طراحی سایت پیک موتوری

طراحی سایت پیک موتوری

طراحی سایت پیک موتوری در سالیان اخیر با استقبال چشمگیری در میان فعالان حمل‌ و‌ نقل موتوری همراه بوده است به گونه‌ای که برخی شرکت‌های فعال در این صنعت با راه‌اندازی یک وب‌سایت مستقل، فروش و خدمات‌رسانی خود را تا چند برابر افزایش داده‌اند. طراحی سایت اپلیکیشن پیک موتوری بهترین فرصت است برای موسسات و مراکزی که در زمینه‌ ارائه سرویس‌های پیک موتوری فعالیت دارند تا خدمات آنلاین خود را باکیفیت عالی به مشتریان ارائه دهند.

امروزه استفاده از اینترنت در بین افراد مرسوم است به گونه‌ای که بسیاری از کارهای خود را از طریق این فضای قدرتمند انجام می‌دهند. یکی از مشاغلی که درخواست آنلاین زیادی دارد، پیک موتوری است. در واقع شرکت‌های پیک موتوری با طراحی سایت بستری را فراهم می‌سازند تا کاربران نیازمند به پیک موتوری در اپلیکیشن آنها عضو شوند و بعد از سپری کردن مراحل ثبت نام، سرویس مورد نظر خود را سفارش می‌دهند. با راه‌اندازی سایت شما نیز سهمی از تعداد درخواست‌های پیک موتوری آنلاین را به خود اختصاص می‌دهید که افزایش درآمد چند برابر را برای شما به همراه دارد.

ارسال بسته و کالا امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است و افراد تمایل دارند تا در کمترین زمان ممکن، بسته مورد نظر خود را تحویل بگیرند. طراحی سایت پیک موتوری یک وب‌سایت تخصصی است که خدمات ارزنده‌ای را به جامعه و حوزه‌ی حمل‌ونقل ارائه می‌دهد. افراد می‌توانند از طریق وب‌سایت پیک موتوری بسته و کالای مورد نظر خودشان را در کمترین زمان در اختیار داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با این نوع از وب‌سایت تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

وب‌سایت پیک موتوری

قیمت طراحی سایت پیک موتوری

به صورت تقریبی قیمت طراحی سایت پیک موتوری در مجموعه سایت با سئو از 8 میلیون شروع می‌شود و تا 15 میلیون ادامه دارد که نرخ دقیق آن با توجه به نیاز کارفرما مشخص می‌شود. امکانات، قابلیت‌ها، ویژگی‌ها، نوع هاست و دامنه، تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا و… از موارد مهمی هستند که در نوسان قیمتی این وب‌سایت تاثیرات زیادی دارند. ما در جلسه مشا‌ور‌ه‌ای که به صورت حضوری با کارفرما برگزار می‌کنیم، به دقت نیاز و خواسته شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم و سپس قیمت نهایی این وب‌سایت را با شما در میان می‌گذاریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با متخصصان مجموعه تماس بگیرید.

سفارش طراحی سایت پیک موتوری

با راه‌اندازی وب‌سایت پیک موتوری، درخواست‌‌های آنلاین پیک موتوری را به راحتی جذب می‌کنید و از این طریق درآمد زیادی را به دست می‌آورید. اگر نیاز به طراحی سایت پیک موتوری دارید و قصد دارید فعالیت‌های خودتان را از طریق اینترنت گسترش دهید،‌ فقط کافیست با متخصصان مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید تا ما با توجه به نیازتان، سفارش شما را به ثبت برسانیم.

امکانات طراحی سایت پیک موتوری

✅️ عضویت

✅️ پنل کاربری

✅️ قابلیت ذخیرسازی تمامی آدرس‌های منتخب

✅️ امکان ایجاد درخواست مقصد دوم در اپلیکیشن پیک موتوری وجود دارد.

✅️ سیستم تیکتینگ

✅️ درگاه مستقیم بانکی

✅️ قابلیت مشاهده‌ تاریخچه درخواست‌ها

✅️ امکان درخواست سرویس برای مسافر و جابه‌جایی مرسولات

✅️ سیستم چت آنلاین

✅️ گالری تصاویر و ویدیو

✅️ پنل مدیریت حرفه‌ای

✅️ امکان مشاهده موقعیت دقیق پیک موتوری بر روی نقشه در اپلیکیشن پیک موتوری وجود دارد.

✅️ امکان رزرو پیک موتوری

✅️ قابلیت امتیاز دهی به پیک مورد نظر

جابه‌جایی بسته و کالا

در زندگی ماشینی امروزه، هر روزه هزاران بسته و کالا جابه‌جا می‌شود که بسته به نوع و اندازه‌ای که دارند، قیمت جابه‌جایی آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. بسته‌هایی نظیر لوازم‌خانگی بزرگ را با ماشین‌های باری حمل می‌کند و بسته‌هایی مانند ظروف کوچک‌تر را با خودروهای سواری می‌توان جابه‌جا کرد.

در این میان بسته‌هایی کوچک نظیر نامه، قرارداد، سند و… وجود دارند که برای جابه‌جایی آنها نیاز نیست که از وسایل باری بزرگ استفاده شود، زیرا هم از لحاظ قیمتی برای شما صرف نمی‌کند و هم باعث می‌شود تا بسته شما دیرتر به مقصد برسد، بر همین اساس می‌توانید از پیک موتوری برای جابه‌جایی این بسته‌ها استفاده کنید.

لزوم وب‌سایت پیک موتوری

پیک موتوری به شخصی گفته می‌شود که با یک موتور موظف است تا بسته‌‌ای را تحویل بگیرد و آن را به مقصد برساند. کاربردهای پیک موتوری را می‌توان در جاهای گوناگونی مشاهده کرد، به عنوان مثال جا‌به‌جایی غذاها برای رستوران‌ها و فست فودها، حمل نامه‌ها در اداره پست، حمل کردن کالاهای کوچک برای فروشگاه‌ها و… از آن دسته کالاهایی هستند که امکان حمل و نقل آنها با پیک موتوری وجود دارد.

به جرات می‌توان گفت که بسیاری از کالاهای کوچک و متوسط در هر شهری، توسط پیک موتوری حمل می‌شود. طراحی سایت پیک موتوری سرعت جابه‌جایی کالا را بالا می‌برد و افرادی که نیازمند پیک هستند با وارد شدن به این وب‌سایت و انجام چند کلیک ساده، به راحتی قادر هستند محوله خود را در مکان مورد نظر تحویل بگیرند.

چرا به طراحی سایت پیک موتوری نیاز دارید؟

اهمیت طراحی‌ سایت پیک موتوری

امروزه شرکت‌هایی زیادی هستند که با انجام تبلیغات گسترده اقدام به جذب پیک موتوری می‌کنند و سپس آنها را برای شرکت‌ها و افراد نیازمند می‌فرستند و بابت این کار کمیسیونی را از پیک و مشتری دریافت می‌کنند. در واقع این شرکت‌ها با تبلیغات سنتی نظیر روزنامه و تراکت اقدام به جذب پیک موتوری می‌کنند که نوع بازاریابی برای شرکت‌ و پیک موتوری به‌صرفه نیست.

زمانی که شما دارای یک شرکت یا دفتر پیک موتوری هستید و قصد دارید به صورت سنتی اقدام به جذب نیرو کنید، باید زمان زیادی را برای چسباندن تراکت و بنر در جاهای مختلف شهر صرف کنید تا افراد پیک موتوری با دیدن و خواندن این تراکت‌ها، با توجه به شماره تماس و آدرسی که بر روی این تراکت‌ها قرار داده‌اید، بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و برای اشتغال تماس بگیرند.

sitepeykmotori5

این مدل روش جذب پیک موتوری چند ایراد بزرگ دارد، اول اینکه شما زمانی که به صورت سنتی اقدام به انجام تبلیغات می‌کنید، هم زمان زیادی را باید برای این کار در نظر و هم تعداد افرادی که می‌توانید جذب کنید، محدود است، زیرا افرادی که به عنوان پیک موتوری فعالیت دارند زمان برایشان اولویت دارد و دوست دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در شرکت و نهاد مربوطه مشغول به فعالیت شوند.

با توجه به شیو سنتی که شما برای بازاریابی و تبلیغات پیک موتوری از آن استفاده می‌کنید‌، نمی‌توانید در این بازار پررقابت افراد زیادی را جذب شرکت و موسسه‌ی خود کنید، پس چاره کار چیست؟ وقتی که شما برای شرکت پیک موتوری خودتان یک وب‌سایت مستقل راه‌اندازی می‌کنید، به راحتی می‌توانید سرویس‌های خودتان را از طریق اینترنت به مشتریان ارائه دهید.

مزایای اپلیکیشن پیک موتوری

ساخت اپلیکیشن پیک موتوری بهترین روشی است که شما می‌توانید در اینترنت به تبلیغات گسترده و نامحدودی مشغول شوید و به واسطه آنلاین بودن این روش در کمترین زمان، قادر هستید تا نیروهای پیک موتوری را جذب کرده و برای خدمت‌رسانی به افراد و شرکت‌ها از آنها استفاده کنید. در ادامه به معرفی مهم‌ترین مزایای اپلیکیشن پیک موتوری می‌پردازیم:

✔️ با ساخت اپلیکیشن پیک موتوری امکان تبلیغات گسترده در اینترنت وجود دارد.

✔️ در دسترس بودن خدمات به صورت 24 ساعتی

✔️ صرفه‌جویی در زمان و هزینه افراد پیک موتوری و شرکت ارائه دهند خدمات

✔️ مشاوره آنلاین به متقاضیان و علاقه‌مندان برای جذب پیک موتوری

✔️ ارائه خدمات حمل‌ونقل موتوری در کمترین زمان ممکن با اپلیکیشن پیک موتوری امکان‌پذیر است.

✔️ با طراحی اپلیکیشن پیک موتوری درآمد شرکت شما تا چند برابر افزایش می‌یابد.

✔️ تثبیت جایگاه شما در میان دیگر رقبا

✔️ ایجاد یک ارتباط هدفمند بین شرکت و پیک موتوری

ویژگی‌های مهم طراحی سایت پیک موتوری

ویژگی طراحی سایت پیک موتوری

با ساخت سایت پیک موتوری، شرکت‌هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، جانی دوباره خواهند گرفت و خدمات آنلاین خود را به شکل موفقی به کاربران ارائه دهند. در ادامه به بررسی ویژگی‌های طراحی سایت پیک موتوری می‌پردازیم:

قرار دادن اخبار و اطلاعیه‌ها در طراحی سایت پیک موتوری

شما می‌توانید تمامی اخبار و اطلاعیه‌هایی را که قصد دارید کاربران و افراد پیک موتوری از آن با خبر باشند، در وب‌سایت پیک موتوری قرار دهید تا آنها بتوانند در کمترین زمان، به اخبار موجود دسترسی داشته باشند.

ثبت کردن رزومه کاری در طراحی سایت پیک موتوری

متقاضیان و کسانی که قصد دارند در شرکت پیک موتوری شما استخدام شوند، می‌تواند وارد این بخش از وب‌سایت شده و رزومه خود را قرار دهند تا در صورت داشتن شرایط مناسب، بتوانند به استخدام شرکت درآیند.

قرار دادن بخش گالری

استفاده از تصاویر بخش‌های مختلف شرکت در وب‌سایت پیک موتوری، باعث می‌شود تا کاربران و مشتریان با تجارت شما بیشتر آشنا شوند و به شما اعتماد کنند. استفاده از تصاویر مناسب و مرتبط، نقش مهمی در سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت ایفا می‌کند.

ویژگی طراحی سایت پیک موتوری

قرار دادن نظرسنجی

تمامی افرادی که در شرکت شما به عنوان پیک موتوری شاغل هستند می‌تواند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودشان را در این بخش از وب‌سایت قرار دهند و شما با بررسی نظرات آنها، به راحتی می‌توانید مشکلات پیش رو را حل‌وفصل کنید. امکان قرار دادن نظرسنجی از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت پیک موتوری محسوب می‌شود.

امکان نمایش دادن تعداد بازدیدکنندگان

تمامی کاربرانی که در وب‌سایت پیک موتوری عضو هستند، امکان مشاهده تعداد افراد بازدیدکننده سایت را دارند.

قابلیت اسلاید شو متحرک

از دیگر ویژگی‌هایی مهمی که در طراحی سایت پیک موتوری وجود دارد، اسلاید شو متحرک است که در صفحه اصلی وب‌سایت قرار می‌گیرد.

صفحات طراحی سایت پیک موتوری

صفحات وب‌سایت پیک موتوری
  • صفحه اصلی وب‌سایت
  • صفحه تماس با ما در طراحی سایت پیک موتوری
  • صفحه درباره ما
  • صفحه آرشیو خدمات
  • صفحه دسته‌بندی خدمات
  • صفحه خدمات نهایی
  • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
  • صفحه مقالات وبلاگ

چرا باید طراحی سایت پیک موتوری را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنید؟

مجموعه سایت با سئو، با بهره‌گیری از بهترین متدهای روز و متخصصان فنی توانمند، بهترین سیستم رزرو پیک‌ موتوری آنلاین را برای شما طراحی و راه‌اندازی می‌کند تا شما بتوانید به صورت موفقی تجارت آنلاین خود را گسترش دهید. بهبود زیر ساخت‌های فنی، امکانات کاربردی، سیستم و تکنولوژی استاندارد و سرعت لودینگ مناسب از جمله خدماتی است که ما در زمان ساخت سایت پیک موتوری برای شما در نظر می‌گیریم.

مراحل طراحی سایت پیک موتوری در مجموعه سایت با سئو

زمانی که مجموعه سایت با سئو قصد داشته باشد تا برای شرکت شما یک وب‌سایت مستقل راه‌اندازی کند، این فرآیند را به صورت اصولی و مرحله‌به‌مرحله انجام می‌دهد تا پروژه باکیفیت بالایی ساخته شود. در ادامه به معرفی خلاصه‌ای از این مراحل می‌پردازیم:

مرحله اول: در مرحله اول یک جلسه مشاوره رایگان بین کارفرما و کارشناسان مجموعه برگزار می‌شود.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت پیک موتوری

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی و بررسی آن

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت

مرحله پنجم: در این مرحله تیم فنی به همراه کارفرما به دقت طرح نهایی را مورد بازبینی قرار می‌دهند.

مرحله ششم: راه‌اندازی و ایندکس وب‌سایت

مرحله هفتم: پشتیبانی مادام‌‌العمر مجموعه سایت با سئو از وب‌سایت پیک‌ موتوری

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری چند روز زمان نیاز دارد؟

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری چند روز زمان نیاز دارد؟

مدت‌زمان لازم برای طراحی اپلیکیشن پیک موتوری با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که کارفرما در این اپلیکیشن نیاز دارند، متغیر است. به عنوان مثال یک اپلیکیشن پیک موتوری که امکانات ساده‌ای دارد و از قابلیت پیچیده‌‌ای در آن استفاده نشده است، به مدت‌زمان کمتری به نسبت اپلیکیشن پیک موتوری با تکنولوژی اختصاصی نیاز دارد. لازم نیست در این رابطه هیچ‌ گونه نگرانی داشته باشید زیرا مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره رایگانی که با کارفرما برگزار می‌کند به دقت نیاز او را مورد بررسی قرار می‌دهد و سپس مدت‌زمان دقیق طراحی اپلیکیشن پیک موتوری را به شما اعلام می‌کند.

سخن پایانی

طراحی سایت پیک موتوری برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا باعث می‌شود تا شما کسب‌وکارتان را گسترش دهید و در کمترین زمان ممکن، نیاز مشتریان را در زمینه حمل و جابه‌جای بسته برطرف سازید. هر گونه سوال، انتقاد و پیشنهادی در این رابطه دارید می‌توانید در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.