طراحی سایت پیک موتوری | 6 ویژگی مهم آن

طراحی سایت پیک موتوری | 6 ویژگی مهم آن

ارسال بسته و کالاها امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است و افراد تمایل دارند تا در کمترین زمان ممکن بسته مورد نظر خود را تحویل بگیرند. طراحی سایت پیک موتوری را باید یکی از وب‌سایت‌هایی دانست که خدمات ارزنده‌ای را به جامعه و حوزه‌ی حمل‌ونقل ارائه می‌دهد.

افراد می‌توانند از طریق این وب سایت پیک موتوری بسته و کالای مورد نظر خودشان را در کمترین زمان در اختیار داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با این نوع از وب‌سایت می‌توانید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

وب‌سایت پیک موتوری

با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی در زندگی امروزی، شاهد آن هستیم تمامی کارها با سرعت بالایی در حال انجام شدن است و مهم‌ترین چیزی که برای ما از اهمیت زیادی برخودار است زمان است، زیرا دوست داریم تا در کمترین زمان بهترین کارها را انجام دهیم. تمامی کارها را نمی‌توانیم خودمان انجام دهیم و با واگذار کردن برخی از کارها به دیگران این زمان را داریم تا به کارهای خودمان بیشتر رسیدگی کنیم و کارهایمان را بهتر انجام دهیم.

جابه جایی بسته و کالا

ما شاهد آن هستیم که در زندگی ماشینی امروزه هزاران بسته و کالا جابه جا می‌شود و بسته به نوع و اندازه‌ای که دارند قیمت جابجایی آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. بسته‌هایی مانند لوازم خانگی بزرگ را با ماشین‌های باری جابه جا می‌کنند و بسته‌هایی مانند ظروف کوچکتر را با خودروهای سواری می‌توان جابه جا کرد.

در این میان بسته‌هایی کوچک وجود دارند مانند نامه، قرارداد، سند و یا موارد دیگر که برای جابه‌جایی آنها نیاز نیست که از وسایل باری بزرگ استفاده کرد، زیرا هم از لحاظ قیمتی برای شما صرف نمی‌کند و هم باعث خواهد شد تا بسته شما دیرتر به مقصد برسد، بر همین اسایس می‌توانید از پیک موتوری برای جابه‌جایی این بسته‌ها استفاده کنید.

لزوم وب‌سایت پیک موتوری

پیک موتوری به شخصی گفته می‌شود که با یک موتور موظف است تا بسته‌ها را تحویل بگیرد و در کمترین زمان ممکن به مقصد برساند. کاربردهای پیک موتوری را می‌توان در جاهای گوناگونی مشاهد کرد، مثالا جا به جا کردن غداها برای رستوران‌ها و فست فودها، حمل نامه‌ها در اداره پست، حمل کردن کالا های کوچک برای فروشگاها و موارد دیگر.

به جرعت میتوان گفت که بسیاری از بارها و کالاهای کوچک و متوسط در هر شهرتوسط پیک موتوری حمل می‌شود. طراحی سایت پیک موتوری سرعت جایه جایی بار را بالا خواهد برد و افرادی که نیازمند پیک هستند با و وارد شدن به این وب‌سایت و انجام چند کلیک به راحتی قادر خواهند بود محوله خود را در مکان مورد نظر تحویل بگیرند.

اهمیت طراحی سایت پیک موتوری

اهمیت طراحی‌ سایت پیک موتوری

شرکت‌هایی زیادی هستند که با تبلیغات گسترده اقدام به جذب پیک موتوری می‌کنند و بعد از جذب کردن پیک مورد نظر، آنها را برای شرکت‌ها و افراد نیازمند می‌فرستند و بابت این کار مبالغی را هم از پیک موتوری و هم از شخصی که نیاز به پیک موتوری دارد دریافت می‌کنند . این شرکت‌ها باید با تبلیغات سنتی و قدیمی اقدام به جذب پیک موتوری کنند که این کار از جهات گوناگونی هم برای شرکت‌ها و هم برای افراد پیک موتوری مناسب و به صرفه نخواهد بود.

زمانی که شما دارای یک شرکت یا دفتر پیک موتوری هستید و قصد دارید به صورت سنتی اقدام به جذب نیرو کنید، نیاز دارید تا وقت و زمان زیادی را صرف چسباندن تراکت و بنر در جاهای مختلفی کنید تا افراد که پیک موتوری هستند با دیدن و خواندن این تراکت‌ها با توجه به شماره تماس و آدرسی که بر روی این تراکت‌ها قرار داده‌اید بتوانند با شما ارتباط برقرار کرده و برای اشتغال و کار با شما تماس بگیرند.

sitepeykmotori5

این گونه روش برای جذب پیک موتوری 2 ایراد بزرگ دارد، اول اینکه شما زمانی که به صورت سنتی اقدام به انجام تبلیغات برای جذب پیک موتوری می‌کنید، هم زمان زیادی را باید برای این کار سپر کنید و هم تعداد افرادی که می‌توانید جذب کنید بالا نخواهد بود، زیرا افرادی که به عنوان پیک موتوری فعالیت دارند زمان برایشان اولویت دارد و دوست دارند در زمان کمی درشرکت و نهادی مشغول به کار شوند.

توجه داشته باشید که با توجه به شیو سنتی که شما برای بازاریابی و تبلیغات پیک موتوری از آن استفاده می‌کنید‌، نمی‌توانید در این بازار پر رقابت افراد زیادی را جذب شرکت و موسسه‌ی خود کنید، پس چاره کار چیست؟ وقتی که شما برای شرکت پیک موتوری خودتان اقدام به طراحی سایت می‌کنید این امکان را به تمامی افراد می‌دهید تا در کمترین زمان پیک مناسبی را در اختیار داشته باشند.

طراحی سایت پیک موتوری بهترین روشی است که شما می‌توانید به واسطه‌ی آن در اینترنت به تبلیغات گسترده و نا محدودی مشغول شوید و به واسطه آنلاین بودن این روش در کمترین زمان قادر خواهید بود تا افراد موتوری را جذب کرده و برای خدمت رسانی به افراد و شرکت‌ها از این نیروها استفاده کنید.

طراحی سایت پیک موتوری چه مزایایی دارد

1- انجام دادن تبلیغات گسترده در اینترنت

2- در دسترس بودن خدمات به صورت 24 ساعتی

3- صرفه جویی در زمان و هزینه هم برای پیک موتوری و هم برای شرکت‌های جذب پیک موتوری

4- مشاوره آنلاین به متقاضیان و علاقه‌مندان برای جذب پیک موتوری

طراحی سایت پیک موتوری دارای چه ویژگی‌هایی است

ویژگی طراحی سایت پیک موتوری

در ادامه به برسی ویژگی‌های وب‌سایت پیک موتوری می‌پردازیم:

1- قرار دادن اخبار و اطلاعیه‌ها در طراحی سایت پیک موتوری

شما می‌توانید تمامی اخبار و اطلاعیه هایی را که قصد دارید کاربران و افراد شاغل در پیک موتوری از آن با خبر باشند، در وب‌سایت پیک موتوری قرار دهید تا این افراد بتوانند در کمترین زمان به اخبار موجود دسترسی داشته باشند.

2- ثبت کردن رزومه کاری در طراحی سایت پیک موتوری

متقاضیان و کسانی که قصد دارند تا در شرکت پیک موتوری شما استخدام شوند می‌تواند وارد این بخش از وب‌سایت شده و رزومه خود را قرار دهند تا در صورت داشتن شرایط مناسب بتوانند استخدام شوند.

3- قرار دادن بخش گالری

استفاده از از تصاویر بخش‌های مختلف شرکت در وب‌سایت پیک موتوری، باعث خواهد شد تا کاربران و مشتریان با کسب کار شما آشنا شوند و به شما اعتماد کنند و همچنین استفاده از عکس در وب‌سایت، از اصول مهم سئو محسوب می‌شود.

ویژگی طراحی سایت پیک موتوری

4- قرار دادن نظر سنجی

تمای افرادی که در شرکت شما به عنوان پیک موتوری شاغل هستند می‌تواند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودشان را در این بخش از وب‌سایت قرار دهند و شما با برسی این نظرات این امکان را دارید تا مشکلات پیش رو را حل و فصل کنید. امکان قرار دادن نظر سنجی از ویژگی‌های مهمی است که در طراحی سایت پیک موتوری قرار دارد.

5- امکان نمایش دادن تعداد بازدید کنندگان

تمامی کاربرانی که در وب‌سایت پیک موتوری عضو هستند، می‌توانند مشاهده کنند که چه تعداد از افراد از وب‌سایت پیک موتوری شما بازدید کرداند.

6- قابلیت اسلاید شو متحرک

از دیگر ویژگی‌هایی که در طراحی سایت پیک موتوری وجود دارد، اسلاید شو متحرک است که در صفحه اصلی وب‌سایت قرار دارد.

وب‌سایت پیک موتوری دارای چه صفحاتی است

صفحات وب‌سایت پیک موتوری
  • صفحه اصلی وب‌سایت
  • صفحه تماس با ما در طراحی سایت پیک موتوری
  • صفحه درباره ما
  • صفحه آرشیو خدمات
  • صفحه دسته بندی خدمات
  • صفحه خدمات نهایی
  • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
  • صفحه مقالات وبلاگ

 سخن پایانی

طراحی سایت پیک موتوری برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث می‌شود تا کسب کار خودشان را گسترش داده و در کمترین زمان ممکن نیاز افراد را در حمل و جابه‌جای بسته پاسخگو باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.