طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت برای پیشی گرفتن از رقبا و ایجاد اعتماد دوچندان در موکلین، از الزامات وکلا و موسسات حقوقی محسوب می‌شود. طراحی سایت وکلا برای تمامی افرادی که در حوزه وکالت مشغول به فعالیت هستند یک راهکار هدفمند در جهت جذب افراد و تبدیل کردن آنها به مشتری می‌باشد.

طراحی وب‌سایت برای وکلا یک سایت تخصصی برای ارائه مشاوره‌های حقوقی، معرفی موسسه و مرکز وکالت، گرفتن پروند‌ه‌های حقوقی و… برای تمامی کسانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، کاربرد زیادی دارد. ساخت سایت وکالت این امکان را به شما می‌دهد که تمامی خدمات خودتان را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار دهید.

امروز با توجه به گسترش اینترنت و استفاده تمامی افراد از آن، طراحی سایت راهکاری مفید و کاربردی برای تمامی وکلایی است که قصد دارند کارهای خود را به شکل بهتر و باکیفیت‌تری دنبال کنند. یکی از بیشترین سوالاتی که امروزه افراد با آن روبرو هستند و عموماً به دلیل نداشتن اطلاعات کافی پاسخ مناسبی برای آن ندارند، سوالات مربوط به قانون و قضاوت است. با ساخت و راه‌اندازی سایت وکالت شما می‌توانید اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار کاربران قرار دهید که پاسخگوی نیاز آنها باشد.

به دلیل مشکلات حقوقی و قضایی که برخی افراد با آن درگیر هستند، مجبور می‌‌شوند زمان زیادی را به جستجو در اینترنت برای پیدا کردن جواب مورد نظر صرف کنند که عمدتاً نیز جواب دلخواه و قانع کننده‌ای را نمی‌‌یابند. طراحی سایت وکالت این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که تمامی سوالاتی را که مخاطبان نیاز دارند با استفاده از قابلیت چت آنلاین این وب‌سایت در اختیار آنها قرار دهید، این عامل سبب می‌شود تا کاربران زیادی جذب دفتر وکالت و موسسه حقوقی شما شوند.

سایت وکالت

وقتی که وکلا برای خودشان اقدام به طراحی سایت می‌کنند، می‌‌توانند اطلاعات شخصی و رزومه کاری خود را در این فضا قرار دهند تا کاربران به سهولت این دیتاها را در اختیار داشته باشند.

اگر فردی نیاز به همکاری با وکیل مورد نظر خود را داشته باشد، با توجه به رزومه و اطلاعاتی که وکیل در سایت وکالت قرار داده، افراد در انتخاب خود دچار چالش نمی‌شوند. وکلا با قرار دادن پرسش و پاسخ کاربران در وب‌سایت، هم به تبلیغ خود برای بهتر دیده شدن کمک می‌کنند و هم پاسخ بسیاری از سوالات کاربران را از طریق این مرجع می‌دهند.

قیمت طراحی سایت وکالت

قیمت طراحی سایت وکالت با توجه به ویژگی‌ و امکاناتی که کارفرما در وب‌سایت نیاز دارد، مشخص می‌گردد. به عنوان مثال اگر شما یک سایت وکالت وردپرسی با امکانات متوسط راه‌اندازی کنید، هزینه‌ی آن بین ۷ الی ۱۲ میلیون تومان‌ می‌باشد. اینکه برخی از شرکت‌های طراحی سایت وعده ساخت سایت را با قیمت‌های گزاف می‌دهند، دلیل بر کیفیت بالای خدمات نیست. ما در مجموعه سایت با سئو طی جلسه مشاوره رایگانی که با شما برگزار می‌کنیم، ابتدا نیازهای کارفرما را مورد بررسی قرار می‌دهیم، سپس با توجه به این موارد هزینه طراحی سایت وکالت را به شما اعلام می‌کنیم.

سفارش طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت به شما این امکان را می‌دهد تا رزومه، سابقه فعالیت و آدرس دفتر وکالت خودتان را در این وب‌سایت قرار دهید تا موکلین با یک سرچ ساده، به نوع از خدمات دسترسی داشته باشند و پرونده‌های خود را به شما واگذار کنند. نحوه سفارش طراحی سایت وکالت در مجموعه سایت با سئو به سادگی امکان پذیر است، برای انجام این فرآیند فقط کافیست تلفن خودتان را بردارید و با ما تماس حاصل کنید تا مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با توجه به نیاز شما، بهترین پلن طراحی سایت وکالت را برای شما در نظر بگیرند.

صفحات طراحی سایت وکالت

صفحات وب‌سایت وکالت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه که در آن موکل می‌تواند به شما درخواست مشاوره ارسال کند.

انواع طراحی سایت وکالت

✅️ طراحی سایت وکالت برای حقوقدان‌ها

✅️ طراحی سایت وکلا

✅️ طراحی سایت برای قضات

✅️ طراحی سایت وکالت برای موسسات حقوقی

✅️ طراحی سایت وکالت برای مراکز دولتی که موسسه‌ی حقوقی دارند.

اهداف طراحی سایت وکلا

هدف اصلی از طراحی سایت وکلا، ارائه خدمات آنلاین به موکلین و افزایش درآمد است. اینکه شما فقط به صورت سنتی اقدام به ارائه خدمات حقوقی به متقاضیان می‌کنید، این روش فرصت‌های زیادی را از شما می‌گیرد و باعث می‌شود که حوزه‌ی فعالیت شما محدود شود. طراحی سایت وکلا به شما این امکان را می‌دهد تا از ظرفیت‌های گسترده‌ای که در فضای وب‌ وجود دارد، بهترین استفاده ممکن را داشته باشید.

طراحی وب‌سایت برای وکلا چه کاربردی دارد؟

✔️ وکیل می‌تواند حق‌الزحمه‌ای را که از مشتری دریافت می‌کند به صورت اینترنتی و از طریق سایت وکالت جابه‌جا کند.

✔️ طراحی وب‌سایت برای وکلا به شما این امکان را می‌دهد که پرونده‌ها قضایی، اجتماعی و حقوقی را با سرعت بیشتری رسیدگی کنید و خدماتی نظیر مشاوره و پاسخ به سوالات آنلاین را از طریق این وب‌سایت ارائه دهید.

✔️ وکلا با راه‌اندازی یک وب‌سایت می‌توانند بدون عوض کردن مکان یا دفتر کارشان، هر کجا که باشند مشتریان زیادی را پوشش به خود جذب کنند و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی نمایند.

✔️ به علت استفاده طیف گسترده‌ی مردم از اینترنت، این امکان برای وکلا هم فراهم شده که با راه‌اندازی سایت با مخاطبان و کاربران خود در شهرهای گوناگون ارتباط راحت‌تری برقرار کنند و خدمات لازم را به آنها ارائه دهند. طراحی وب‌سایت برای وکلا بهترین فرصت برای جذب موکلینی است که در اینترنت به دنبال سپردن پرونده قضایی خود به یک وکیل معتبر هستند، در واقع سایت وکالت اعتبار برای شما می‌آفریند که به واسطه آن کاربران به راحتی به شما اعتماد می‌کنند.

چرا نیاز به طراحی سایت وکالت دارید؟

اگر شما به عنوان یک وکیل وب‌سایت مستقلی را برای خود راه‌اندازی کنید، می‌توانید وکالت افراد مختلف را در سرتاسر کشور بر عهده گیرید، در واقع با این کار هم در وقت و هزینه‌ خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم مراجعه کنندگان بیشتری دارید. شما باید در وب‌سایت خودتان تمامی سوالات متداولی که برای مراجعین پیش می‌آید را بررسی کرده و به خوبی به آنها پاسخ دهید تا کاربران با خواندن مقالات حقوقی به شما اعتماد کنند و برای حل‌و‌فصل تمامی پرونده‌های حقوقی و قضایی به سراغ شما بیایند.

به صورت کلی اکثر وکلا امروزه از وب‌سایت برای معرفی خدمات خود استفاده می‌کنند، زیرا فضای اینترنت بسیار گسترده‌تر از فضای بیرون است و کاربران تنها با چند کلیک ساده می‌توانند شما را در لیست نتایج جستجو پیدا کرده و از خدماتی که در وب‌سایت به آنها ارائه می‌دهید، استفاده کنند.

امکانات طراحی سایت وکالت

هر‌چقدر امکانات وب‌سایت وکالت بیشتر باشد، کاربران به شکل بهتری می‌توانند از خدمات موسسه حقوقی و دفتر وکالت شما استفاده کنند. در ادامه به معرف برخی از امکانات مهمی که ما در سایت وکالت برای شما در نظر می‌گیریم اشاره می‌کنیم:

امکانات طراحی سایت وکالت
 • ایجاد تعرفه‌های هزینه برای تمامی پرونده‌های قضایی در وب‌سایت وکالت امکان‌پذیر است.
 • قرار دادن درگاه بانکی برای پرداخت هزینه وکالت
 • ورود
 • پنل کاربری
 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان رزرو وقت آنلاین مشاوره و ملاقات با وکیل
 • ایجاد کردن بخشی برای رسیدگی به امور موکلین
 • گالری تصاویر و نمونه کارهای وکیل در سایت
 • امکان عضویت موکلین در قسمتی از وب‌سایت، باید امکانی فراهم شود تا موکلین بتوانند با وارد کردن مشخصات کاربری، عضویت خود را تایید کرده و به راحتی از خدمات وب‌سایت استفاده کنند.
 • شما می‌توانید در قسمتی از وب‌سایت بخشی را ایجاد کنید تا کار آموزان بتوانند رزومه خود را در آنجا قرار دهند و شما با دیدن رزومه‌ی آنها، امکان جذب شخص واجد شرایط را دارید.
 • عضویت vip برای کاربران ویژه و موکلان
 • پنل مدیریت حرفه‌ای

مراحل طراحی سایت وکالت

به صورت کلی تمامی مراحل طراحی وب‌سایت وکالت باید به صورت منظم و اصولی انجام شود تا این وب‌سایت با کیفیت بالایی در اختیار کارفرما قرار گیرد. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مراحل طراحی سایت وکلا بپردازیم:

مرحله اول: در مرحله اول کارشناسان ما در یک جلسه حضوری که با کارفرما برگزار می‌کنند، نیاز و خواسته او را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند تا بهترین پلن طراحی سایت وکالت را برای وی در نظر گیرند.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت وکالت

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: بازبینی طرح نهایی وب‌سایت وکلا توسط کارفرما و تیم فنی به منظور بررسی و برطرف‌سازی ایرادات احتمالی

مرحله ششم: حالا نوبت راه‌اندازی و ایندکس سایت وکالت است. این پروسه با در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود.

مرحله هفتم: پشتیبانی مادام‌العمر از وب‌سایت وکالت از دیگر خدماتی ارزنده‌‌ای است که مجموعه سایت با سئو به شما ارائه می‌دهد.

مزایای طراحی سایت وکالت

مزایای وب‌سایت وکالت
 • افزایش مخاطبان و مراجعین
 • پاسخگویی سریع‌تر به سوالات کاربران
 • دسترسی آسان
 • طراحی سایت وکلا، فرصتی برای شناخته شدن شماست.
 • معرفی خدمات حقوقی به طور کامل
 • امنیت بالا
 • ایجاد یک ارتباط موثر و هدفمند با موکلین
 • طراحی سایت وکلا دفتر حقوقی شما را به یک برند سرشناس در بستر وب تبدیل می‌کند.
 • ارائه خدمات آنلاین حقوقی به صورت ۲۴ ساعته
 • درآمد شما از طریق وب‌سایت وکالت تا چند برابر افزایش می‌یابد.
 • طراحی وب‌سایت برای وکلا ارتباط هرچه بهتر شما را با کارفرمایان میسر می‌کند.
 • تثبیت جایگاه حقوقی شما در بین دیگر همکارانتان
 • بسیاری از خدمات غیرحضوری حقوقی، توسط وب‌سایت وکالت امکان‌پذیر است.
 • کاهش هزینه‌های موسسه و دفتر وکالت

طراحی سایت وکالت چند روز زمان نیاز دارد؟

به صورت تقریبی بین ۷ الی ۱۴ روز زمان نیاز است تا وب‌سایت وکالت طراحی و راه‌اندازی شود. مدت‌زمان ساخت سایت وکالت به عوامل متعددی بستگی دارد که هر کدام از آنها در کاهش و افزایش مدت زمان طراحی آن تاثیر‌گذار هستند. به عنوان مثال برای طراحی وب‌سایت وکالت با وردپرس که خدماتی نظیر معرفی رزومه، نوبت مشاوره، سابقه‌های فعالیت و … را به کاربران ارائه می‌دهد، مدت‌زمان کمتری به نسبت طراحی سایت وکالت با سیستم اختصاصی نیاز است.

برای اطلاعات تکمیلی در زمینه مدت‌زمان ساخت وب‌سایت وکلا می‌‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه سایت با سئو تماس حاصل کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. اگر جزء آن دسته از کارفرمایانی هستید که تمایل دارید از سایر طرح‌های ساخته شده توسط مجموعه نیز بازدید کنید، می‌توانید به صفحه نمونه کارها وارد شوید.

چرا طراحی سایت وکالت را به مجموعه سایت با سئو بسپاریم؟

طراحی سایت وکالت در مجموعه سایت با سئو، متناسب با استانداردهای گوگل انجام می‌شود تا وکلا عزیز با استفاده از این وب‌سایت، در کوتاه‌ترین زمان نتایج قابل قبولی را به دست آورند. گرافیک زیبا، استفاده از بهترین تکنولوژی، طراحی کاربری حرفه‌ای، سرعت و امنیت مناسب، کاربری راحت، تیم فنی با تجربه و پشتیبانی مادام‌العمر از جمله خدماتی است مجموعه سایت با سئو در زمان طراحی وب‌سایت وکلا برای شما در نظر می‌گیرد.

سخن پایانی

 وکلای عزیز می‌توانند با طراحی سایت وکالت کسب‌و‌کار خودشان را رونق بیشتری دهند و با قرار دادن تمامی خدمات مربوط به امور مشتریان در این وب‌سایت، در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و بستری را فراهم سازند تا موکلین به راحتی از خدماتی که دراین وب‌سایت قرار دارد استفاده کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می‌توانید با ما تماس حاصل کنید تا شما را از ابتدای این فرآیند تا انتهای آن به صورت کامل همراهی کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.