طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی

با طراحی سایت کشاورزی واسطه حذف می‌شود و کشاورزان این امکان را دارند تا به صورت مستقیم و از طریق این وب‌سایت محصولات خود را به فروش برسانند. اکثر تولیدکنندگان محصولات و ادوات کشاورزی به دنبال راه‌حلی هستند تا بتوانند کسب‌وکار خود را به افرادی زیادی نمایش دهند و با معرفی خدمات خود، سهم زیادی از بازار فروش را به دست آورند، طراحی وب‌سایت کشاورزی محیطی آنلاین است که تجارت شما را در معرض نمایش قشر انبوهی از کاربران اینترنتی قرار می‌دهد و شما را به یک برند معتبر در حوزه کاریتان تبدیل می‌کند.

طراحی سایت کشاورزی فرصتی ایده‌آل است برای تولید‌کنندگان محصولات کشاورزی و همه افرادی که در زمینه ساخت قطعات و ‌ماشین‌آلات کشاورزی فعالیت دارند تا بتوانند به شکل موفقی کسب درآمد کنند و به اعتبار خود بیفزایند. صنعت کشاورزی امروزه از گستردگی زیادی برخوردار است که ساخت سایت کشاورزی می‌تواند این ظرفیت را تا حد زیادی افزایش دهد.

کشاورزی شغلی است که پیشینه قدیمی و ریشه‌ای دارد و به صورت دقیق مشخص نیست که بشریت از چه زمانی شروع به انجام این فعالیت کرده است؛ ولی می‌توان گفت که بقا و حیات نسل بشری مدیون این صنعت گسترده و جذاب می‌باشد. شغل پرزحمت کشاورزی با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، با گام‌های موثر زیادی همراه بوده است و با توجه به این پیشرفت‌ها، تنوع محصولات بالا رفته و سرعت انجام کارها نیز افزایش داشته است. با طراحی سایت کشاورزی خدمات به شکل بهتری به افراد ارائه داده می‌شود که همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران زیادی به شما اعتماد کنند و به عضویت وب‌سایت شما درآیند.

وب‌سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی فقط مختص به فروش و بازاریابی محصولات کشاورزی نیست، در واقع اگر شما به عنوان یک فعال در حوزه‌هایی نظیر تولید و فروش کود، ابزار کشاورزی، بذرهای گیاهی و یا ماشین‌ آلات‌ کشاورزی مشغول به فعالیت هستید، ساخت و راه‌اندازی سایت باعث دیده شدن تجارت شما می‌شود و این فرصت را برایتان فراهم می‌سازد که از ظرفیت‌های گسترده‌ای که در فضای مجازی وجود دارد به بهترین شکل استفاده کنید.

قیمت طراحی سایت کشاورزی

قیمت طراحی سایت کشاورزی نرخ ثابت ندارد و با توجه به یک سری پارامتر‌های در نظر گرفته می‌شود، به عنوان مثال یک وب‌سایت وردپرسی کشاورزی که از امکانات و قابلیت‌های مناسبی نیز برخوردار است بین 7 تا 14 میلیون تومان قیمت دارد، در صورتی که قیمت وب‌سایت کشاورزی که از فناوری اختصاصی برای ساخت آن استفاده شده با توجه به پیچیدگی‌هایی که این تکنولوژی دارد، بیشتر از سایت وردپرسی است. ما در جلسه مشاوره‌ای که با کارفرمایان عزیز برگزار می‌کنیم، با توجه به نیازی که دارند، هزینه طراحی سایت کشاورزی را به آنها اعلام می‌کنیم.

سفارش طراحی سایت کشاورزی

امروزه اکثر افراد از خرید‌های اینترنتی استقبال زیادی می‌کنند و تمایل دارند تا کالا و محصول مورد نظر خود را به راحتی تهیه کنند. با سفارش طراحی سایت کشاورزی این امکان برای شما فراهم است تا کلیه محصولات و کالاهای منتخب را به راحتی در دسترس کاربران قرار دهید و از این طریق درآمد خوبی را به دست آورید. روند ثبت سفارش سایت کشاورزی در مجموعه سایت با سئو به این صورت است که شما با کارشناسان مجموعه تماس می‌گیرید و خواسته خودتان را با ما در میان می‌گذارید، سپس متخصصان سایت با سئو با توجه به نیاز و سلیقه که کارفرما دارد، بهترین پلن طراحی سایت کشاورزی را برای شما در نظر می‌گیرند.

مزایای طراحی سایت کشاورزی

 • با ساخت سایت کشاورزی اعتبار شرکت و مجموعه شما افزایش می‌یابد.
 • کاهش هزینه‌های
 • طراحی سایت کشاورزی بهترین راهکار برای فروش محصولات کشاورزی محسوب می‌شود.
 • تثبیت جایگاه در میان دیگر رقبا
 • ارائه خدمات آنلاین به صورت شبانه‌روزی در وب‌سایت کشاورزی امکان‌پذیر است.
 • معرفی و فروش هر نوع محصول و ادوات کشاورزی در این وب‌سایت وجود دارد.
 • ساخت سایت کشاورزی بهترین فرصت برای استفاده از ظرفیت‌های گسترده اینترنت است.

چرا به طراحی سایت کشاورزی و باغبانی نیاز دارید؟

امروزه با وجود تولید دستگاه‌های متعدد صنعتی، اکثریت کارهای کشاورزی بدون دخالت دست و با استفاده از وسایل مکانیکی انجام پذیر است که از زحمت کشاورزان تا حد زیادی کم می‌کند. برای اینکه فرآیند تهیه، فروش و بازاریابی محصول کشاورزی به صورت درستی انجام شود، مستلزم این است که یک تحول اساسی در این صنعت شکل گیرد، این مهم را می‌توان با طراحی سایت کشاورزی مهیا ساخت.

باغبانی یک از مشاغل مهمی است که نقش زیادی در سلامت و کیفیت محصولات کشاورزی دارد. بیشتر افرادی که در حوزه باغبانی فعالیت دارند هیچ‌گونه فضای برای تبلیغات و بازاریابی خدمات و محصولات خود در اختیار ندارند که این موضوع باعث می‌شود تا مشتریان زیادی را از دست بدهند.

اهمیت طراحی سایت کشاورزی

طراحی سایت کشاورزی و باغبانی باعث می‌شود تا واسطه‌ها از میان برداشته شوند. در واقع کشاورزان و باغبانان با در اختیار داشتن یک وب‌سایت، تمامی محصولات خودشان را به صورت اینترنتی به متقاضیان عرضه کنند. کسانی که در زمینه‌های فروش ابزارهای باغبانی فعالیت دارند، می‌تواند با طراحی سایت کشاورزی و باغبانی کالای خود را در معرض دید تعداد زیادی از کاربران و متقاضیان قرار دهند تا با این کار بازاریابی گسترده انجام شود و فروش چند برابری محصولات و خدمات را تجربه کنند.

صفحات طراحی سایت کشاورزی

صفحات وب‌سایت کشاورزی
 • در صفحه تماس با ما اطلاعات تماس شرکت برای پاسخگویی به نیاز مشتریان قرا داده شده است.
 • صفحه نظرات که برای قرار دادن نظر‌سنجی کاربران در وب‌سایت کشاورزی طراحی می‌شود.
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصول
 • صفحه (خانه) که همان صفحه اصلی وب‌سایت است.
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات
 • صفحه خدمات نهایی

چه نکاتی در زمان طراحی سایت کشاورزی باید در نظر گرفته شود؟

برای اینکه بتوانید هم به عنوان کشاورز و هم به عنوان تولیدکننده‌ ابزار و ماشین‌آلات کشاورزی، حضور پررنگ و موفقی را در فضای نامحدود اینترنت داشته باشید، باید یک سری موارد را در وب‌سایت کشاورزی رعایت کنید تا شاهد رقم خوردن بهترین نتایج باشید. در ادامه به نکات مهمی که باید در طراحی سایت کشاورزی به آن توجه کنید می‌پردازیم:

طراحی گرافیکی وب‌سایت

یکی از موارد مهمی که در طراحی سایت کشاورزی باید به آن توجه کرد و از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده کردن از طرح‌های گرافیکی و رنگ‌های مناسب در این وب‌سایت است. سایت شما باید به‌گونه‌ای از لحاظ گرافیکی کارشناسی شود که موقع ورود کاربران، آنها تمایل داشته باشند تا در بخش‌های مختلف وب‌سایت جستجو کنند، زمانی که این موارد به درستی پیاده‌سازی شوند، کاربران از وب‌سایت شما احساس رضایت دارند و گوگل امتیازات مثبتی را برای تجارت شما در نظر می‌گیرد.

نکات وب‌سایت کشاورزی

استفاده از دامنه و هاست مناسب

برای اینکه بتوانید یک وب‌سایت کشاورزی با سرعت بالا راه‌اندازی کنید، باید به دامنه و هاست وب‌سایت اهمیت زیادی دهید و از هر نوع هاست و دامنه‌ای استفاده نکنید. اگر وب‌سایت شما برای فعالیت در داخل ایران طراحی شده، باید از دامنه‌هایی استفاده کنید پسوند ملی داشته باشند مانند (ir) و همچنین اسم دامنه را متناسب با نوع فعالیتتان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که یک هاست خوب و مناسب می‌تواند در روند سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت شما تاثیرات مثبتی را ایفا کند پس دامنه و هاست را از شرکت‌های معتبر و سرشناس تهیه کنید.

تحلیل و بررسی بازار

زمانی که شما آمار درستی از بازار داشته باشید، با شناختی که از بازار کسب می‌کنید می‌توانید فروش و بازاریابی بهتری را تجربه کنید و تجارت خودتان را ارتقاء دهید. با توجه به ابزار دقیقی که امروزه گوگل در اختیار وب‌مستران و صاحبین کسب‌وکارهای اینترنتی قرار داده است، با استفاده از این ابزار کاربردی می‌توانید آماری دقیقی از بازدید‌ کاربران از وب‌سایت به دست آورید و با توجه به نیازهایشان، محصولات کشاورزی خودتان را به صورت آنلاین در اختیار آنها قرار دهید.

تولید محتوا در وب‌سایت کشاورزی

این باور اشتباه است که شما بعد از ساخت سایت کشاورزی، بدون انجام هیچ‌گونه کاری می‌توانید محصولات و کالاهای خود را در احتیار کابران بگذارید. در واقع با طراحی سایت کشاورزی در اول راه قرار دارید و برای اینکه کاربران و مشتریان زیادی را به وب‌سایت خودتان بکشانید، باید محتواهای باارزش و مفیدی تولید کنید و در وب‌سایت قرار دهید تا کاربران به‌محض ورود به وب‌سایت شما، این محتوا و مطالب را بررسی و مطالعه کنند.

باید با توجه به محصولات و خدماتی که به کاربران ارائه می‌دهید، محتوا تولید کنید، محتواهایی در راستای خواسته کاربران تولید کنید تا بتواند به درستی نیاز آنها را برطرف ساخته و آنها را تبدیل به مشتریان بالقوه کند. نگران تولید محتوا نباشید زیرا ما در کنار شما هستیم و تمامی کارهایی را که شما برای خلق محتوا به آن نیاز دارید را به شما آموزش می‌دهیم.

نکات وب‌سایت کشاورزی

امکانات طراحی سایت کشاورزی

✅️ قرار دادن پنل ثبت‌نام برای کاربران و مشتریان در طراحی سایت کشاورزی

✅️ پنل کاربری

✅️ درگاه مستقیم بانکی برای خرید کردن آنلاین کاربران

✅️ ایجاد یک موتور جستجو در وب‌سایت کشاورزی برای دسترسی راحت کاربران به تمامی قسمت‌های وب‌سایت

✅️ ایجاد کردن فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات به صورت آنلاین

✅️ سیستم چند فروشندگی

✅️ سیستم تیکتینگ

✅️ امکان چت آنلاین

✅️ عضویت vip برای کاربران ویژه

✅️ امکان چند‌زبانه کردن وب‌سایت

✅️ پنل مدیریت حرفه‌ای

مراحل طراحی سایت کشاورزی در مجموعه سایت با سئو

هر‌چقدر مراحل طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت کشاورزی به صورت بهتری پیاده‌سازی شود، این وب‌سایت به نتایج بهتری دست می‌یابد. ما در مجموعه سایت با سئو با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و توانمند از تمامی توان خود استفاده می‌کنیم تا مراحل ساخت سایت کشاورزی باکیفیت بالایی انجام شود. در ادامه به بررسی خلاصه‌ای از این پروسه می‌پردازیم:

مرحله اول: مشاوره با کارفرما به منظور آشنایی با نیاز و خواسته‌ی او

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت کشاورزی

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت کشاورزی

مرحله پنجم: در این مرحله تیم فنی مجموعه به همراه کارفرما اقدام به بازبینی و بررسی طرح نهایی وب‌سایت می‌کنند.

مرحله ششم: لانچ کردن وب‌سایت، فرآیند ایندکس انجام می‌شود.

مرحله هفتم: طراحی سایت کشاورزی به صورت مادام‌العمر از پشتیبانی مجموعه سایت با سئو برخوردار است.

چرا طراحی سایت کشاورزی را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

چرا طراحی سایت کشاورزی را به مجموعه سایت با سئو واگذار کنیم؟

مجموعه سایت با سئو سابقه طولانی مدت ۱۷ ساله در زمینه طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت دارد، به همین دلیل می‌تواند به صورت کاملا اختصاصی برای شما یک وب‌سایت کشاورزی طراحی و راه‌اندازی کند. تیم فنی مجموعه با بررسی‌های دقیقی که بر روی سایت‌های رقبای شما انجام می‌دهد، یک سایت بهتر و باکیفیت‌تر از دیگر رقبای برای شما طراحی ‌می‌کند که بازخورد خوبی برایتان داشته باشد. پشتیبانی رایگان مادام‌العمر از دیگر خدماتی است که ما برای شما در نظر می‌گیریم تا شما با خیالی راحت کسب‌وکار اینترنتی خودتان را مدیریت کنید.

طراحی سایت کشاورزی چند روز زمان نیاز دارد؟

به صورت کلی بین 7 الی 15 روز کاری زمان نیاز است تا متخصصان مجموعه سایت با سئو اقدام به ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت کشاورزی کنند؛ اما اگر شما نیاز به امکانات خاصی دارید و یا تمایل به استفاده از تکنولوژی اختصاصی برای ساخت سایت کشاورزی داشته باشید، امکان دارد زمان آن افزایش یابد. هیچ‌گونه نگرانی بابت مدت‌زمان ساخت سایت کشاورزی نداشته باشید زیرا ما باکیفیت بالا و متناسب با نیازی که دارید، در زمان معین شده دسترسی این وب‌سایت را در اختیار شما قرار می‌دهیم، برای مشاوره تنها کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

سخن پایانی

اگر شما نیز در حوزه کشاورزی مشغول به فعالیت هستید و تمایل دارید تا محصول و کالای خود را به کاربران زیادی نمایش دهید و فروش بیشتری را تجربه کنید، با طراحی سایت کشاورزی می‌توانید قدم‌های بزرگی و استواری را در این صنعت گسترده بردارید. مجموعه سایت با سئو از ابتدا تا انتهای پروژه ساخت سایت کشاورزی در کنار شما قرار دارد تا بهترین نتیجه ممکن برای شما رقم بخورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.