطبان

7- قابلیت چت آنلاین برای اعضای سایت

صفحات وب‌سایت نمایشگاهی

 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه در باره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه دسته بندی محصول

وب‌سایت نمایشگاهی چه مزیت‌هایی دارد

مزایای وب‌سايت نمایشگاهی نشان دهنده ضرورت آن است برای تمامی کسانی که نیاز به همچین فضایی دارند، این مزایا عبارتنداز:

1- امکان تبدیل شدن به برند

زمانی که شما برای کسب کارتان اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت می‌کنید، این امکان را خواهید داشت تا بافعالیت مفید و ارزشمندی که در فضای اینترنت انجام می‌دهید خود را به یک برند تبدیل کنید.

2- نداشتن محدودیت

با طراحی سایت نمایشگاهی، در تمامی ساعات و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید به مشتریانتان خدمات رسانی کنید.

3- ارائه خدمات در تمامی نقاط کشور

تمامی اشخاص در هر جایی که هستند می‌توانند با ورود به وب‌سایت شما و نگاه کردن به محصولات و کالاهای که دارید، در صورت تمایل آن را از شما خریداری کنند.

مزیت طراحی سایت نمایشگاهی

اگر جروء آن دسته از کسانی هستید که برای قرار دادن آثار و کارهای هنری خودتان نیاز به یک وب‌سایت هنری دارید، مقاله زیر را باد دقت مطالعه کنید:

«طراحی سایت هنری»

سخن پایانی

با توجه به پتانسیل زیادی که در فضای اینترنت وجود دارد، قشر زیادی از اشخاص خدمات و کالای اساسی خودشان را از این فضا تهیه می‌کنند. طراحی سایت نمایشگاهی فرصت خوبی است برای تمامی کسانی که کسب کار و بیزینسی دارند و دوست دارند که این کسب کار آنها برای اشخاص زیادی به نمایش در بیاید و با بازاریابی و فروش آن کسب درآمد کنند.

یادتان باشد که شما با راه‌اندازی یک وب‌سایت نمایشگاهی، صاحب یک نمایشگاه آنلاین با تعداد زیادی کاربر هستید و این هنر و تخصص شماست که این کاربران را به مشتری تبدیل کنید.

با رعایت کردن تمامی اصولی که در این مقاله به آنها پرداخته شد، می‌توانید یک سایت نمایشگاهی ارزشمند با تعداد بازدید کنند زیاد را در اختیار داشته باشید و در نتایج بالای جستجو قرار گیرید.

برای مشاوره طراحی سایت با متخصصان تیم سایت با سئو، کافیست که بر روی لینک تماس با ما کلیک کنید تا به تمامی راه‌های ارتباطی که می‌توانید با ما در تماس باشید دسترسی داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.