طراحی سایت کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری | ارائه خدمات بهتر با 6 مزایای مهم

طراحی سایت کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری | ارائه خدمات بهتر با 6 مزایای مهم

مراکز درمانی و پزشکانی که در زمینه رادیولوژی تخصص دارند، با طراحی سایت کلینیک رادیولوژی و تصویربرداری این امکان را برای افراد نیازمند ایجاد می‌کند تا با وارد شدن به این وب‌سایت تمامی خدمات و کارهای غیره حضوری خود را انجام دهند و احساس رضایت را در آنها ایجاد کنند.

دستیابی به سلامتی افراد در تمامی جوامع نیازمند دانش و علومی است که با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات مدرن می‌توان جامعه سالم و پویا را در اختیار داشت و نشاط و سلامتی را برای تمامی افراد آن جامعه فراهم ساخت. تصویر برداری پزشکی (رادیولوژی ) یک تکنیک محسوب می‌شود که در آن از بدن انسان به منظور کارهای پزشکی عکس گرفته خواهد شد.

وب‌سایت کلینیک رادیولوژی

با وجود اینکه در گاهی از اوقات کارهای مربوط به رادیولوژی را باید در مدت زمان کوتاهی انجام داد و جواب آن را به پزشک ارائه داد، اما با توجه به شلوغ بودن کلینک‌های پزشکی و ازدهام جمعیت، این امکان وجود نخواهد داشت و گاها برای انجام رادیولژی مجبور هستیم تا ساعت های زیادی را در نوبت منتظر بمانیم که این کار اصلا برای ما خوشایند نخواهد بود.

طراحی سایت کلینیک رادیولوژی فرصتی را برای مراکز درمانی و بیمارستان‌ها فراهم می‌سازد تا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین بسیاری از خدمات رادیولوژی را به افراد ارائه دهند و همچنین بیماران و افرادی که نیاز به این خدمات دارند با وارد شدن به وب‌سایت رادیولوژی نیاز خود را در کمترین زمان ممکن برآورده سازند.

اهمیت طراحی سایت کلینیک رادیولوژی

طراحی سایت کلینیک رادیولوژی با بهره گیری از کارشناسان و پزشکان ذبده و کاردان می‌تواند خدمات زیادی را به افراد و بیماران ارائه دهد و در زمان و هزینه آن ها صرفه جویی کند. زمانی که یک کلینیک رادیولوژی داری یک وب‌سایت است، می‌تواند به صورت شبانه روزی به فعالیت بپردازد و امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار دهد.

مثلا دیگر نیاز نیست تا افراد برای رزرو کردن نوبت به صورت حضوری در کلینیک رادیولوژی حضور داشته باشند و ساعت‌های زیادی را برای انجام تصویر‌برداری پزشکی در این کلینیک‌های بگذرانند، افراد می‌تواند از داخل منزل و با انجام چند کلیک به وب‌سایت کلینیک رادیولوژی رفته و با دریافت نوبت به صورت آنلاین زمان حضور خود را در کلینیک مشخص کند و زمانی که نوبت آنها شد برای انجام رادیولوژی به مرکزمربوطه مراجعه کنند.

اهمیت طراحی سایت کلینیک رادیولوژی

سرعت عمل در هر کاری در زندگی امروزی نقش اساسی و مهمی را ایفا می‌کند و ارزش زمان را باید به خوبی دانست زیرا گرانبهاترین سرمایه هر انسان زمان اوست. اگر با کمی دقت به الگوهای رفتاری افراد توجه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد که برای انجام دادن تمامی امور و کارهایی که دارند به دنبال این هستند تا این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهند، می‌توان این طرز تفکر و نگرش را از تاثیرات تکنولوژی در زندگی بشری به شمار آورد.

با توجه به این موضوع اگر یک مرکز رادیولوژی کار خودش را به همان روش سنتی ادامه دهد با چه مشکلاتی روبرور خواهد شد؟ قطعا اگر یک کلینیک و مرکز رادیولوژی اقدام به طراحی سایت کند، می‌تواند خدمات خود را به صورت آنلاین به افراد ارائه دهد و با تعداد مراجعه کننده زیادی روبرور خواهد شد و افراد زیادی با توجه به خدماتی که به آنها ارائه می‌دهید به کلینیک تصویر برداری شما مراجعه خواهند کرد.

مهم‌ترین خصوصیات طراحی سایت کلینیک رادیولوژی

خصوصیات وب‌سایت کلینیک رادیولوژی

راه‌اندازی وب‌سایت برای کلینک‌ها و مراکز تصویربردای باید دارای خصوصیاتی باشد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

۱_ ریسپانسیو بودن

وقتی که طراحی سایت کلینیک رادیولوژی این قابلیت را داشته باشد که با هر دستگاه دیجیتالی هوشمندی به خوبی نمایش داده شود، متقاضیان و کاربران می‌تواند به راحتی و در هر کجا با موبایل و یا تبلت به وب‌سایت رادیولوژی رفته و کارهای خود را به راحتی انجام دهند.

۲_ مشاوره آنلاین پزشکی

یکی از شایع ترین روش‌های ایجاد ارتباط بین مریض و پزشک، مشاوره پزشکی است. در این وضعیت پزشک به صورت تماس صوتی یا تماس تصویری با مریض ارتباط برقرار کرده و دستورالعمل های لازم را به مریض می‌گوید، وب‌سایت رادیولوژی این امکان را دارد تا با مشاورهای پزشکی تمامی مراجعه کنندگان را به درستی راهنمایی کند.

۳_ سئو و بهینه سازی در سایت رادیولوژی

از موارد مهمی که هر وب‌سایتی باید به آن توجه خاصی داشته باشد، سئو و بهینه سازی است. سئو و بهینه سازی در طراحی سایت کلینیک رادیولوژی از موارد مهمی است که باید به درستی اجرا شود و اهمیت زیادی باید به آن داد. این وب‌سایت باید به خوبی برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه باشد تا در نمایش نتایج جستجوی گوگل از جایگاه بالایی برخوردار باشد و در لینک‌های بالای نتایج به کاربران زیادی نمایش داده شود.

طراحی سایت کلینیک رادیولوژی چه صفحاتی دارد

صفحات وب‌سایت کلینیک رادیولوژی
 • صفحه در باره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت کلینیک رادیولوژی
 • صفحه اصلی وب سایت

طراحی سایت کلینیک رادیولوژی چه مزایایی دارد

مزایای طراحی سایت کلینیک رادیولوژی

1- صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران و متقاضیان

2- نوبت گیری آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز در وب‌سایت رادیولوژی

3- آشنا شدن با اسامی پزشکان با توجه به درج مشخصات آنها

4- آشنایی با مراحل درمانی کلینیک رادیولوژی از طریق وب‌سایت

5- آشنایی با تجهیزات امکانات مراکز تصویر برداری پزشکی

6- زمانی که کارهای کلینیک رادیولوژی از طریق وب‌سایت انجام می‌شود، باعث خواهد شد تا مرکزدرمانی خلوت بوده و بیماران و افرادی که در کلینیک حضور دارند رفاه حالی بیشتری داشته باشند.

طراحی سایت کلینیک رادیولوژی چه امکاناتی دارد

 • قابلیت نوبت دهی به صورت غیر حضوری و آنلاین
 • دسترسی سریع به وب‌سایت رادیولوژی و انجام کارهای مورد نیاز
 • امکان ثبت نام بیماران و متقاضیان
 • درگاه مستقیم بانکی برای تراکنش هایی که در وب‌سایت رادیولوژی اتفاق می افتد
 • پنل کاربری در طراحی سایت کلینیک رادیولوژی
 • عضویت
 • امکان چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
امکانات وب‌سایت کلینیک رادیولوژی

سخن پایانی

مراکز تصویربرداری این امکان را دارند تا با طراحی سایت کلینیک رادیولوژی به صورت گسترده‌ای خدمات خودشان را در اینترنت به صورت آنلاین به افراد ارائه دهند و درآمد زیادی را از این طریق به دست آورند.

امروزه مراکز درمانی و بیمارستان‌ها نقش زیادی در سلامت جسمی و روحی افراد دارند و تمامی افراد به محض اینکه دچار کسالت و مریضی می‌شوند برای گذراندن دوران نقاهات و درمان به بیمارستان مورد نظر خود مراجعه می‌کنند تا تحت مداوا قرار گیرند. اما بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی باید بستری را ایجاد کنند تا افراد به راحتی به خدمات آنها دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت بیمارستان این فرصت را برای مراکز درمانی و کلینیک‌های پزشکی ایجاد می‌کند تا خدمات خود را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار دهند و از مراجعه‌های غیر ضروری افراد به بیمارستان تا حد زیادی جوگیری کنند، در ادامه لینک وب‌سایت بیمارستانی را برای شما قرار می‌دهیم تا با کلیک بر روی آن با این گونه وب‌سایت بیشتر آشنا شوید.

«طراحی سایت بیمارستان»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.