طراحی سایت کاروان زیارتی | آسایش زائران با 6 ویژگی مهم

طراحی سایت کاروان زیارتی | آسایش زائران با 6 ویژگی مهم

بهترین روشی است که هم تورهای مسافرتی و هم زائران می‌توانند به خوبی از آن استفاده کنند و در کمترین زمانن ممکن خدمات مورد نظر خودشان را در سفر به شهر‌های مذهبی دریافت کنند، طراحی سایت کاروان زیارتی است. برای اینکه با این وب‌سایت بیشتر آشنا شوید کافی است تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

اگر قصد داشته باشید تا برای دیدن و بازدید از یک شهر یا یک کشور به آنجا بروید، می‌توانید این کار را یا به صورت شخصی انجام دهید یعنی اینکه خوتان بدون هیچ گروه یا تور یا کاروانی این کار را انجام دهید و یا با کاروان یا گروهی اقدام به رفتن آنجا کنید. اصولا رفتن با کاروان و تور از اولویت بیشتری برخوردار است زیرا هم امنیت را بالاتر خواهد برد و هم رفاه بیشتری را تجربه خواهید کرد.

یکی از مکان‌های مهمی که هر سال افراد زیادی را به به خود جذب می‌کند و زائران زیادی به آنجا سفر می‌کنند، مکان‌های زیارتی است. پدیده زیارت را می‌توان به صورت تقریبی در تمامی جاهای دنیا مشاهدمی‌شود و به کسانی که به زیارت می‌روند زائر گفته می‌شود.

اهمیت وب‌سایت زیارتی

اهمیت وب‌سایت کاروان زیارتی

شرکت‌ها و کاروان‌های زیادی وجود دارند که امروزه مشغول به خدمات رسانی و حمل نقل زائران هستند و هر کدام از این کاروان‌ها با توجه به موقعیت و جایگاهی که دارند افراد را برای زیارت به اماکن مذهبی می‌برد.

اما با توجه به ورود تکنولوژی در زندگی جوامع امروزی کاروان‌های زیارتی نیاز دارند تا روش و شیوه خدمات رسانی خودشان را تغییر دهند، زیرا روش‌های سنتی و حضوری کم کم از دور خارج خواهد شد و مجموعه‌های زیارتی نیاز دارند برای فروش و بازاریابی از راه حلی مفید و هدفمند استفاده کنند. اما به راستی راه حل چیست؟

اگر شما یک کاروان زیارتی را مدیریت و رهبری می‌کنید شاید بگویید ما که مخاطبان و مشتریان خودمان را داریم پس چه نیازی داریم تا اقدام به طراحی سایت برای شرکت و موسسه‌ی خود کنیم؟

آیا طراحی سایت کاروان زیارتی لازم است

 لزوم وب‌سایت کاروان زیارتی

ما به شما میگوییم که شاید شما با همین روش سنتی و قدیمی بتوانید افرادی را متقاعد کنید تا از کاروان زیارتی شما برای رفتن به سفرهای مذهبی استفاده کنند، اما بدانید که این در خواست‌ها سقف مشخصی دارد و درصد زیادی را از درخواست‌ها را از دست خواهید داد. اصولا کسانی که از اینترنت برای انجام دادن کارهایشان استفاده می‌کنند ترجیح می‌دهند تا از کاروان های زیارتی استفاده کنند که داری وب‌سایت مستقل باشد.

طراحی سایت کاروان زیارتی شما را به یک بازار بزرگ و نامحدود به نام اینترنت خواهد کشاند، بازاری که در آن اگربه خوبی قواعد را بلد برد حتمی با شما خواهد بود. زمانی که کاروان زیارتی شما از یک وب‌سایت برخوردار است، می‌توانید در فضای نامحدود اینترنت به بازاریابی و گسترده ای پرداخت و افراد زیادی را ترقیب کنید تا از خدمات آنلاین شمااستفاده کنند.

در مقابل افراد نیز زمانی که کاروان زیارتی آنها از یک وب‌سایت برخوردار باشد، می‌توانند برای انجام دادن خیلی از کارهای مربوط به سفرهای مذهبی وارد وب‌سایت شده و بدون اینکه نیاز باشد به صورت حضوری در دفتر و مکان کاروان زیارتی حاظر شوند در مدت زمان کمی هر خدماتی را که نیاز داشته باشند در اختیار داشته باشند و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند.

طراحی سایت کاروان زیارتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

ویژگی وب‌سایت زیارتی

در ادامه به 6 ویژگی‌ مهم وب‌سایت کاروان زیارتی را شرح می‌دهیم:

1- طراحی سایت کاروان زیارتی باید به صورت ریسپانسیو راه اندازی شود

با توجه به آمار اکثریت افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند توسط گوشی موبایل و تبلت وارد اینترنت می‌شوند و این نشان دهندی این است که قابلیت ریسپانسیو می‌تواند تاثیرات زیادی را در رتبه جایگاه وب‌سایت کاروان زیارتی بگذارد.

به دلیل اینکه وب‌سایت‌هایی که به صورت ریسپانسو(واکنشگرا) طراحی و راه‌اندازی می‌شوند در ابعاد و اندازهای گوناگون و در وسایلی دیجیتالی مانند گوشی هوشمند و تبلت قابل نمایش است، افراد می‌تواند در هر اندازه‌ای که دوست داشته باشند تمامی صفحات و بخش‌های گوناگون وب‌سایت را مشاهده کنند.

2- سرعت لود بالا در طراحی سایت کاروان زیارتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به محض ورود به یک وب‌سایت قصد استفاده از خدمات آن را داشته باشید، اما با سرعت لود و آپلود ضعیف محتوامواجعه شده و به سرعت اقدام به ترک کردن وب‌سایت مورد نظر خواهید کرد.

بله درست است کاربران دوست دارند تا وب‌سایتی که از خدمات آن استفاده می‌کنند از سرعت لود بالایی برخوردار باشد، طراحی سایت کاروان زیارتی به گونه‌ای راه‌اندازی می‌شود که در کمترین زمان ممکن محتوا و مطالب آن به کاربر نمایش داده شود و از سرعت لود بالایی برخوردار خواهد بود.

وقتی که یک وب‌سایت از سرعت خوبی برخوردار باشد، این عامل تاثیرات مثبتی بر روی سئو سایت آن می‌گذازد و موتورهای جستجو امتیازات زیادی را برای شما در نظر می‌گیرند.

3- استفاده از رنگ‌های مناسب در طراحی سایت کاروان مذهبی

یکی از موارد مهمی که در طراحی سایت کاروان زیارتی از اهمیت زیادی برای کاربران برخوردار است، ظاهر و گرافیک زیبا و جذاب این وب‌سایت است. زمانی که کاربران وارد یک وب‌سایت می‌شوند اولین چیزی که نظر آنها را جلب خواهد کرد، نوع چیدمان رنگ و گرافیک به کار رفته در آن است.

در وب‌سایت کاروان زیارتی باید از رنگ‌های نرم و جذاب متناسب با حال و هوای مذهبی و زیارتی استفاده شود تا کاربران به محض ورود به آن احساس خوبی را تجربه کنند.

 ویژگی وب‌سایت زیارتی

4- بخش اطلاعات مسیر

این بخش نشان دهنده تمامی اطلاعات مسیر پیش رو خواهد بود، مثلا مدت زمان سفر زیارتی، شهرهایی که برای رسیدن به مکان زیارتی باید طی کرد، آب و هوای چند روز آینده و موارد زیادی دیگر…

5- تورهای داخلی و خارجی در وب‌سایت زیارتی

تمامی تورهایی که شما در برنامه کاری خودتان دارید و مسافران می‌توانند از آن ها استفاده کنند، در این قسمت از طراحی سایت کاروان زیارتی قرار می‌گیرد.

6- صدرو ویزا

اطاعات شخصی و صدور ویزا برای مسافران یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که در طراحی سایت کاروان زیارتی قرار دارد.

طراحی سایت کاروان زیارتی چه صفحاتی دارد

 • صفحه اصلی وب‌سایت کاروان زیارتی
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی

امکانات وب‌سایت کاروان زیارتی

امکانات وب‌سایت زیارتی
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • امکان چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • درگاه مستقیم بانکی
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • گالری تصاویر و ویدیو

اگر در حوزه گردشگری فعالیت دارید و هنوز اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت نکرده‌اید، طراحی سایت آژانس مسافرتی فرصتی را برای شما ایجاد خواهد کرد تا افراد زیادی را از طریق اینترنت جذب کرده و فروش خود را تا چند برابر افزایش دهید، برای آشنایی بیشتر با این وب‌سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

«طراحی سایت آژانس مسافرتی»

سخن پایانی

رفتن به زیارت و سفرهای مذهبی تجربه بی نظیر است که افراد تمایل زیادی برای انجامش دارند، طراحی سایت کاروان زیارتی این فرصت را برای تمامی آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های گردشگری فراهم خواهد کرد تا به خوبی پذیرای زائران و متقاضیان باشند و از این طریق افراد زیادی را جذب کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.