قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی یکی از سوالات بسیار رایجی است که کارفرمایان و افرادی که قصد راه‌اندازی سایت شرکتی را دارند، همیشه از ما می‌پرسند. در واقع آنها تمایل دارند تا از هزینه طراحی سایت شرکتی مطلع باشند تا با توجه به بودجه خود، بهترین پلن را انتخاب کنند. به صورت کلی قیمت طراحی سایت شرکتی نرخ ثابتی ندارد زیرا قیمت نهایی این وب‌سایت با توجه به امکانات، ویژگی و قابلیت‌های سایت مشخص می‌شود. قبل از بررسی این عوامل، ابتدا به معرفی کوتاهی از سایت شرکتی خواهیم می‌پردازیم.

معرفی طراحی سایت شرکتی

طراحی ‌وب‌سایت شرکتی به فضای آنلاینی گفته می‌شود که به تمامی شرکت‌ها و موسسات امکان حضوری پررنگی را در بستر وب می‌دهد. در واقع سایت شرکتی یک پلتفرم است جهت معرفی و ارائه خدمات شرکت‌هایی که علاقه‌مند به فعالیت اینترنتی هستند. با طراحی سایت شرکتی می‌توانید از فرصت‌های بی‌نظیری که در فضای مجازی وجود دارد به بهترین شکل استفاده کنید و با ارائه خدمات آنلاین، مشتریان زیادی را جذب تجارت خود کنید که این موضوع با افزایش درآمد شما همراه خواهد بود.

قیمت طراحی سایت شرکتی با تکنولوژی اختصاصی

قیمت طراحی سایت شرکتی با تکنولوژی اختصاصی

طراحی سایت شرکتی با استفاده سیستم اختصاصی، به صورت کاملا سفارشی توسط تیم فنی از صفر تا صد برنامه نویسی می‌شود. در واقع تمامی امکانات و قابلیت‌های این وب‌سایت بر اساس نیاز و خواسته کارفرما می‌باشد. قیمت طراحی سایت اختصاصی شرکتی از ۲۰ میلیون شروع می‌شود و با توجه به امکانات که در آن استفاده می‌شود تا چند صد میلیون نیز ادامه دارد. با توجه به قیمت نسبتا بالایی که این وب‌سایت دارد، مناسب کسب‌وکارهای بزرگ است که به دنبال قبضه کردن بازار هستند. همچنین راه‌اندازی این سایت نیاز به یک تیم فنی قوی دارد که باید ساعت‌ها وقت را برای طراحی آن صرف کنند، این موضوع نیز باعث افزایش قیمت سایت شرکتی اختصاصی شده است.

قیمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که با استفاده از آن می‌توان انواع سایت‌های شرکتی را راه‌اندازی کرد. طراحی سایت شرکتی وردپرسی از امکانات کاربردی و قابلیت‌های استانداردی برخوردار و نیاز بیشتر شرکت‌ها و موسساتی که قصد ساخت سایت را دارند، برطرف می‌سازد. با توجه به متن باز بودن وردپرس، امکان توسعه سایت شرکتی وردپرسی بعد از طراحی و راه‌اندازی نیز وجود دارد. قیمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس بین ۷ الی ۱۲ میلیون تومان است که با سفارش این وب‌سایت، در هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد.

معرفی ۶ مورد از عوامل تاثیر گزار در قیمت طراحی سایت شرکتی

همان‌گونه که شما نیز مطلع هستید برای ارتقاء و توسعه هر کسب‌وکاری، راه‌اندازی وب‌سایت در اولویت است زیرا تجارت شما را در مدت‌ زمان کوتاهی در معرض دید قشر زیادی از کاربران قرار می‌دهد. طراحی سایت شرکتی پلی است که فضای فعالیت شرکت‌ها و موسسات را از روش سنتی به آنلاین و دیجیتال شدن سوق می‌دهد که بازخورد مثبتی را برای آنها به همراه دارد.

۶ مورد از عوامل تاثیر گزار در قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی یک چالش اساسی برای مدیران شرکت‌ها محسوب شود زیرا تنوع قیمتی که تیم و مجموعه‌های طراحی سایت ارائه می‌دهند، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. ما در این بخش به معرفی مواردی می‌پردازیم که به شما کمک می‌کند تا در خرید وب‌سایت شرکتی سرتان کلاه نرود و به همان میزان که هزینه طراحی سایت شرکتی را پرداخت می‌کنید، آورد نیز برایتان به همراه داشته باشد. در ادامه به معرفی ۶ مورد از عوامل تأثیرگذار در تعیین هزینه سایت شرکتی می‌پردازیم:

شرکت و مجموعه طراح سایت

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت طراحی سایت شرکتی، تیم طراح و مجموعه است که وظیفه راه‌اندازی سایت شرکتی را بر عهد دارد. به صورت کلی شرکت‌ها بزرگ و نامی با توجه به تجربه و در اختیار داشتن متخصصان توانمند، هزینه بیشتری به نسب شرکت‌های کم تجربه دریافت می‌کند؛ اما این بدان معنا نیست که هر فرد و مجموعه‌ای که قیمت زیادی را در قبال طراحی سایت شرکتی درخواست کرد حتما با تجربه و معتبر است و یا اگر یک تیم طراح سایت قیمت متوسطی را به شما پیشنهاد داد، حتما این تیم بی تجربه است. شما باید به رزومه، سابقه فعالیت، نیروهای متخصص و درصد رضایت مشتریان شرکت طراحی سایت نیز توجه داشته باشید.

نوع تکنولوژی استفاده شده

نوع تکنولوژی مورد استفاده در ساخت سایت شرکتی، تاثیری مستقیمی بر قیمت آن دارد. در واقع استفاده از تکنولوژی اختصاصی هزینه طراحی سایت شرکتی را افزایش می‌داد، در حالی که استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس باعث کاهش قیمت طراحی سایت شرکتی خواهد شد. در واقع سایت‌های وردپرسی به نسبت سایت‌های اختصاصی محدودتر هستند. اینکه از کدام تکنولوژی برای ساخت سایت شرکتی استفاده شود را تیم فنی و متخصصان طراح سایت با توجه به حوزه فعالیت و نیاز کارفرما مشخص می‌کنند.

نوع هاست و دامنه

نوع هاست و دامنه

هاست به فضای ذخیره‌سازی سایت گفته می‌شود و دامنه نام اینترنتی وب‌سایت شماست. هاست‌ به دو صورت اختصاصی و اشتراکی ارائه می‌شود که با توجه به قابلیت‌های زیادتری که هاست‌های اختصاصی دارند، قیمت آنها بیشتر از هاست اشتراکی است. همچنین دامنه‌ انواع مختلفی دارد که برای سایت‌های شرکتی بیشتر از دامنه‌های ir و com استفاده می‌شود. هزینه دامنه به صورت ماهانه و سالیانه است که قیمت دامنه com بیشتر از ir می‌باشد. پس نتیجه می‌گیریم گه نوع هاست و دامنه نیز از دیگر عوامل تأثیرگذار در قیمت طراحی سایت شرکتی محسوب می‌شود.

سرعت لودینگ

سرعت لود صفحات یک سایت شرکتی هر چقدر بیشتر باشد، کاربران نیز در مدت زمان کوتاه‌تری قادر هستند محتوای وب‌سایت را مشاهده کنند. برای بالا بردن سرعت لودینگ وب‌سایت شرکتی باید کدها و افزونه‌های سایت بهینه شوند که سفارشی سازی این پارامترها خود نیاز به زمان دارد. پس هر چقدر سرعت لودینگ سایت شرکتی بیشتر باشد، قیمت تمام شده این وب‌سایت نیز با افزایش همراه خواهد بود.

امنیت بالا باعث افزایش قیمت سایت شرکتی می‌شود

با توجه به اینکه سایت شرکتی اطلاعات و داده‌های مهمی را در خود جای می‌دهد، پس باید از امنیت بالایی برخوردار باشد تا دچار اخلال و آسیبی نشود. برای افزایش امنیت سایت شرکتی مواردی نظیر بهینه سازی کدها و استفاده از افزونه‌های امنیتی در نظر گرفته می‌شود. تیم برنامه نویسی باید برای پیاده سازی این قابلیت‌ها ساعت‌های زیادی را صرف کند که هر چقدر این مدت زمان افزایش یابد، هزینه طراحی سایت شرکتی نیز به همان نسبت افزایش می‌یابد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس از امنیت استاندارد برخوردار است که گزینه مناسبی برای ساخت سایت شرکتی محسوب می‌شود و باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما خواهد شد.

امکانات وب‌سایت

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در قیمت طراحی سایت شرکتی، حجم امکانات این وب‌سایت است. امروزه شرکت‌هایی هستند که در قبال پیاده سازی امکانات ابتدایی، هزینه‌های زیادی را از کارفرما دریافت می‌کنند در صورتی که این امکان جزء پیش فرض‌های یک سایت شرکتی است. ما در مجموعه سایت با سئو از امکانات کاربردی و مفیدی در سایت شرکتی استفاده می‌کنیم که هم به خوبی نیاز شما را برطرف سازد و هم نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی از طرف شما نباشد.

چرا مجموعه سایت با سئو را جهت طراحی و راه‌اندازی سایت شرکتی انتخاب کنیم؟

چرا مجموعه سایت با سئو را جهت طراحی و راه‌اندازی سایت شرکتی انتخاب کنیم؟

مجموعه سایت با سئو با بهره‌گیری از متخصصان با تجربه و بهترین متدهای روز، انواع سایت شرکتی را با قیمت مناسب طراحی و در اختیار کارفرمایان عزیز قرار می‌داد. طرح‌های گرافیکی و المان‌هایی که تیم فنی مجموعه برای شما در نظر می‌گیرد کاملا منحصر‌به‌فرد و یونیک هستند تا اعتبار شرکت و موسسه شما حفظ شود.

قیمت طراحی سایت شرکتی در سایت با سئو متناسب با بودجه‌ شما است و از بهترین امکانات در این وب‌سایت استفاده می‌شود. همچنین ما به مدت ۱ سال از سایت شرکتی شما پشتیبانی رایگان به عمل می‌آورید که این خدمات شامل پشتیبانی فنی، توسعه سایت و پشتیبانی تلفنی است. تمامی هدف ما این است که شما با صرف هزینه مناسب یک وب‌سایت شرکتی بهینه و استاندارد راه‌اندازی کنید و در کوتاه‌ترین زمان، به اهداف خود دست یابید.

سخن پایانی

به صورت کلی قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات، ویژگی‌ها و قابلیت‌های این وب‌سایت در نظر گرفته می‌شود که بسته به بودجه و اهداف کارفرما، از تکنولوژی اختصاصی و سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای ساخت سایت شرکتی استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که قبل از هر چیز شما باید سلیقه و اهداف خودتان را با شرکت طراح سایت در میان بگذارید تا با توجه به نیازتان، بهترین پلن قیمتی طراحی سایت شرکتی را برای شما در نظر گیرند.

انتخاب ناآگاهانه پلن سایت شرکتی، تبعات جبران ناپذیری را برای شرکت و مجموعه شما به همراه دارد که گاها به ورشکستگی ختم می‌شود. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه سایت با سئو همین الان می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین تعرفه‌های سایت شرکتی را در سال ۱۴۰۳ با توجه به اهدافتان به شما معرفی کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.