طراحی سایت پرده فروشی | 7 مورد از امکانات آن برای مشتریان شما

طراحی سایت پرده فروشی | 7 مورد از امکانات آن برای مشتریان شما

امروزه بسیاری از کسب کارها هستند که برای فروش و بازاریابی محصولاتشان از اینترنت استفاده می‌کنند و با راه‌اندازی یک وب‌سایت خدماتشان را به مشتریان ارائه می‌دهند، طراحی سایت پرده فروشی این امکان را برای فعالان در این حوزه ایجاد می‌کند تا خدمات و محصولات خود را در فضای اینترنت به افراد زیادی ارائه داده و فروش خوبی را تجربه کنند.

عوامل زیادی سبب می‌شود تا هر کسب کاری به موفقیت دست یابد، اما مهم‌ترین دلیلی که هر کسب کار را با قدمهای استوار و محکمی همراه می‌کند، فروش بیشتر محصولات و خدمات است. باید دانست که با راه‌اندازی یک وب‌سایت برای هر کسب کاری این مهم مهیا خواهد شد.

وب‌سایت پرده فروشی

اگر در منزل و یا محل کارمان به دقت به اطراف نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد که وسایل زیادی وجود دارند که سبب شده‌اند محیط و اطراف ما جذابتر شده و زیبایی بیشتری داشته باشند، وسایلی مانند مبل، صندلی، کابینت، لوستر و غیره… اما یکی از وسایل و زینتی و کاربرد ی که می‌تواند محیط منزل و محل کار را همانطور که ما دوست داریم رنگ لعاب دهد پرده است.

استفاده از پردهایی متفاوت در رنگ‌های مختلف سبب می‌شود که ما بتوانیم دکوراسیون منزل و هر جایی را که دوست داشته باشیم متناسب با سلیغه‌ای که داریم تزئین کرده و جذابیت و زیبایی را به آنجا هدیه دهیم. طراحی سایت پرده فروشی کسب کار شما را از شکل سنتی به شکل آنلاین و اینترنتی تبدیل خواهد کرد و این خود گواه بر اهمیت و ضرورت این وب‌سایت برای فعالان این حوزه است.

چرا طراحی سایت پرده فروشی

اهمیت وب‌سایت پرده فروشی

شاید شما به این موضوع فکر می‌کنید که برای تهیه و خرید پرده مورد نظرتان باید حتما به صورت حضوری در مغازه و فروشگاه پرده فروشی حضور یابید و با این روش به خرید کردن بپردازید، در صورتی که راه حلی دیگر وجود دارد که شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن پرده مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنید، این روش خرید پرده از طریق وب‌سایت فروشگاه و مغازه پرده فروشی است.

تمامی کسانی که در زمینه پرده فعالیت دارند مانند تولید کنندگاه پرده، فروشندگان پرده، تاجران پرده و غیره… می‌تواند تمامی محصولات و خدمات خودشان را با راه‌اندازی و طراحی سایت پرده فروشی در اختیار کاربرارن و مخاطبان قراردهند و از این راه فروش و تجارت خودشان را به چند برابر افزایش دهند.

در فروش و بازاریابی اینترنتی شما به تعداد زیادی از کاربران و مشتریان دسترسی دارید و می‌توانید به صورت آنلاین و در 24 ساعت شبانه روز با استفاده از طراحی سایت خدمات مورد نظر خوتادن را به مشتریان ارائه دهید.

مهم‌ترین عاملی که مشتریان و افراد متقاضی را وادار خواهد کرد تا از طریق وب‌سایت پرده فروشی محصولات و خدمات مورد نظر خودشان را دریافت کنند، ساده بودن مراحل خرید در هر جا و هر مکان است.

طراحی سایت پرده فروشی دارای چه صفحاتی است

صفحات وب‌سایت پرده فروشی
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات
 • صفحه دمات نهایی

طراحی سایت پرده فروشی چه مزیت‌هایی دارد

مزیت طراحی سایت پرده فروشی

زمانی که شما برای تجارت و کسب‌کارتان اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت پرده فروشی می‌کنید، این کار مزایایی را برای شما به همراه دارد که درادامه به مهم‌ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

1- صرفه جویی در زمان و هزینه

وقتی که شما این امکان را داشته باشد که از طریق وب‌سایت پرده فروشی بتوانید پرده مورد نظر خوتان را تهیه کنید، هم در زمان خودتان صرفه جویی کرده اید (زیرا نیاز ندارید تا به بازار رفته و در ترافیک و شلوغی بازار اسیر شوید) و هم هزینه کمتری را خواهید پرداخت (زیرا هزینه فروش اینترنتی برای فروشگاه‌ها و تولید کنندگان پرده نسبت به فروش سنتی و حضوری کمتر است) و به طبع با قیمت کمتری پرده را در وب‌سایت پرده فروشی در اختیار شما قرار خواهند داد.

2- در دسترس بودن وب‌سایت در تمامی ساعات شبانه روز

دسترسی در تمامی ساعات شبانه روزی را باید از مزایایی مهم به شمار آورد که در طراحی سایت پرده فروشی وجود دارد. هرکاسب و فروشنده مجبور است برای استراحت و پرداختن به امور فروشگاه‌، ساعاتی را در شبانه روز تعطیل کند واین عدم فعالیت به نفع آنها نخواهد بود.

اما زمانی که شما اقدام به طراحی سایت پرده فروشی می‌کنید، به واسطه اینترنتی بودن آن این امکان را دارید تا در 24 ساعت شبانه روز خدمات خود را به کاربران و متقاضیان ارئه دهید و در واقع همیشه کسب کار شما به روی مشتریان باز می‌باشد.

3- امکان فروش اینترنتی در طراحی سایت پرده فروشی

مشتریان دوست دارند تا محصولات مورد نظر خود را به راحتی و در کمترین زمان در اختیار داشته باشند. شما می‌توانید با قرار دادن پنل کاربری و درگاه مستقیم بانکی در وب‌سایت پرده فروشی این امکان را به مشتریان بدهید تا بعد از انتخاب کردن پرده مورد نظر وارد پنل کاربری شده و با تکمیل کردن فرم ثبت نام و پرداخت کردن مبلغ مورد نظر پرده خود را درب منزل تحویل بگیرید.

امکانات وب‌سایت پرده فروشی

امکانات وب‌سایت پرده فروشی
 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چت آنلاین در طراحی سایت پرده فروشی
 • قرار دادن درگاه مستقیم بانکی
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت

دکوراسیون داخلی منزل برای تمامی افراد از اهمیت زیادی برخوردار است و گاهی مبلغ زیادی را برای تغییر دادن فضاهای مورد نظر خرج می‌کنند، اگر شما نیز علاقه دارید تا با طراحی سایت دکوراسیون بیشتر آشنا شی، پیشنهاد تیم سایت با سئو این است که مقاله زیر را باد دقت مطالعه کنید:

«طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل»

سخن پایانی

زیبایی و ظاهر را باید از مهمترین ارکان در هر مکان و فضا دانست و پرده را باید یکی از مهمترین عناصر در زیبایی بخشید به این مکان ها محسوب کرد.

طراحی سایت پرده فروش برای تمامی افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند اعم از «پرده فروشان و تولید کنندگان پرده » بستری را فراهم خواهد ساخت تا افراد زیادی محصولات شما را در اینترنت مشاهده کنند و در کمترین زمان و با رعایت کردن اصول سئو و بهینه سازی به یک برند در این صنعت تبدیل شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.