طراحی سایت گردشگری و توریستی

طراحی سایت گردشگری و توریستی

طراحی سایت گردشگری مرجعی معتبر است که بسیاری از خدمات توریستی و تفریحی را از طریق اینترنتی به کاربران ارائه می‌دهد؛ بدون اینکه شما هیچ‌گونه هزینه تبلیغاتی اضافه‌‌ای را پرداخت کنید. تمامی فعالانی که در حوزه‌ی تورهای گردشی فعالیت می‌کنند این امکان را خواهند داشت تا با طراحی وب‌سایت گردشگری، بسیاری از سرویس‌های خود را به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان و مشتریان خود قرار داده و درآمد قابل توجهی را از این طریق کسب کنند.

امروزه با توجه به اینکه استفاده از شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده‌ای در میان افراد رایج است، برخی از کاربران تمایل دارند تا تمامی تجربیاتی که در سفر و گردش از نقاط مختلف به دست آورده‌اند را با سایر افراد به اشتراک بگذارند. این عامل سبب می‌شود تا افراد ترغیب شوند تا از تورهای گردشی که در فضای مجازی تبلیغ می‌شود، بازدید کنند. شما نیز با طراحی سایت توریستی و گردشگری می‌توانید از این ظرفیت استفاده کرده و کاربران زیادی را جذب شرکت و موسسه گردشگری خود کنید.

در دنیای دیجیتال امروزی صنعت گردشگری یکی از پردرآمدترین حوزه‌ها محسوب می‌شود که نقش اساسی را در اقتصاد یک کشور ایفا می‌کند. طراحی سایت گردشگری راهکاری هدفمند و مفید است برای تمامی موسسات و شرکت‌هایی که در زمینه تورهای توریست فعالیت دارند تا از این طریق افراد زیادی را جذب خود کرده و درآمد خودشان را تا چند برابر افزایش دهند.

ساخت سایت یک هزینه نیست، یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است جهت برند شدن کسب‌وکار شما در بستر اینترنت. حال سوال اینجاست که بهترین راهکار برای جذب کاربران اینترنتی چیست؟ قطعا ساخت سایت بهترین روش برای افزایش فروش و بازاریابی هر چه موفق‌تر در فضای گسترده وب محسوب می‌شود.

هزینه طراحی سایت گردشگری؛ عوامل تاثیرگذار در قیمت

هزینه طراحی سایت گردشگری

سوال بسیار از افراد که در صنعت توریست فعالیت دارند این است که هزینه طراحی سایت گردشگری چقدر است؟ در جواب به این سوال باید گفت که قیمت طراحی وب‌سایت گردشگری به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آنها تاثیراتی را بر روی قیمت این سایت می‌گذارند. در ادامه به معرفی ۴ عامل مهم که در قیمت‌ طراحی سایت گردشگری تاثیر مستقیمی دارند می‌پردازیم:

تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا

استفاده از تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا تاثیر زیادی را بر روی قیمت سایت توریستی دارد. به عنوان مثال اگر برای ساخت سایت از سیستم اختصاصی استفاده شود با توجه به قابلیت‌های این تکنولوژی، قیمت بالاتری نسبت به cms آماده دارد؛ اما به صورت کلی امروزه برای مدیریت محتوای اکثریت سایت‌های گردشگری از وردپرس استفاده می‌شود و دلیل انتخاب آن این است که هم دارای سرعت‌ و امنیت بالایی است و هم کارفرما به خوبی می‌تواند بخش‌های مختلف وب‌سایت را مدیریت کند، در ضمن وردپرس اوپن سورس است یعنی در صورت نیاز امکان اضافه کردن امکانات به آن وجود دارد.

شرکت و مجموعه طراحی سایت

از دیگر موارد مهمی که در تعیین هزینه طراحی سایت گردشگری تاثیر دارد، شرکت و مجموعه‌ای است که خدمات طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت ارائه می‌دهد. اینکه یک شرکت قیمت‌ بالایی برای ساخت سایت دریافت می‌کند نشان از کیفیت آن نیست، عکس این موضوع نیز صدق دارد و دریافت هزینه پایین در قبال راه‌اندازی وب‌سایت گردشگری دلیل خوب بودن آن نیست.

مجموعه‌های معتبر با توجه به تجربه‌ای که دارند یک سری خدماتی مفید و کاربردی را برای شما در نظر می‌گیرند که با توجه به این امکانات، قیمت ساخت سایت توریستی را به شما اعلام می‌نمایند.

هزینه طراحی سایت گردشگری

آپشن‌ها و امکانات مورد نیاز

همان‌گونه که پیشتر نیز گفتیم، نوع خدماتی که در وب‌سایت گردشگری ارائه می‌شود در قیمت‌گذاری این وب‌سایت تاثیرات زیادی دارد. هر‌چقدر امکانات بیشتری در سایت گردشگری استفاده شود، قیمت بیشتری خواهد داشت و عکس این موضوع نیز صدق دارد.

پشتیبانی و خدمات بعد از راه‌اندازی

اینکه یک وب‌سایت بعد از طراحی و راه‌اندازی اصولی و درست، امکان فعالیت در فضای اینترنت را دارد کاملا درست است اما این کل ماجرا نیست. پشتیبانی و خدماتی که بعد از ساخت سایت گردشگری توسط شرکت طراحی سایت ارائه می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است که در قیمت طراحی سایت گردشگری تاثیر‌گذار است، توجه داشته باشید که شرکت‌های معتبر طراحی سایت، با توجه به پشتیبانی همیشگی که از وب‌سایت دارند، هزینه زیادتری را در قبال طراحی وب‌سایت دریافت می‌کند.

اهداف طراحی سایت توریستی و گردشگری

 • طراحی سایت توریستی و گردشگری اعتبار شرکت و موسسه گردشگری شما را دوچندان می‌کند.
 • با ساخت سایت گردشگری امکان ارائه خدمات غیرحضوری ۲۴ ساعته وجود دارد.
 • کاهش هزینه‌ با راه‌اندازی وب‌سایت توریستی
 • افزایش درآمد موسسه و دفتر گردشگری
 • ساخت سایت توریستی و گردشگری امکان ارتباط مستقیم شما را با مشتریان فراهم می‌سازد.

سفارش طراحی سایت گردشگری

با کمک سایت گردشگری شما می‌توانید تورهای گردشگری مورد نظرتان را با کاربران زیادی به اشتراک بگذارید و افراد را با این نوع خدمات بیشتر آشنا سازید، آشنایی هر چه بیشتر کاربران با خدمات و سرویس‌های قابل ارائه شما، باعث افزایش فروشتان می‌شود. نحوه سفارش طراحی سایت گردشگری در مجموعه سایت با سئو راحت است، فقط کافیست شما با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما به دقت نیاز و خواسته شما را مورد بررسی قرار دهند و بهترین پلن طراحی وب‌سایت گردشگری را برای شما به ثبت برسانیم.

چرا نیاز به طراحی سایت توریستی دارید؟

تمامی موسساتی که در زمینه ارائه تورهای توریست فعالیت دارند، بخش زیادی از سود خود را از طریق گردشگر به دست می‌آورند و از این طریق به کسب درآمد می‌پردازند. طراحی سایت توریستی موسسه و شرکت گردشگری شما را به افراد زیادی در فضای مجازی معرفی می‌کند و باعث می‌شود رفته رفته شرکت شما به یک برند معتبر در صنعت گردشگری تبدیل گردد.

زمانی که یک شرکت اقدام به فروش تورهای چند روزه گردشگری می‌کند، با توجه به نیازهای توریست باید خدمات نظیر رزرو مکان، خدمات شهری و بسیاری از امکانات دیگری را در اختیار گردشگر قرار دهد تا سفر خوبی را برای او فراهم سازد.

چرا نیاز به طراحی سایت توریستی دارید؟

حال سوال اینجاست که اگر قرار باشد تمامی این خدمات و امکانات به صورت اصولی به توریست ارائه شود، شرکت‌ها و موسسات گردشگری چه راهکاری باید اتخاذ کنند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن خدمات باکیفیتی را ارائه دهند؟

طراحی سایت توریستی این امکان را برای شرکت‌هایی که در زمینه تورهای گردشی فعالیت دارند فراهم می‌سازد تا بسیاری از خدمات خودشان را از طریق این وب‌سایت و به صورت آنلاین به افراد متقاضی ارائه دهند و در هزینه‌ و زمان خود صرفه‌جویی زیادی به عمل آورند. ساخت سایت توریستی را نباید یک هزینه قلمداد کرد، یک سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود برای جذب توریست و افرادی که قصد دارند سفرهای چند روزه‌ای را به سایر نقاط ایران و دنیا داشته باشند.

سایت گردشگری چگونه باید ساخته شود؟

یکی از نکات مهمی که بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌های طراحی سایت به آن اهمیت زیادی نمی‌دهند، چگونگی طراحی و ساخت وب‌سایت گردشگری است. با توجه به اینکه جذابیت و چیدمان وب‌سایت گردشگری برای تمامی افرادی که قصد مسافرت و بازدید از مکان‌های مختلف را دارند مهم است، چگونگی طراحی این وب‌سایت اهمیت زیادی در جذب توریست دارد.

در طراحی سایت گردشگری ابتدا باید از یک قالب گرافیکی مناسب استفاده شود، زیرا باعث می‌شود در اولین برخورد کاربر با این وب‌سایت، احساس خوشایندی در او ایجاد شود. از دیگر پارامترهای مهمی که در این وب‌سایت باید به خوبی پیاده‌سازی شود، تجربه کاربری (ux) و رابط کاربری (ui) است.

سایت گردشگری چگونه باید ساخته شود؟

چگونگی انتخاب رنگ‌ المان‌های وب‌سایت و قرار گرفتن درست و اصولی هر کدام از آنها، باعث می‌شود تا افراد در زمان ورود به وب‌سایت گردشگری به راحتی به تمامی بخش‌های آن سر بزنند و در کمترین زمان ممکن، به خدمات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. تجربه و رابط کاربری اصولی و هدفمند از دیگر موارد مهمی تلقی می‌شود که در طراحی سایت گردشگری باید به آن توجه زیادی شود.

دقت داشته باشد که هرچقدر ساخت و طراحی سایت گردشگری به شکل بهتر و باکیفیت‌تری صورت گیرد در موفقیت و جذب کاربران موفق‌تر عمل می‌کند، زیرا افراد به شکل بهتری با سایت گردشگری شما ارتباط برقرار می‌کنند و احساس رضایت خواهند داشت. در این میان سود بیشتری نیز برای صاحب و مدیر وب‌سایت به همراه دارد تا آنها بتوانند شرکت و مجموعه خود را به صورت هدفمندتری گسترش دهند.

ویژگی‌های طراحی سایت گردشگری

ساخت سایت گردشگری باعث می‌شود تا شرکت توریستی شما به یک مرکز فعال ارائه سرویس‌های گردشگری تبدیل گردد و خدمات شایانی را به کاربران ارائه دهد. در ادامه به معرفی مهم‌ترین ویژگی‌های وب‌سایت گردشگری می‌پردازیم:

استفاده از سیستم مدیریت محتوای مناسب

به جرات می‌توان گفت که انتخاب تکنولوژی و cms مناسب یکی از مهم‌ترین نکاتی است که در ساخت سایت گردشگری باید به آن توجه شود زیرا در موفقیت وب‌سایت، تاثیرات زیادی را به جا می‌گذارد. مجموعه سایت با سئو با سابقه زیادی که در زمینه ساخت وب‌سایت اینترنتی دارد در زمان طراحی سایت گردشگری با توجه به نیاز کارفرما و متناسب با سلیقه او، از بهترین تکنولوژی برای راه‌اندازی سایت استفاده می‌کند تا این وب‌سایت در کمترین زمان، بهترین آورد را برای شما به همراه داشته باشد.

گرافیک جذاب و کاربرپسند

رنگ و چیدمان هر وب‌سایتی باید با توجه به حوزه فعالیت آن باشد تا کاربران در زمانی که در سایت حضور دارند، احساس خوشایندی را تجربه کنند. هر‌چقدر اصول گرافیکی در طراحی سایت گردشگری به صورت استانداردتری پیاده‌سازی شود، کاربران زیادی به سمت شما جذب می‌شوند، در واقع آنها ترغیب می‌شوند تا از خدماتی این وب‌سایت استفاده کنند.

ویژگی‌های طراحی سایت گردشگری

سرعت و امنیت بالا

امروزه سرعت و امنیت یک وب‌سایت اینترنتی از اهمیت زیادی در میان کاربران برخوردار است، آنها دوست دارند در کمترین زمان و با سرعت بالایی، داد‌ه‌ها لازم را به دست آورند و از اطلاعات و مشخصات کاربری آنها به بهترین شکل ممکن محافظت شود.

در طراحی سایت گردشگری با توجه به اینکه از بهترین و به‌روزترین سیستم‌ها استفاده می‌شود، کاربران می‌توانند در مدت‌زمان کمی محتوا و داده‌های مورد نیاز خود را به دست آورند و از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی آنها به بهترین شکل محافظت و نگهداری شود.

امکانات طراحی سایت گردشگری

توجه داشته باشید که هرچقدر یک وب‌سایت از امکانات مفیدتر برخوردار باشد، کاربران ارتباط بهتری با آن برقرار می‌کنند و به شکل بهتری پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود. در وب‌سایت گردشگری نیز باید به این موضوع توجه زیادی شود و از امکانات کاربردی و هدفمند در این سایت استفاده شود، این امکانات عبارتند‌از:

 • عضویت و ثبت‌نام
 • ورود
 • پنل کاربری
 • دسته‌بندی تورهای گردشگری
 • قیمت تورهای توریستی
 • چت آنلاین
 • دسته‌بندی انواع بلیت‌ها که شامل هواپیما، قطار و اتوبوس است.
 • گالری تصاویر و ویدیو از مکان‌های دیدنی
 • امکان فیلتر مکان‌های اقامتی و هتل‌ها بر اساس قیمت و موارد دیگر
 • سیستم تیکتینگ
 • معرفی پرسنل و کارمندان شرکت و مجموعه
 • امکان رزرو و پرداخت آنلاین برای خرید تورهای گردشگری
 • امکان مقایسه بلیت و هزینه تور گردشگری با دیگر شرکت‌ها
امکانات طراحی سایت گردشگری

انواع طراحی سایت گردشگری

شاید برای شما نیز این سوال به وجود آمده باشد که وب‌سایت گردشگری مناسب چه شرکت‌ها و مجموعه‌هایی است و چه افرادی امکان راه‌اندازی آن را دارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تمامی افراد و مجموعه‌هایی که در زمینه جابه‌جایی و حمل مسافر، تورهای توریستی و… فعالیت دارند، می‌توانند اقدام به ساخت سایت گردشگری کنند. در ادامه به معرفی چند مورد از انواع کسب‌‌و‌کارهایی که به وب‌سایت گردشگری نیاز دارند می‌پردازیم:

✔️ طراحی سایت گردشگری برای تور‌های مسافرتی

✔️ طراحی وب‌سایت گردشگری برای هتل‌ها و اماکن اقامتی

✔️ طراحی سایت گردشگری برای موسسات و شرکت‌هایی که در زمینه گردشگری سلامت فعالیت دارند.

مزایای طراحی سایت گردشگری

اگر شما به عنوان یک شرکت و مجموعه ارائه خدمات توریستی مسافرتی هنوز اقدام به طراحی سایت گردشگری نکرده‌اید، بخش زیادی از فرصت‌هایی که در حوزه‌ی توریست و گردشگر وجود دارد را از دست داده‌اید. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت گردشگری می‌پردازیم:

فروش خدمات به صورت ۲۴ ساعتی

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای گرفتن بلیت و یا رزرو تور گردشگری، به مراکز ارائه این خدمات مراجعه کرده باشید؛ اما ورود شما همزمان با بسته شدن این مرکز باشد، در این زمان احساس بدی به شما دست می‌دهد و با ناامیدی این مکان را ترک می‌کنید.

طراحی سایت گردشگری این فرصت را برای تمامی شرکت‌های توریستی فراهم می‌سازد که با خیالی راحت و به صورت ۲۴ ساعته بدون تعطیلی، خدمات خود را به مسافران و افراد متقاضی ارائه دهند و بیشترین درآمد را از این طریق به دست آورند.

افزایش مشتری

امروزه رفتار افراد در چگونگی استفاده از خدمات دچار تغییرات زیادی شده است. در واقع اگر شما نیاز داشته باشید تا به یک مسافرت چند روزه‌ بروید، باید به صورت حضوری به یک دفتر و مرکز ارائه دهنده این خدمات مراجعه کنید، ارائه خدمات سنتی و حضوری که این مراکز ارائه می‌دهند باعث می‌شود تا تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست دهند. طراحی سایت گردشگری بستری است برای ارائه خدمات به صورت آنلاین و غیر‌حضوری، در واقع با سرویس‌هایی که در این وب‌سایت به کاربران ارائه می‌دهید در وقت و زمان آنها صرفه‌جویی می‌شود و کاربران زیادی را جذب خود می‌کنید.

فاصله گرفتن از نابودی

مزایای طراحی سایت گردشگری

به گفته برخی از بزرگان تمامی کسب‌و‌کارها و مشاغلی که امروزه به صورت سنتی فعالیت دارند اگر در چند سال آیند یک سایت راه‌اندازی نکنند، از صحنه رقابت ناپدید می‌شوند. جای نگرانی نیست زیرا فقط کافیست که برای جذب توریست و مسافر اقدام به ساخت سایت گردشگری کنید تا هم مشتریان همیشگی خود را داشته باشید و هم متناسب با استانداردهای روز پیش بروید.

برند شدن تجارت و کسب‌و‌کار شما

اگر با اندکی دقت به کسب‌و‌کارهای اطراف خودتان نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید که آن دسته از مشاغلی که بخشی از خدمات خود را در فضای آنلاین و به صورت اینترنتی به کاربران ارائه می‌دهند، از موفقیت زیادتر به نسبت کسب‌و‌کارهای سنتی برخوردار هستند. امروزه تعداد کاربران زیادی در اینترنت حضور دارند که اگر شما به شکل درستی به آنها خدمات‌رسانی کنید در کمترین زمان ممکن، توجه افراد زیادی را به سمت خودتان جلب می‌کنید که این موضوع به برند شدن تجارت و شرکت شما کمک می‌کند.

راه‌اندازی وب‌سایت گردشگری شما را از شر تبلیغات پرهزینه خلاص می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد که به صورت گسترده بتوانید در وب‌سایت خودتان به تبلیغات و بازاریابی پرداخت و توجه قشر زیادی از گردشگران و توریست‌ها را به سمت خودتان جلب کنید.

صفحات طراحی سایت گردشگری

 • صفحه اصلی سایت
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
صفحات طراحی سایت گردشگری

مراحل طراحی وب‌سایت گردشگری در مجموعه سایت با سئو

مجموعه سایت با سئو تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت توریستی را با دقت بالا انجام می‌دهد تا یک سایت باکیفیت و کارآمد در اختیار کارفرما قرار گیرد. در ادامه به خلاصه‌ای از این مراحل می‌پردازیم:

مرحله اول: اولین مرحله طراحی و ساخت سایت گردشگری، مشاور با کارفرما به منظور آشنایی بیشتر با نیاز و خواسته‌ی وی می‌باشد.

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت توریستی

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما به منظور بازبینی

مرحله چهارم: ساخت طرح نهایی سایت گردشگری

مرحله پنجم: در این مرحله تیم فنی مجموعه به همراه کارفرما اقدام به بازبینی طرح نهایی وب‌سایت می‌کنند.

مرحله ششم: راه‌اندازی و ایندکس وب‌سايت با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم

مرحله هفتم: پشتیبانی مادام‌العمر مجموعه سایت با سئو از وب‌سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری به چند روز زمان نیاز دارد؟

به صورت کلی برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت گردشگری ۷ الی ۱۴ روز زمان نیاز است که با توجه به نیاز کارفرما، مدت‌زمان دقیق آن مشخص می‌شود. توجه داشته باشید که این مدت‌زمان برای ساخت سایت توریستی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس است، اگر شما تمایل داشته باشید که از تکنولوژی اختصاصی برای ساخت و راه‌اندازی سایت گردشگری استفاده شود، با توجه به پیچیدگی‌هایی که این فناوری دارد به مدت‌زمان بیشتری نیاز می‌باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چرا طراحی سایت گردشگری و توریستی در مجموعه سایت با سئو؟

چرا طراحی سایت گردشگری و توریستی در مجموعه سایت با سئو؟

طراحی سایت گردشگری و توریستی در مجموعه سایت با سئو یک پایگاه منسجم است که تمامی خدمات تور گردشگری را ارائه می‌دهد. طراحی وب‌سایت گردشگری و توریستی به صورت ریسپانسیو طراحی می‌شود تا کاربران در هر سایزی بتوانند این وب‌سایت را به خوبی مشاهده کنند و کارهای خود را در این وب‌سایت انجام دهند. تیم فنی سایت با سئو از بهترین جلوه‌های بصری برای ساخت سایت گردشگری استفاده می‌کند، همچنین رابط و تجربه کاربری این وب‌سایت به صورت حرفه‌ای و متناسب با نیاز شما طراحی می‌شود تا کاربران به راحتی به امکانات آن دسترسی داشته باشند.

سخن پایانی

امروزه صنعت گردشگری و توریستی نیاز به یک بستر جامع دارد تا تمامی افراد بتوانند به بهترین شکل ممکن از امکانات و خدماتی که در این حوزه وجود دارد استفاده کنند. طراحی سایت گردشگری این فرصت را در اختیار تمامی مراکز و سازمان‌ها توریستی قرار می‌دهد تا بدون هیچ‌گونه مشکلی و به صورت شبانه‌روزی، تمامی خدمات خود را در بستر وب به کاربران و افرادی که تمایل به سفرهای توریستی و گردشی دارند، ارائه دهند.

مجموعه سایت با سئو آمادگی خود را اعلام می‌کند که در زمینه طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت گردشگری شما را از ابتدا تا انتهای پروژه همراهی کند و هر آنچه را که شما برای موفقیت در حوزه‌ی کاری خودتان نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با مشاوره رایگانی که در این زمینه به شما ارائه می‌دهند، همراه و حامی شما باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.