5 راهکار برای داشتن سئو مدرن

5 راهکار برای داشتن سئو مدرن

بازاریابی فقط به این معنی نیست که موفقیت، شکست و تجزیه و تحلیل کسب وکار و تجارت خود را مورد بررسی قرار دهید، بلکه باید با ایجاد تغییرات اساسی و پربازده، شرایطی را فراهم ساخت که تضمین کننده موفقیت برند و کسب کار شده و این موفقیت به صورت مستمر ادامه پیدا کند. اما سوال اینجاست سئو مدرن برای ما چه فایده‌ای دارد؟

برای اینکه بتوانیم این روند را به خوبی انجام دهیم باید به صورت دائمی از روش‌های جدید در بازاریابی و فروش استفاده کنیم و به قول معروف خودمان را با تغییرات و امکانات جدید وقف دهیم و همیشه بروز باشیم، یکی از این روش‌ها استفاده از سئو مدرن است.

Modern SEO

اگر شما به عنوان یک مدیر و صاحب وب‌سایت در اینترنت مشغول به فعالیت هستید حتما اطلاع دارید که دنیای بازاریابی اینترنتی و سئو در حال تغییر است و همواره شاهد آن هستید که امکانات و ویژگی‌های جدید برای بهتر استفاده کردن از این فضا معرفی می‌شود، ولی آیا شما به عنوان شخصی که در این فضا به فعالیت مشغول هستید در زمان ایجاد این تغییران با آن همگام می‌شوید؟

برای اینکه یک وب‌سایت به موفقیت دست پبدا کند باید اصول پایه و قوانین سئو را به خوبی رعایت کند. اما نکته مهم اینجاست که حتی رعایت کردن این اصول به تنهایی تضمین کننده موفقیت یک وب‌سایت محسوب نمی‌شود زیرا کارهای دیگری نیز باید در آن انجام شود که به اصطلاح سئو مدرن نام دارد. ما در این مقاله قصد داریم این اصول را برای شما شرح داده تا با استفاده از این توصیه‌ها بتوانید روند موفقیت وب‌سایتتان را صعودی کنید.

راهکارهایی برای داشتن سئو مدرن

در ادامه به برسی راهکارهای سئوی مدرن خواهیم پرداخت:

۱_ عنوان‌های تگ در سئو مدرن

زمانی که از عنوان‌های تگ در سئو استفاده می‌کنیم، این امکان وجود دارد که تاثیرگذاری وب‌سایت بر روی کاربر مختل شده و اثرات منفی بر روی انتخاب او بگذارد، بنابراین ما باید از اصول و قواعد مناسبی استفاده کنیم تا بتوانیم سئو سایت را به گونه انجام داده تا تاثیرگذاری زیادی بر روی کاربران و مخاطبان داشته باشد. این کار را باید یک تیم بازاریابی انجام داده و این تیم باید هر آنچه را که برای بالا بردن ترافیک وب‌سایت نیاز است به کارگرفته، تا کاربران زیادی را از این طریق جذب کند.

۲_ تولید محتو

زمانی که در وب‌سایتتان محتوا تولید می‌کنید نباید فقط از یک اصول سئو برای درج کردن خدمات و مطالب استفاده کنید و باید با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از معیارها و ترکیب کردن این روش‌ها با روش‌های جدید و کاربردی دیگر بهترین محتوا را تولید کرده که هم مفید و مناسب باشد و هم کاربران از آن لذت ببرند.

۳_ به کارگیری عبارت شاخص در وب‌سایت

در نظر داشته باشد که استفاده کردن از عبارت شاخص در وب‌سایت به مراتب از کلمات کلیدی شاخص بهتر است و این به معنی استفاده نکردن از کلمات کلیدی در سایت نیست، بلکه به معنای آن است که باید با توجه به قوانین مهم و اصولی صفحات وب‌سایت را تغییر دهیم. باید به خوبی بتوانید از روش‌های جدید سئو در سایت استفاده کنید و با شناسایی کردن روش‌های استاندارد آن را به خوبی در پیاده کنید.

۴_ فاصله گرفتن از لایک‌های شبکه‌های اجتماعی

در سالیان اخیر یکی از روش‌هایی که وب‌سایت‌ها می‌توان با استفاده از آن کاربران زیادی را جدب کنند مقدار لایک‌هایی بود که کاربران در زیر پست و محتوای منتشر شده سایت‌ها در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دادند ولی امروزه این روش دیگر کاربرد زیادی ندارد و در واقع منسوخ شده است. زیرا این گونه موفقیت‌ها هیچ تعریف علمی نداد وحتی اگر شما موفق شوید مثلا در یک پست اینستاگرامی (100000) لایک را به دست آورید تضمینی وجود ندارد که در دیگر پست‌ها نیز این مقدار لایک تکرار شود و بنابراین قاعده و اصول خاصی ندارد.

شما باید کارهایی را انجام دهید که توانایی انجام دادن مرتب آن را داشته باشد و بتوانید آنها را هر روز و به صورت مستمر در وب‌سایتتان تکرار کنید. تولید کردن محتواهای کاربر پسند در روز، می‌تواند ایده مناسبی برای یک کار مفید و با ارزش باشد و شما این امکان را دارید تا با تولید محتوای مناسب و با کیفیت در هر روز و قرار دادن آنها در وب‌سایت، درصد کاربران زیادی را جذب سایت خود کنید.

۵_ اسپم در گوگل

با توجه به استفاده‌های زیادی که از اسپم در اینترنت می‌شود، باید این معضل را یکی از مشکلات امروزی افراد در فضای اینترنت محسوب کرد و با توجه به موضوع بازاریابی، باید به خوبی تمامی قوانین و مقرراتی را که گوگل برای وب‌سایت‌ها و لینک‌های اسپمی وضع کرده را به خوبی بشناسید. یکی از کارهایی که می‌توان در این راستا انجام داد، شناسایی اسپم اسکور است، برای اینکه بتوانید آن را به خوبی بسنجید باید در وب‌سایت MOZ ثبت نام کنید.

زمانی که شما از وب‌سایت MOZ برای این امر استفاده کنید، با توجه به قابلیت‌ها و امکاناتی که در این وب‌سایت وجود دارد می‌توانید به خوبی تشخیص دهید که وب‌سایت شما تا چه اندازه به سایت‌ها اسپمی که در گوگل قرار دارد شباهت دارد، در واقع مقدار شباهت وب‌سایت شما را نسبت به وب‌سایت‌ها اسپمی شناخته شده مشخص می‌کند که این می‌تواند برای هر وب‌سایتی بسیار کاربردی باشد.

سخن پایانی

سئو مدرن می‌تواند کیفیت محتوا را در یک وب‌سایت بالا ببرد و کاربران زیادی را به سمت شما سوق دهد. وقتی که یک سایت از کاربران زیادتر برخوردرا باشد به این معنی است که از اعتبار و ارزش بالاتری نیز در نزد گوگل و موتورهای جستجو برخوردار است و این به معنی این است که درآمد شما افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.