پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت فروشگاهی به مجموعه عملیات‌هایی گفته می‌شود که بعد از راه‌اندازی سایت فروشگاهیانجام می‌شود تا بهتر بتوانید فروشگاه اینترنتی خودتان را مدیریت کنید. در واقع پشتیبانی مرتب از وب‌سایت فروشگاهی باعث می‌شود تا تمامی کارهای مربوط به نگهداری و محافظت از سایت به خوبی پیش برود و یک فروش موفق را تجربه کنید.

امروزه با توجه به رقابتی که در میان مراکز فروشگاهی وجود دارد، افزایش فروش به امری محال برای برخی از صاحبان مشاغل تبدیل شدت است. طراحی سایت فروشگاهی بهترین راهکاری است که شما از طریق آن می‌توانید فروشگاه اینترنتی خودتان را سرو سامان داده و فروش چند برابری را تجربه کنید. با راه‌‌اندازی سایت فروشگاهی مشتریان زیادی که در اینترنت به دنبال خرید محصول و کالای خود هستند، جذب تجارت شما می‌شوند و طولی نمی‌کشد که کسب‌وکار شما از رقبا پیشی گرفته و به یک برند سرشناس تبدیل خواهد شد.

حال سوال اینجاست که چگونه یک فروشگاه اینترنتی به صورت موفقی می‌تواند به فعالیت بپردازد؟ پشتیبانی سایت فروشگاهی از مهم‌ترین خدماتی است که مجموعه سایت با سئو به منظور رشد و توسعه یک فروشگاه اینترنتی انجام می‌دهد. با اجرای تکنیک‌های مرتبط با پشتیبانی سایت فروشگاهی، به یکباره فروش شما با افزایش چشمگیری همراه خواهد بود که این مهم می‌تواند برند شما را تقویت کند.

چرا پشتیبانی سایت فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است؟

چرا پشتیبانی سایت فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است؟

اگر بر این باور هستید که تنها با ساخت و راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی بدون انجام هیچ‌گونه فعالیتی می‌توانید فروش موفقی را در بستر وب تجربه کنید، باید گفت که این یک آرزوی محال است! به جرات می‌توان گفت که پشتیبانی سایت فروشگاهی به نسبت طراحی آن از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی به مجموعه کارهایی گفته می‌شود که تاثیری مثبتی در روند فعالیت سایت دارد. به عنوان مثال بروزرسانی‌ها، بک آپ گیری، برطرف‌سازی خطاها، سئو و بهینه سازی صفحات همگی جزء خدمات پشتیبانی فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شوند که با انجام درست و به موقع این دسته از کارها، فروش سایت فروشگاهی به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی

به صورت کلی هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی نرخ ثابتی ندارد و با توجه به کارهایی که بر روی وب‌سایت انجام می‌شود، قیمت واقعی آن تعیین می‌گردد. هر چقدر حجم خدمات پشتیبانی بر روی سایت فروشگاهی بیشتر باشد، به طبع هزینه پشتیبانی آن نیز افزایش می‌یابد که عکس این موضوع نیز صدق دارد. مجموعه سایت با سئو با در نظر گرفتن تمامی اصول سئو و بهینه سازی، تمامی کارهای مربوط به پشتیبانی را با کیفیت بالایی در کسب‌وکار اینترنتی شما پیاده سازی می‌کند، در ضمن هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی در مجموعه سایت با سئو نازلترین نرخ بازار است. ما اعتقاد داریم که تمامی فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با هزینه مقرون به صرفه، از خدمات پشتیبانی استفاده کنند.

وظیفه پشتیبان طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

وظیفه پشتیبان طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

پشتیبان طراحی سایت فروشگاهی وظیفه دارد که فروشگاه اینترنتی را در بالاترین استاندارد کیفی قرار دهد تا اگر به هر دلیلی وب‌سایت با مشکلاتی نظیر کمبود سرعت لودینگ صفحات، ارور، باگ و اخلالی مواجه شد، پشتیبانی سایت در کمترین زمان ممکن مشکلات احتمالی را برطرف سازد. متخصص پشتیبانی سایت فروشگاهی باید به پایداری و توسعه سایت توجه ویژه‌ای داشته باشد تا هیچ‌گونه خطری وب‌سایت را تهدید نکند.

انواع پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت فروشگاهی به ۴ دسته کلی تقسیم می‌شود که شامل پشتیبانی فنی، پشتیبانی محتوایی، پشتیبانی امنیتی و پشتیبانی سئو است. هر کدام از این مواد وظایفی را برعهده دارند که در صورت انجام درست و به موقع اصول و استانداردهای پشتیبانی، سایت فروشگاهی با موفقیت‌های چشمگیری همراه خواهد بود. در ادامه به معرفی هر کدام از آنها می‌پردازیم:

پشتیبانی فنی سایت فروشگاهی

با توجه به اینکه وب‌سایت‌های فروشگاهی از بازدیدکنندگان زیادی برخوردار هستند، باید بهترین تجربه کاربری را برای مشتریان خود فراهم سازند. ارتقاء بخش فنی سایت فروشگاهی از کارهایی است که پشتیبانی سایت باید انجام دهد. در ادامه به برخی از اقداماتی که در زمینه پشتیبانی فنی سایت فروشگاهی باید انجام شود اشاره می‌کنیم:

  • نصب و افزونه‌های کاربردی
  • برطرف‌سازی لینک‌های شکسته
  • توسعه افزونه ووکامرس
  • بالا بردن امنیت فروشگاه اینترنتی
  • برطرف کردن خطاهای رایج سایت
  • انجام مانیتورینگ روزانه سایت
  • ارتقاء قابلیت ریسپانسیو سایت در موبایل
  • پیاده سازی تکنیک‌های جذب مشتری

پشتیبانی سئوی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سئوی سایت فروشگاهی

یکی دیگر از خدمات مهمی که مجموعه سایت با سئو در قبال پشتیبانی سایت فروشگاهی ارائه می‌دهد، پشتیبانی سئو است. زمانی که تمامی محتوا و محصولات فروشگاه اینترنتی از استاندارد سئو و بهینه سازی برخوردار باشند، وب‌سایت شما در لیست بالای نتایج جستجو به کاربران نمایش داده می‌شود که با افزایش فروش محصول و خدمات همراه است. به صورت کلی پشتیبانی سئو سایت فروشگاهی دو وظیفه مهم بر عهده دارد:

۱_ بهینه سازی محتوا و محصولات برای موتورهای جستجو

۲_ پیاده سازی بهترین تکنیک‌ها به منظور جذب هر چه بیشتر کاربران

پشتیبانی محتوایی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت فروشگاهی باید در حیطه محتواگذاری، برنامه ویژه‌ای را اتخاذ کند زیرا محتوا مهم‌ترین راه ارتباطی یک صفحه با مخاطب هدف محسوب می‌شود. هدف اصلی که پشتیبانی محتوایی سایت فروشگاهی برعهده دارد این است که با تمرکز بالایی کاربران را جذب کند و با ارائه محتوای کامل و باکیفیت، به بهترین شکل نیاز کاربر را برطرف سازد. توجه داشته باشید که انتشار و آپلود محتوا باید به صورت منظم و دقیق انجام شود تا باعث شود موتورهای جستجوی گوگل به فروشگاه اینترنتی شما به عنوان یک مرجع پویا و معتبر نگاه کنند. محتوا می‌تواند شامل یک مقاله، محصول و یا معرفی خدمات باشد.

پشتیبانی امنیتی سایت فروشگاهی

پشتیبانی امنیتی سایت فروشگاهی

تمامی سایت‌های فروشگاهی باید امنیت خود را در هر شرایطی و به خوبی حفظ کنند تا به بهترین شکل بتوانند خدمات مورد نظر را به کاربران ارائه دهند. در پشتیبانی امنیتی سایت فروشگاهی به صورت دوره‌‌ای (روزانه، هفتگی و ماهانه) با استفاده از افزونه‌های مرتبط عملیات اسکن و بررسی بدافزار در سایت فروشگاهی انجام می‌شود تا وب‌سایت از گزند برنامه و بدافزارهای مخرب در امان باشد. متخصصان فنی سایت با سئو در زمان پشتیبانی سایت فروشگاهی به صورت دقیق تمامی کارهایی را که به لحاظ امنیتی بر روی سایت انجام می‌شود را لیست کرده و در اختیار کارفرما قرار می‌دهند تا شما نیز در جریان کارهای امنیتی صورت گرفته بر روی سایت فروشگاهی قرار گیرید.

پشتیبانی سایت فروشگاهی، فروشگاه اینترنتی شما را به یک برند تبدیل می‌کند

تمامی صاحبان و مدیران فروشگاه‌های اینترنتی یک هدف را دنبال می‌کنند که آن هم «برند شدن» است. توجه داشته باشید که با برند شدن کسب‌وکار اینترنتی شما، کاربران زیادی به سمت تجارتتان جذب می‌شوند که این موضوع با افزایش فروش و درآمدزایی چند برابر همراه است. خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی با پیاده سازی یک سری ترفند و اصولی بهینه، سایت فروشگاهی شما را در مدت‌ زمان کوتاهی توسعه داده و به یک برند نامی در میان دیگر رقبا تبدیل می‌کند.

چرا باید از خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی سایت با سئو استفاده کنیم؟

چرا باید از خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی سایت با سئو استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی در مجموعه سایت با سئو به معنی در اختیار داشتن همه جانبه تمامی امکانات در جهت پشتیبانی سایت فروشگاهی است. تیم سایت با سئو علی‌رغم پشتیبانی فنی، به صورت تلفنی نیز اقدام به پشتیبانی از وب‌سایت شما می‌کند. به عنوان مثال اگر مشکلی که شما توانایی برطرف سازی آن را دارید را برای فروشگاه اینترنتی شما به وجود آمد، تیم پشتیبانی مجموعه به صورت تلفنی راه‌حل‌های برطرف سازی آن را با شما در میان می‌گذارد.

سخن پایانی

تمام تمرکز پشتیبانی سایت فروشگاهی بر روی افزایش فروش، جذب مشتری و تبدیل شدن کسب‌وکار شما به یک برند خوش نام است. در واقع خدمات پشتیبانی وب‌سایت فروشگاهی به توسعه دادن بخش محتوایی، فنی، امنیتی، سئو و بهینه سازی سایت کمک می‌کند که این موضوع منجر به موفقیت دوچندان فروشگاه اینترنتی شما در فضای نامحدود وب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه فقط کافیست با کارشناسان ما در مجموعه سایت با سئو تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را در این راستا راهنمایی کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.