طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی به شما این امکان را می‌دهد تا رشته و تخصص ورزشی خودتان را به صورت آنلاین با کاربران زیادی به اشتراک بگذارید و امروزه به یکی از ضرورت‌های باشگاه‌های ورزشی و مربیان تبدیل شده است که بازدید زیادی دارد. با راه‌اندازی وب‌سایت ورزشی به راحتی می‌توان رشته‌های ورزشی مختلف را در این سایت معرفی کرده و از این طریق سطح آگاهی عموم مردم را بالا برد.

طراحی سایت ورزشی باید به صورت حرفه‌ای انجام شود تا در آینده اگر قصد توسعه آن را داشته باشید، این عمل به راحتی امکان‌پذیر باشد. ما در مجموعه سایت با سئو یک سایت ورزشی متناسب با نیاز و سلیقه شما راه‌اندازی می‌کنیم.

با توجه به ظرفیت‌های نامحدودی که امروزه در بستر وب شاهد آن هستیم، تقاضای طراحی سایت نیز روبه افزایش است. در واقع ساخت سایت این فرصت را به شما می‌دهد تا حضور پررنگ و موفقی را در بستر وب تجربه کنید. راه‌اندازی وب‌سایت یک سرمایه‌گذاری مطمئن است که کسب‌وکار شما را به ظرفیت‌های گسترده‌ای که در اینترنت وجود دارد وصل می‌کند که افزایش فروش را برایتان به دنبال دارد.

با طراحی سایت ورزشی شما می‌توانید خدمات شایانی نظیر ارائه آخرین اخبار ورزشی، برنامه‌های ورزشی، فروش محصولات ورزشی و… را به افراد ارائه دهید. با قرار دادن مقالات ورزشی در این وب‌سایت، کاربران را ترغیب می‌کنید که به سایت شما سر بزنند و از این طریق خدمات مورد نظر را به آنها ارائه می‌دهید. مجموعه سایت با سئو از مجریان برتر در زمینه ساخت سایت ورزشی، در کنار شما خواهد بود تا بهترین بازده را از سایت ورزشی خود به دست آورید.

قیمت طراحی سایت ورزشی

قیمت طراحی سایت ورزشی

قیمت طراحی سایت ورزشی یکی از فاکتورهای مهمی است که باید در زمان انتخاب شرکت طراحی سایت، توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. هزینه طراحی سایت ورزشی ثابت نیست و با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که دارد، مشخص می‌شود.

هر چقدر امکانات مورد استفاده در این وب‌سایت بیشتر باشد به مراتب قیمت آن نیز افزایش می‌یابد و عکس این موضوع نیز صدق دارد. شما به عنوان یک مربی و مدیر باشگاه نگران هزینه طراحی سایت ورزشی نباشید چرا که ارزش و سودآوری که این وب‌سایت برای شما به همراه دارد در مقابل هزینه آن اصلا قابل قیاس نیست. در واقع طراحی سایت ورزشی در مدت‌زمان کوتاه چند ماهه، درآمد شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد. پس نگران هزینه طراحی سایت ورزشی نباشید.

چرا به طراحی سایت باشگاه ورزشی نیاز دارید؟

چرا به طراحی سایت باشگاه ورزشی نیاز دارید؟

افراد برای کسب اطلاعات در زمینه‌ی تمرین‌های ورزشی و رژیم غذایی، به کرار در اینترنت به جستجو می‌پردازند، این عامل باعث شده که یک باشگاه ورزشی بتواند با طراحی و راه‌اندازی سایت، خدمات قابل قبولی را در فضای اینترنت به اشخاص ارائه دهد.

زمانی که باشگاه ورزشی شما دارای یک وب‌سایت باشد خیلی راحت توسط افراد پیدا می‌شود و کاربران به راحتی می‌توانند با یک جستجوی ساده در اینترنت، شمار را پیدا کنند. با طراحی سایت باشگاه ورزشی، مجموعه ورزشی شما کم‌کم در بین مردم معروف شده و به یک برند تبدیل می‌شوید. توجه داشته باشید که ساخت سایت باشگاه ورزشی به معنی اعتبار دوچندان باشگاه شماست.

سفارش طراحی سایت ورزشی

ساخت سایت ورزشی بهترین راهکاری است که مراکز ورزشی می‌توانند از طریق آن علاقه‌مندان زیادی را جذب کرده و در جهت برطرف‌سازی نیاز و خواسته‌های آنها قدم بردارند. با سفارش طراحی سایت ورزشی هر گونه فعالیت ورزشی می‌توانید در این وب‌سایت انجام دهید و دست شما باز است. زمانی که قرار است شما اقدام به ساخت سایت ورزشی کنید، دوست دارید شرکت و مجموعه‌ای که این کار را برای شما انجام دهد، تجربه خوبی در این زمینه داشته باشد و مشتریانش از آن راضی باشند.

نحوه سفارش طراحی سایت ورزشی در مجموعه سایت با سئو به این صورت است که ابتدا با کارشناسان مجموعه تماس می‌گیرد تا ما با نیاز و خواسته شما بیشتر آشنا شویم. سپس تیم پشتیبان با توجه به بودجه‌ مد نظر، بهترین پلن سایت ورزشی را برای شما در نظر می‌گیرند که بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

امکانات طراحی سایت ورزشی

امکانات طراحی سایت ورزشی
 • طراحی یک بخش برای کسب درآمد بیشتر از مشاوره و برنامه‌های ورزشی
 • ورود
 • عضویت
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت باشگاه ورزشی وجود دارد.
 • قرار دادن بخشی که در آن به معرفی باشگاه مربوطه و رزومه آن می‌پردازد.
 • قرار دادن درگاه مستقیم بانکی
 • امکان ثبت نام آنلاین اشخاص
 • بخشی که در آن آموزش‌های و حرکات ورزشی قرار داده می‌شود.
 • امکان آشنا شدن کاربران با کادر باشگاه و بازیکنان
 • ایجاد یک صفحه مخصوص برای گرفتن آگهی و تبلیغات
 • طراحی پنل مدیریت باشگاه
 • امکان چت آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته در طراحی سایت ورزشی
 • قرار دادن عکس‌هایی از محیط باشگاه
 • ایجاد قسمتی برای قرار دادن مقالات ورزشی مرتبط با فعالیت باشگاه

اهداف طراحی سایت باشگاه

طراحی سایت باشگاه یک پلتفرم قدرتمند با محیط امن و آرام است برای کسانی که دوست دارند رشته‌ ورزشی مورد علاقه‌ی خود را دنبال کنند، از اتفاقاتی که در باشگاه مورد نظرشان می‌افتد مطلع شوند و از اخبار دیگر باشگاه‌ها نیز آگاه باشند.

مراکز ورزشی این امکان را دارند تا با طراحی سایت باشگاه، اطلاعاتی از مجموعه ورزشی خود و دیگر باشگاه‌های بزرگ دنیا را در این وب‌سایت قرار دهند و کاربرانشان را در جریان اخبار مربوطه بگذارند. این عامل موجب رضایت کاربر شده و زمانی که آنها نیاز به اطلاعات این چنینی داشته باشد، حتما به وب‌سایت شما سر می‌زند.

در طراحی سایت باشگاه تمامی مراحل ثبت نام و دریافت خدمات، باید به صورت آنلاین و از طریق وب انجام شود که این عامل باعث می‌شود در وقت کاربران و مدیر باشگاه، صرفه‌جویی به عمل آید.

۵ مورد از مزایای مهم طراحی سایت ورزشی

زمانی که شما یک سایت ورزشی را مدیریت و رهبری می‌کنید، می‌توانید با استفاده از چند روش به کسب درآمد بپردازید و با خدماتی که به کاربران و مخاطبانتان ارائه می‌دهید، افراد زیادی را به بازدید از این وب‌سایت دعوت کنید. در ادامه به معرفی ۵ مورد از مزایای مهم طراحی سایت ورزشی می‎‌پردازیم:

مزایای مهم طراحی سایت ورزشی

مشاوره دادن

امروزه یکی از بهترین و پولسازترین کارها، مشاوره دادن است. شما می‌توانید با توجه به مهارت و تخصصی که در رشته ورزشی خود دارید، به افراد متقاضی و علاقه‌مند مشاوره دهید.

جوانان زیادی وجود دارند که می‌توانید با جذب کردن آنها از طریق وب‌سایت، مشاورهای حرفه‌ای خودتان را به آنها ارائه دهید، در واقع آنها چگونگی انجام دادن درست فرامین و اصول رشته ورزشی مورد نظر را از شما می‌آموزند. ساخت سایت ورزشی برای باشگاه شما جهت مشاوره دادن، بسیار مهم و ضروری است زیرا اعتبارتان را دوچندان می‌کند.

ثبت نام مخاطبان در وب‌سایت باشگاه ورزشی

وقتی که شما یک باشگاه ورزشی دارید و برای آن یک وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنید، گوی سبقت را از دیگر رقبای سنتی خودتان ربوده‌اید زیرا این امکان را دارید که با جذب تعداد زیادی کاربر، درآمدتان را افزایش دهید.

ارائه برنامه غذایی

اجرا کردن سبک زندگی سالم را همه دوست دارند، در این میان افرادی هستند که به دور از دانش لازم، به طور خودسرانه اقدام به گرفتن رژیم غذایی می‌کنند و بدون هیچ گونه دانش و مهارت خاصی در این زمینه، آن رژیم را نیز به دیگران تجویز توصیه می‌کنند.

با طراحی سایت ورزشی می‌توانید بهترین برنامه را برای رسیدن به نتیجه دلخواه این افراد به آنها ارائه دهید و علی‌رغم درآمد خوبی که از این راه به دست می‌آورید، کمک زیادی به آن دسته از کاربرانی که به دنبال برنامه غذایی و تمرینی سالم هستند، می‌کنید. ارائه این نوع خدمات در سلامت جامعه نقش بسزایی دارد.

فروش لوازم

وقتی که شما اقدام به ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت ورزشی می‌کنید، می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی و تنها از طریق وب‌سایت به تمامی مشتریان در سرتاسر کشور لوازم ورزشی بفروشید، این کار باعث افزایش درآمد و پیدا کردن مشتریان زیادتری می‌شود.

ارائه دادن برنامه تمرینی به کاربران

با دانشی که در رشته مورد نظرتان دارید، می‌توانید برنامه‌های تمرینی برای افراد علاقه‌مند بنویسید و از طریق وب‌سایت ورزشی، این برنامه را در اختیار کاربران قرار دهید و به صورت آنلاین مبلغش را دریافت کنید. این نوع تجارت ورزشی روش مناسب است برای صرفه جویی در وقت و افزایش درآمد شما.

مزیای طراحی سایت ورزشی

اهمیت رنگ آمیزی در طراحی سایت ورزشی

توجه داشته باشید که چیدمان و نوع رنگ‌های استفاده شده در طراحی سایت ورزشی اهمیت زیادی دارد زیرا باعث می‌شود که کاربران زمانی که برای بازدید به سایت شما وارد می‌شوند جذب آن شده و تمامی صفحات و مطالب مفید را مطالعه کنند. این عامل باعث بالا رفتن ترافیک سایت شده و تخصص ورزشی شما را در صفحه اول گوگل به کاربران زیادی نمایش می‌دهد. در واقع گرافیگ جذاب و کاربرپسند سایت ورزشی، تاثیرات مثبت زیادی در سئو و بهینه سازی این وب‌سایت دارد.

صفحات طراحی سایت ورزشی

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی (خانه)
 • صفحه آرشیو خدمات در وب‌سایت ورزشی
 • صفحه خدمات در طراحی سایت ورزشی
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات ورزشی وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات و کالاهای ورزشی
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه درباره ما
 • صفحه‌ای که در آن قیمت خدمات ارائه شده توسط باشگاه قرار می‌گیرد.

ساخت سایت ورزشی رایگان

اینکه برخی از شرکت‌ها با عناوینی مانند طراحی سایت ورزشی رایگان تبلیغات گسترده‌ای را انجام می‌دهند، این نوع تبلیغات صحت ندارد و شما نباید گول آنها را بخورید. صادقانه بگویم که هیچ مجموعه‌ای اقدام به ساخت سایت ورزشی رایگان برای شما نمی‌کند مگر اینکه هدف سوءاستفاده داشته باشد.

اگر قصد دارید تا با هزینه کمتری یک وب‌سایت ورزشی راه‌اندازی کنید، می‌تو‌انید از خدمات ارزان مجموعه سایت با سئو استفاده کنید. ما با توجه به بودجه‌ای که شما دارید، سعی می‌کنیم بهترین پلن طراحی سایت را برای شما در نظر بگیریم که بازخورد مناسبی نیز برایتان به همراه داشته باشد.

انواع طراحی سایت ورزشی

امروزه طراحی سایت ورزشی تنوع زیادی دارد که در حوزه‌های مختلفی نیز با توجه به هدف و نوع فعالیت، از سایت‌های مختلفی استفاده می‌شود. طراحی سایت ورزشی در مجموعه سایت با سئو به ۵ دسته اصلی تقسیم می‌شود که عبارتنداز:

 • طراحی سایت باشگاه ورزشی
 • طراحی سایت ورزشی شخصی
 • طراحی سایت ورزشی وردپرسی
 • طراحی سایت فروشگاه آنلاین ورزشی
 • طراحی سایت ورزشی اختصاصی

مراحل ساخت سایت ورزشی در مجموعه سایت با سئو

به صورت کلی برای ساخت سایت ورزشی یک سری مراحل به صورت منظم و حرفه‌ای انجام می‌شود تا این وب‌سایت به شکل زیبا، کاربرپسند و استاندارد در اختیار شما قرار گیرد. برای آشنایی بیشتر با این فرآیند، در ادامه به بررسی این مراحل می‌پردازیم:

مرحله اول: بعد از اولین تماس شما با ما، مشاوران مجموعه طی یک تماس تلفنی، اطلاعات لازم در زمینه‌ راه‌اندازی وب‌سایت ورزشی در اختیار شما قرار می‌دهند.

مرحله دوم: حالا تیم فنی مجموعه ساخت طرح اولیه سایت ورزشی را شروع می‌کند.

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: بازبینی و بررسی طرح نهایی سایت توسط کارفرما و تیم فنی مجموعه؛ در صورت هر‌گونه اشکالی این ایراد در کمترین زمان ممکن برطرف می‌گردد.

مرحله ششم: ایندکس و راه‌اندازی وب‌سایت ورزشی؛ حالا شما امکان تبدیل شدن به یک برند ورزشی را دارید.

مرحله هفتم: پشتیبانی رایگان، ما به صورت مادام‌العمر از سایت ورزشی شما پشتیبانی به عمل می‌آوریم.

طراحی سایت ورزشی چند روز زمان نیاز دارد؟

اگر شما نیز یک ورزشکار، باشگاه‌دار و مربی ورزشی هستید و تمایل به ساخت سایت ورزشی را دارید، مجموعه سایت با سئو در مدت‌زمان تقریبی ۱۰ تا ۱۴ روز، رزومه و سابقه‌ ورزشی شما را در معرض دید قشر زیادی از کاربران اینترنتی قرار می‌دهد، شاید بپرسید که چگونه این کار ممکن است؟ در جواب باید گفت با راه‌اندازی وب‌سایت ورزشی هر غیر ممکنی، ممکن می‌شود. برای مشاوره و اطلاعات تکمیلی در زمینه‌ی مدت‌زمان طراحی سایت ورزشی می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

چرا طراحی سایت ورزشی در مجموعه سایت با سئو؟

چرا طراحی سایت ورزشی در مجموعه سایت با سئو

طراحی و راه‌اندازی سایت ورزشی در مجموعه سایت با سئو، به معنی نمایش تخصص و دانش ورزشی شما با قشر زیادی از کاربران اینترنتی است. متخصصان فنی مجموعه از بهترین روش و تکنولوژی برای ساخت سایت ورزشی استفاده می‌‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشگاه ورزشی شما در لیست نتایج بالای جستجو قرار گیرد. شما می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و با صرف کم‌ترین هزینه، سایت ورزشی خود را راه‌اندازی کنید.

سخن پایانی

طراحی سایت ورزشی محیطی محبوب است برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند فعالیت‌ها ورزشی خود را از طریق وب‌سایت با عموم افراد به اشتراک بگذارند.

اگر در یک رشته ورزشی فعالیت دارید یا مدیر یک باشگاه ورزشی هستید، این امکان برای شما فراهم است تا با طراحی سایت ورزشی به صورت آنلاین و تخصصی، مهارت‌های خود را به کاربران بیاموزید. در واقع یک وب‌سایت ورزشی می‌تواند شما را در هر نوع رشته و فعالیتی که دارید، به کاربران و مخاطبان زیادی معرفی کند که در مدت‌زمان کمی، به یک برند نامی و سرشناس ورزشی تبدیل شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.