طراحی سایت گل فروشی | فروش 100 درصدی میخوای!

طراحی سایت گل فروشی | فروش 100 درصدی میخوای!

امروزه در سرتاسر دنیا افراد برای اتفاقات گوناگونی از گل‌ استفاده می‌کنند، این اتفاقات می‌تواند شامل تولد، مراسم ازدواج، ختم، تزئین کردن خودرو و غیره باشد که نشان دهنده ارزش و جایگاه گل در زندگی بشری است. طراحی سایت گل فروشی این امکان را برای افراد فراهم خواهد کرد تا برای مراسم‌های مختلف بتواند هر نوع گلی را در با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن انتخاب کنند.

مقاله امروز ما در مورد وب سایت گل فروشی است و شما برای اینکه با این صنعت بیشتر آشنا شوید، می‌توانید تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

امروزه در سرتاسر دنیا افراد برای اتفاقات گوناگونی از گل‌ استفاده می‌کنند. این اتفاقات می‌تواند شامل تولد، مراسم ازدواج، ختم، تزئین کردن خودرو و غیره باشد که نشان دهنده ارزش و جایگاه گل در زندگی بشری است.

وب‌سايت گل فروشی

کسانی که در حوزه گل فروشی و گلخانه فعالیت دارند مطلع هستند که مشتریان گل فروشی اغلب کسانی هستند که برای خواستگاری، ترحیم، تولد، عروسی ازاین گیاه استفاده می‌کنند.مشتریان اغلب تمایل دارند تا بتواند از طریق یک کاتالوگ و به صورت آنلاین گل‌های مورد نظر را سفارش دهند و حضور فیزیک در گل فروشی نداشته باشند.

شما اگر به عنوان یک فروشنده گل اقدام به طراحی سایت فروشی کنید این امکان را ایجاد کرده‌اید که مشتریانتان به صورت آنلاین هر گلی را که دوست داشته باشند سفارش داده و در اختیار داشته باشند. در واقع احساسی لذت بخش را به کاربران و مشتریان هدیه داده‌اید و آنها در کمال آرامش و در کمترین زمان می‌توانند هر گلی را که تمایل داشته باشند در اختیار داشته باشند.

اهمیت راه‌اندازی وب‌سایت گل فروشی

امروزه با وجود گستردگی که اینترنت به وجود آورده است، طراحی سایت گل فروشی نیزبا استقبال زیادی مواجعه شده و وب‌سایت‌های گل فروشی امکان فروش و دسترسی انواع گل را برای افراد به وجود آورد اند.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که گل فروشان و گلخانه داران با آن مواجعه می‌شوند، حضور فیزکی افراد در این مکان‌ها است زیرا امکان دارد با لمس کردن گل آسیب به این گیاه وارد شود. زمانی که شما بتوانید به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت، گل‌های خودتان را به فروش برسانید کلیه محصولات را با کیفیت بهتری به مشتریان ارائه می‌دهید.

طراحی سایت گل فروشی این فرصت را به شما خواهد داد تا شما داری یک فروشگاه بزرگ گل فروشی شوید و تمامی کارها و اصولی که مربوط به گل بوده را از قبیل نحوه نگهداری، انواع گل‌ها، روش‌های تزیین کردن گل‌ها و مقالات مرتبط با گل‌ها را در وب‌سایتتان قرار دهید.

اهمیت طراحی سایت گل فروشی

با طراحی سایت گل فروشی این امکان را خواهید داشت تا از تمامی نقاط مشتریان زیادی را جذب کنید و ارائه خدمات شما محدود به یک منطقه نباشد. وب‌سایت گل فروشی هیچ گونه محدودیتی ندارد و در هر ساعت از شبانه روزمی‌توانید به مشتریانتان خدمات ارائه دهید.

در این وب‌سایت شما می‌توانید انواع گل‌ها و دسته گل ها را قرار دهید و با تنوع زیادی که ایجاد می‌کنید، برای هر متقاضی با توجه به نیازش انتخاب مناسبی داشته باشید. کسانی که علاقه به گل‌های آپارتمانی دارند می‌توانند با ورود به وب‌سایت شما ومشاهده مشخصات این گل‌ها سفارش خود را ثبت کنند و در صورت نیاز اقدام به خرید کرده و گل مورد نظرشان را درب منزل تحویل بگیرند.

طراحی سایت گل فروشی چه امکاناتی دارد

امکانات وب‌سایت گل فروشی

وب‌سایت گل فروشی دارای امکاناتی است تا از این طریق جوابگوی نیاز مشتریان باشد، این امکانات شامل:

1- طراحی بخش مربوط به دسته‌بندی گل‌ها

این بخش از وب‌سایت به دسته‌بندی تمامی گل‌ها می‌پردازد و با توجه به نوع گل‌ها مصنوعی و طبیعی آنها را در دسته‌بندی های مشخصی قرار می‌گیرند تا کاربران و مشتریان در زمان ورود به وب‌سایت بتوانند به راحتی هر گلی را که دوست داشته باشند مشاهد کنند و در صورت نیاز اقدام به خرید آن کنند.

2- طراحی قسمتی از وب‌سایت برای معرفی پکیج های تزئینی

شما می‌توانید با قرار دادن پکیج‌هایی از قبیل سبد گل، تزئینات، گل آرایی و دسته گل در وب‌سایت این امکان را به کاربران دهید تا با توجه به صلیغه و نیازی که دارند گل‌های شما را خریداری کنند. معرفی پکیج را باید یکی از بخش‌های مهم در طراحی سایت گل فروشی به شمار آورد.

3- قرار دادن بخش راهنما در وب‌سایت

این بخش به کاربران کمک خواهد کرد که شرایط مناسبی را برای پرورش و نگهداری از گل فراهم کنند تا لطمه‌ای به گل‌ها وارد نشود. به عنوان مثال از چه کودی برای تقویت گل‌ها استفاده شود، چه میزان نور برای بقا ورشد گل باید وجود داشته باشد و یا چه میزان آب هر گل در طول روز نیاز دارد.

بخش راهنما کمک زیادی به کاربران خواهد داد تا بتوانند هر خدماتی را که در وب‌سایت به دنبال آن هستند در کمترین زمان به دست آورند، زمانی که کاربران از شما رضایت داشته باشند، موتورهای جستجو نیز این موضوع را درک می‌کنند و امتیازات بالایی به سئو سایت شما خواهند داد.

4- ایجاد کردن بخش فروش آنلاین

شما می‌توانید با ایجاد کردن صفحه فروش آنلاین در طراحی سایت گل فروشی، این امکان را به کاربران و مخاطبان دهید تا با ثبت نام در وب‌سایت بتوانند به صورت آنلاین گل مورد نظرشان را سفارش دهند و با پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه مستقیم بانکی این محصول را در مدت زمان کوتاهی درب منزلشان تحویل بگیرند.

امکانات وب‌سایت گل فروشی

5- مشاوره آنلاین در طراحی سایت گل فروشی

توجه داشته باشید که با خرید کردن هر مشتری کار شما به پایان نرسیده است زیرا ملاک شما یک بار فروش محصول به مشتری نیست، بلکه ملاک شما تبدیل شدن کاربر به یک مشتری همیشگی است.

شما می‌توانید به صورت آنلاین به مشتریان مشاوره دهید و بهترین راهکارها را چه قبل از خرید و چه بعد از آن در اختیار آنها قرار دهید، زمانی که شما اینگونه برای مشتریانتان ارزش قائل شوید گامی بزرگ را در فروش چند برابری خواهید برداشت و کاربران و مشتریان از شما رضایت کافی را خواهند داشت.

دیگر امکانات طراحی سایت گل فروشی

 • امکان چت آنلاین
 • سیستم چند فروشندگی
 • عضویتvip
 • ورود

 طراحی سایت گل فروشی چه صفحاتی دارد

صفحات وب‌سایت گل فروشی
 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات در طراحی سایت گل فروشی
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

سخن پایانی

طراحی سایت گل فروشی مکانی است برای انتخاب بهترین گل‌ها برای افراد و بدون اینکه هیچ گونه وقت اضافی را سپری کنند، می‌تواند هر گلی را که نیاز دارند انتخاب کرده و به عزیزانشان تقدیم کنند.

وقتی که شما به عنوان یک فعال در حوزه گل و گیاه از طریق وب‌سایت خدمات خود را به مشتریان و مخاطبانتان ارائه می‌دهید، بستری را ایجاد کرده‌اید تا افراد در صورت نیاز بتوانند در کمترین زمان گیاه مورد نظر را در اختیاز داشته باشند و فروش شما نیز چند برابر خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.