طراحی سایت نگارخانه | 4 ویژگی مهم برای جذب هنر دوستان

طراحی سایت نگارخانه | 4 ویژگی مهم برای جذب هنر دوستان

کسانی که دوس دارند تا هنر و خلاقیت خود را با دیگر افراد به اشتراک بگذارند، طراحی سایت نگارخانه محیطی هنری و مملو از آثار برجسته خواهد بود. اگر تمایل دارید تا به این وب‌سایت بیشتر آشنا شوید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

هنر همیشه جایگاه بالایی در میان انسان‌ها داشته است و افراد ارزش زیادی برای آن قائل هستند، هنرهای متعددی وجود دارند و به افرادی که آنها را خلق می‌کنند هنرمند گفته می‌شود. اگر به روزگاران قدیم نگاهی بیندازیم متوجه این موضوع خواهیم شد که انسان‌ها جایگاهی بالایی را برای آثار هنری در نظر گرفته‌اند و در هر دورانی آثار هنری آن دوران را خلق و نگهداری شده است.

وب‌سایت نگارخانه

اما برای نگه داری این آثار هنری باید جایی وجود داشته باشد تا علی رغم اینکه از آنها به خوبی نگهداری شود عموم افراد نیز بتوانند از این آثار بازدید کنند. نگارخانه به محلی گفته می‌شود که در آن آثار هنرمندان معروف و شناخت شده به همراه آثار جوانان و هنرمندان جویای نام قرار می‌گیرد تا عموم افراد بتوانند از این آثار هنری بازدید کنند.

با توجه به اینکه در روزگار امروزی افراد استفادی زیادی از اینترنت می‌کنند، بازدید از نگارخانه‌های توسط افراد بسیار افت کرده و کمتر کسی برای بازدید حضوری به این مکان مراجعه می‌کنند.

با توجه به این عوامل چاره کار چیست؟ یک نگارخانه که از جایگاه هنر و والایی برخوردار است چگونه می‌تواند جایگاه خود را به دست بیاورد؟ طراحی سایت نگارخانه افراد زیادی را در زمان کمی جذب هنر و خلاقیت شما می‌کند و شما را به یک هنرمند برجسته تبدیل خواهد کرد.

چرا طراحی سایت نگارخانه

نگارخانه‌ها می‌توانند برای به دست آوردن جایگاه و ارزش خود اقدام به طراحی سایت کنند تا بتوانند کاربران و افرادی زیادی را که در فضای اینترنت به دنبال آثار هنری هستند به خوبی جذب کنند. آمار بازدید در یک نگارخانه به صورت سنتی آمار بالایی نخواهد بود و افراد بیشتر تمایل دارند تا به صورت آنلاین و غیره حضوری تمامی آثار موجود در یک نگارخانه را مشاهده کنند.

اهمیت طراحی سایت نگارخانه

افراد با توجه به مشغله‌های زیادی که امروزه با آن درگیر هستند زمان اضافی زیادی را در اختیار ندارند که برای قرار گرفتن در محیط نگارخانه آن را خرج کنند و دوست دارند در محل کار و یا در منزل شخصی خودشان از هنرها و ظرافت نگارخانه ها به صورت آنلاین بازدید کنند.

زمانی که یک نگارخانه اقدام به طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت نگارخانه می‌کند این امکان را به افراد می‌دهد که با وارد شدن به این وب‌سایت از تمامی آثار هنری و خدماتی که درآن وجود دارد استفاده کنند.

طراحی سایت نگارخانه چه امکاناتی دارد

 • عضویت
 • ورود
 • سیستم چند فروشندگی
 • سیستم چت آنلاین
 • درگاه پرداخت بانکی
 • عضویت vip
 • پنل کاربری
 • سیستم تیکتینگ
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت نگارخانه

طراحی سایت نگارخانه چه ویژگی‌هایی دارد

ویژگی وب‌سایت نگارخانه

در ادامه به ویژگی‌های مهمی که این وب‌سایت دارد اشاره می‌کنیم:

1- قرار دادن اخبار و رویدادها در طراحی سایت نگارخانه

تمامی رویدادها و اخبارمانند برگزاری نمایشگاه، همایش، آثار جدید و غیره را می‌توانید در یک بخش از وب‌سایت نگارخانه قرار دهید تا کاربران از اخبار و رویدادهای پیش روی نگارخانه مطلع شوند.

2- ایجاد فروشگاه اینترنتی طراحی سایت نگارخانه

اگر شما به عنوان مدیر نگارخانه به دنبال راهی هستید تا آثار هنرمندان در دسترس مردم قرار گیرید، می‌توانید فروشگاه اینترنتی برای فروش آثار هنری را در وب‌سایت نگارخانه راه‌اندازی کنید. با وجود این امکانات کاربران و مخاطبان شما می‌توانند در صورت تمایل آثار هنری را که دوست دارند از شما خریداری کنند.

باید یک پنل ثبت نام کاربران در وب‌سایت قرار دهید تا کاربران با ورود به این پنل کارهای ثبت نام را انجام دهند و بعد از تکمیل کردن فرم ثبت نام آثار مورد نظر خود را انتخاب کنند و با توجه به ارزش و قیمتی که دارد مبلغ آن اثر را از طریق درگاه پرداخت بپردازند و آن اثر را درب منزل خویش تحویل بگیرند. فروشگاه آنلاین اینترنتی را باید از ویژگی‌هایی مهم در طراحی سایت نگارخانه محسوب کرد.

ویژگی وب‌سایت نگارخانه

3- قرار دادن عکس آثار هنری در وب‌سایت نگارخانه

شما می‌توانید از آثار هنری عکس‌های با کیفیتی تهیه کنید و در قسمتی از وب‌سایت قرار دهید. این کار سبب می‌شود تا زمانی که کاربران به این صفحه وارد شوند، بتوانند عکس‌های با کیفیت همراه با مشخصات درج شده از آثار موجود در وب‌سایت نگارخانه را مشاهد کنند و جذب آنها شوند.

4- واکنشگرا (ریسپانسیو ) بودن طراحی سایت نگارخانه

یکی از موارد مهمی که در زمان طراحی و راه‌اندازی سایت نگارخانه باید به آن توجه داشت، قابلیت (ریسپانسیو) بودن آن است.

به دلیل اینکه امروزه افراد بیشتر از طریق موبایل وارد اینترنت می‌شوند زمانی که وب‌سایت نگارخانه به صورت ریسپانسیو طراحی شود به خوبی در تمامی ابزار دیجیتال مانند گوشی موبایل، تبلت و کامپیوتر قابل نمایش خواهد بود و کاربران از شما رضایت خواهند داشت که این عامل به بالا رفتن تعداد بازدید وب‌سایت شما خواهد شد و اثرات تاثیر گذاری بر روی سئو خواهد داشت.

طراحی سایت نگارخانه دارای چه صفحاتی است

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
صفحات طراحی سایت نگارخانه

امروزه هنر به قدری در میان افراد جوامع مختلف از محبویت برخوردار است که به یک ابزار قوی برای بیان احساس و افکار هنرمند تبدیل شده است. طراحی سایت هنری را نمی‌توان تنها یک وب‌سایت محسوب کرد، بلکه محیطی قدرتمند است برای هنرمندان و هنردوستان تا از دیدن آثار لذت ببرند و بتوانند بهتر زندگی کنند، برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت کافیست تا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

«طراحی سایت هنری»

سخن پایانی

طراحی سایت نگارخانه برای تمامی خانه‌های هنری و نگارخان ها قابل استفاده است و این مکان قابلیت این را دارد که به صورت 24 ساعته به تبلیغ خود بپردازند و قشر زیادی از افراد را به سمت خودشان جذب کنند.

هنر زمانی که دیده نشود جذابیتی را برای افراد به همراه ندارد و نمی‌تواند معنا و مفهوم خود را با افراد در میان بگذارد. وب‌سایت نگارخانه این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا هنر و خلاقیت خود را با تعداد افراد زیادی به اشتراک بگذارید و بتوانید از این طریق هم درآمد خود را بالا ببرید و هم نگارخانه خود را به یک برند هنری معتبر تبدیل کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.