طراحی سایت هنری | 4 ویژگی مهم آن برای هنر دوستان

طراحی سایت هنری | 4 ویژگی مهم آن برای هنر دوستان

امروزه بسیاری از کسب و کارها برای اینکه تعداد مخاطبان و کاربران زیادی را جذب خود کرده و فروش و بازاریابی موفقی را تجربه کنند، اقدام به ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت کرده‌اند. هنرمندان و اهالی هنر نیز این امکان را دارند تا با طراحی سایت هنری حوزه‌ی کاری خود را رشد و گسترش داده و با استفاده از این روش آثار هنری خود را به صورت آنلاین در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان زیادی قرار دهند.

طراحی سایت هنری

هنر از روزگاران قدیم همیشه به همراه انسان‌ها بوده، به همین خاطر امروزه طراحی سایت هنری از اهمیت زیاد در میان فعالان این حوزه برخوردار است. و در واقع هنر یاور همیشگی بشریت قلمداد می‌شود و در هر عصری شاهد پیدایش هنرهای جدیدی هستیم. به عنوان مثال خلق آثار هنری در دوران حجر و زمانی که بشر غار‌نشین بوده است را می‌توان مثال زد، ولی با وجود گذشت سالیان دراز از آن دوران باز نشان‌هایی از این هنر و ظرافت وجود دارد.

هنر چیست

هر اثر و عنصری که جنبه‌ی زیبایی شناسی را در خود جای داده باشد به عنوان یک هنر شناخته می‌شود. اگر شما یک هنرمند باشید و بخواهید آثاری را که خلق کرده‌اید در معرض عموم همگان قراردهید، یا باید یک نمایشگاه هنری راه‌اندازی کنید که خود دارای هزینه‌ی بالای است و احتمالا این گزینه متناسب با میل شما نخواهد بود و یا می‌توانید برای خودتان با هزینه کم اقدام به طراحی سایت هنری کنید.

سایت هنری

امروزه با توجه به پیشرفت‌های زیادی که وب و اینترنت در سرتاسر دنیا داشته است، یکی از بهترین روش‌ها برای بازاریابی و فروش محصولات ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت است.

اهمیت طراحی سایت هنری

امروزه شرکت‌های هنری زیادی وجود دارند که از یک وب‌سایت خصوصی برای خدمات رسانی و ارائه خدمات بی بهره هستند و به همین خاطر در حال از دست دادن بازارهای بزرگ در اینترنت می‌باشند.

استفاده از وب‌سایت هنری برای فعالان در این حوزه بسیار هائز اهمیت است، زیرا هم می‌توانند گوی سبقت را از رقیبانشان بربایند و هم از طرفی با افزایش سود آوری، مجموعه یا شرکت هنری به پیشرفت‌های چشمگیری دست خواهد یافت.

طراحی سایت هنری یک بستر است برای فروش و بازاریابی آثار خلاقانه هنری و آموزشی که تمامی هنرمندان و دوستداران هنر می‌توانند از این وب‌سایت استفاده کنند.

مجموعه سایت یا سئو با تجربه بیش از ۲۰ سال خدمت رسانی در زمینه طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت‌‌های اینترنتی، آمادگی این را دارد تا شما را در زمینه طراحی سایت هنری از ابتدا تا انتها این پروژه همراهی کند.

اهمیت طراحی سایت هنری

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که چرا حتما باید یک وب‌سایت هنری داشته باشیم؟ بهتر است به همان روش سنتی و قدیمی مشغول به فروش و ارائه خدمات محصولات هنری شویم!

در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که شهرت همیشه برای یک هنرمند لازم است زیرا آثار هنری و خلاقانه بیشتری را می‌تواند با کاربران زیادتری به اشتراک بگذارد، زمانی که یک هنرمند دارای شهرت و محبوبیت باشد می‌تواند با ایدهای خلاقانه و هنری خود در نوع بینش و نگرش افراد تغییرات مثبتی را ایجاد کند.

یک هنرمند در کارش هر چقدر که ماهر و زبر دست باشد ولی نتواند آثارش را به صورت گسترده به اشتراک بگذارد، در حقیقت هنر خود را در نزد خودش نگه داشته است. هنرمند برای معرفی و عرضه آثار ارزشمند و خلاقانه‌اش باید اقدام به طراحی سایت هنری کند تا بتواند هنر و ظرافتش را با کمترین هزینه در دسترس عموم افراد علاقمند قرار دهد.

مزایای طراحی سایت هنری

مزایای طراحی سایت هنری
 • دسترسی به تعداد زیای از کاربران
 • با طراحی سایت هنری حقوق کپی رایت آثار هنری محفوظ است
 • معرفی بهتر هنرمندان و آثار هنری به طیف گسترده‌ای از کاربران
 • ساخت سایت هنری باعث صرفه جویی در زمان و هزینه هنرمند خواهد شد
 • تبدیل شدن آثار هنری به یک برند محبوب در میان علاقه‌مندان
 • راه‌اندازی وب‌سایت هنری باعث می‌شود آثار هنری بین افراد زیادی به اشتراک گذشته شود
 • فروش محصولات هنری به صورت ۲۴ ساعته

طراحی سایت هنری برای چه رشته‌هایی مناسب است

وب‌سایت هنری می‌تواند برای تمامی افرادی که در زمینه، هنر و کارهای تجسمی فعالیت دارند مناسب باشد، در ادامه به برخی از کارهای هنری که حتما نیاز به یک وب‌سایت دارند می‌پردازیم:

1- طراحی سایت هنری برای خوشنویسان

این هنرمندان برای اینکه بتوانند قدرت قلم و هنر خودشان را با افراد زیادی به اشتراک بگذارند، به یک وب‌سایت نیاز خواهند داشت تا آثار خود را با بهترین بازخورد و نتیجه ممکن برای دیدن کاربران در این فضا قرار دهند.

وب‌سایت هنری

2- طراحی سایت هنری برای اهالی سینما

کسانی که در صنعت سینما فعالیت دارند، می‌توانند با راه‌اندازی سایت هنری آرشیوی از فیلم‌های مناسب را در سایت قرار دهند و با برنامه‌ریزی درست این محصولات را در دسترس مخاطبان قرار دهند و از این راه کسب درآمد کنند.

3- طراحی سایت هنری برای عکاسان

زمانی که شما به عنوان یک عکاس حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستید، برای دیدن عکس‌های هنری و زیبایی که از جاهای گوناگونی می‌گیرید، نیازمند محیطی هستید تا این آثار را در آنجا به معرض نمایش برای همگان قراردهید. بهترین گزینه برای شما طراحی سایت هنری است.

4- طراحی سایت هنری برای معماران

وب‌سایت هنری

پیاده‌سازی و خلق کردن یک اثر ساختمانی و یا مهندسی نیازمند یک بستر امن و قابل اعتماد است، برای ارائه این خدمات به متقاضیان و مشتریان می‌توانید یک سایت برای کارهای هنری و معماری خود داشته باشید.

امکانات طراحی سایت هنری

 • پشتیبانی شبانه‌روزی و کامل
 • ورود
 • عضویت
 • سیستم چت آنلاین
 • قرار دادن بخش نظر سنجی در وب‌سایت
 • بالا بودن امنیت بالا برای استفاده کاربران
 • قرار دادن قیمت فروش بر روی محصولات
 • در هر موقع بدون هیچ گونه محدودیتی، می‌توانید به وب‌سایت دسترسی داشته باشید و از خدمات آن بهرمند شوید
 • سیستم تیکتینگ
 • قرار دادن یک کاتالوگ به صورت آنلاین برای تمامی محصولات هنری که در وب‌سایت قرار دارد
 • امکان به فروش رساندن تمامی محصولات و اثرهای هنری قرار داده شده در سایت
 • امکان درج توضیحات تکمیلی درباره محصولات وب‌سایت
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت آنری وجود دارد
 • قرار دادن عکس و ویدئو از آثار هنری در وب‌سایت، این کار باعث خواهد شد تا کاربران شناخت بیشتری را از زمینه فعالیت شما به دست بیاورند
 • قرار دادن قیمت تمامی محصولات وب‌سایت برا اساس تاریخ تعیین شده
 • امکان برگزاری نمایشگاه‌های هنری به صورت آنلاین در وب‌سایت برای بازدید کاربران
 • قابلیت دانلود محصولات
 • ایجاد کردن درگاه مستقیم بانکی در وب‌سایت
 • قرار دادن قسمتی از سایت برای معرفی هنرمندان و سبک هنری آنها و تاریخچه شروع فعالیت هنرمندان
امکانات طراحی سایت هنری

انوع فعالیت در طراحی سایت هنری

در وب‌سایت هنری می‌توانید به دو صورت فعالیت داشته باشید، که هم به شکل گروهی و هم به شکل شخصی است:

1- وب‌سایت هنری شخصی: شما خودتان به تنهایی اقدام به خلق آثار و محصولاتتان خواهید کرد و شخص شما این محصولات را به فروش می‌رساند.

2- وب‌سایت‌های هنری گروهی: نوع فعالیت به این شکل است که شما می‌توانید با تعدادی از هنرمندان و استادان مرتبط با حوزه فعالیتی که دارید همکاری کنید و به صورت گروهی محصولات خود را بازاریابی کرده و به فروش برسانید.

فعالیت در سایت هنری

در هنگام راه‌اندازی وب‌سایت هنری حتما به این موضوع دقت داشته باشید که شما می‌خواهید به صورت گروهی فعالیت داشته باشید و یا به صورت انفرادی تا شرکت طراحی سایت شما دقت بیشتری را چیدمان و گرافیک وب‌سایت شما به عمل بیاورید.

اگر شما به عنوان یک هنرمند قصد دارید تا یک وب‌سایت شخصی نیز راه اندازی کنید و فعالیت‌های خودتان را از این طریق دنبال کنید، می‌توانید از مقاله زیر بازدید کنید:

معرفی مقاله «طراحی سایت سخصی»

صفحات طراحی سایت هنری

صفحات طراحی سایت هنری
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه اصلی وب‌سایت هنری

قیمت طراحی سایت هنری

اینکه یک وب‌سایت هنری چقدر ارزش دارد بستگی به موارد زیادی دارد. مثلا تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده، حجم امکانات، مدت زمان طراحی، شرکت طراح و غیره. همانگونه که شما نیز اطلاع دارید قیمت طراحی سایت هنری برای هنرمندان و کسانی که در حوزه‌های هنری فعالیت دارند، از اهمیت زیادی برخوردار است و این افراد تمایل دارند تا یک وب‌سایت بهینه با هزینه مناسب و مقرون به صرفه در اختیار داشته باشند.

قیمت سایت هنری

در این رابطه نیازی نیست نگران باشید زیرا مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره به دقت نیازهای شما را مورد برسی قرار خواهند داد و با توجه به امکاناتی که وب‌سایت هنری نیاز دارید، قیمت دقیق طراحی سایت هنری را به شما اعلام خواهند کرد.

ویژگی‌های طراحی سایت هنری

وب‌سایت هنری باید دارای یک سری ویژگی‌ها باشد تا کاربران در زمان ورود به آن به خوبی نیاز خود را برطرف سازند و احساس خوبی را تجربه کنند، این ویژگی‌ شامل:

1- گرافیک زیبا و جذاب

زمانی که وب‌سایت هنری شما از قالب زیبایی برخوردار بوده و از رنگ‌های نرم و ملایم در آن استفاده شده باشد، احساس خوبی را در کاربر به وجود خواهد آورد و کسانی که به سایت شما برای اولین بار وارد شوند، با توجه به چیدمان و رنگ آمیزی مناسب به سایت شما اعتماد خواهند کرد.

2- ریسپانسیو بودن وب‌سایت

ویژگی‌های طراحی سایت هنری

 اگر وب‌سایت شما با قابلیت واکنشگرا (ریسپانسیو) راه‌اندازی شده باشد، در هر اندازه‌ی و هر ابعادی برای کاربران قابل نمایش خواهد بود و رضایت آنها را به دنبال خواهد داشت.

3- دارا بودن سرعت مناسب وب‌سایت

یکی از موارد مهمی که برای تمامی کاربران به محض ورود به وب‌سایت شما مهم است، سرعت لود سایت است. مخاطبان دوست دارند سرعت سایت مورد نظرشان بالا باشد، تا به راحتی بتوانند در صفحات مختلف وب‌سایت جستجو کنند و هر محصول و خدماتی را که نیاز دارند در کمترین زمان در اختیار داشته باشند.

4- سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو

زمانی که وب‌سایت هنری از سئو سایت مناسبی برخوردار باشد و در محتوای آن از مطالب جذاب و مفید استفاده شده باشد.

کاربران با خواندن این مطالب احساس رضایت خواهند داشت و سایت شما را به دوستان و نزدیکانشان معرفی خواهند کرد و شما با تعداد زیادی از کاربران مواجه خواهید شد که ترافیک وب‌سایت شما را بالا خواهد برد و موتورهای جستجوی گوگل شما را در نتایج بالای جستجو قرار خواهند داد.

مراحل طراحی سایت هنری در مجموعه‌ سایت با سئو

مراحل طراحی سایت هنری

۱_ مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی

۲_ مرحله دوم: عقد قرارداد

۳_ مرحله سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت هنری توسط تیم فنی

۴_ مرحله چهارم: بازبینی طرح اولیه توسط کارفرما

۵_ مرحله پنجم: ساخت طرح نهایی

۶_ مرحله ششم: بازبینی نهایی وب‌سایت توسط تیم فنی و کافرما

۷_ مرحله هفتم: راه‌اندازی وب‌سایت هنری

۸_ مرحله هشتم: پشتیبانی مادام‌العمر ،مجموعه سایت با سئو از سایت هنری

سخن پایانی

زمانی که یک هنرمند اثری را خلق می‌کند، دوس دارد تا برای تمامی مخاطبان و علاقه‌مندانش این اثر را به نمایش بگذارد و لذت دیدن آن را با تمامی کاربران و مخاطبان خود تقسیم کند، این امکان در صورتی تحقق می‌یابد که اقدام به طراحی سایت کند.

اثربخش‌ترین و قدرتمندترین مکانی که می‌توان آثار هنری را برای متقاضیان به اشتراک گذاشت، وب‌سایت است. طراحی سایت هنری می‌تواند تمامی هنرمندان و خالقان هنر را در این راستا همراهی کند و در مدت زمان کوتاهی نتیجه‌ی مورد نظر را برای آنها به همراه داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.