درباره ما

هر آنچه که می‌خواهید درباره ما بدانید، فعالیت‌های مجموعه، سابقه‌کاری و… را در همین صفحه مشاهده کرده و بخوانید.

درباره سایت با سئو چه می‌دانید؟

در دنیای امروز که تجارت در بستر فضای اینترنت شکل جدی و رسمی به خود گرفته است، حقیقتاً داشتن یک وب‌سایت که پکیج کاملی از ظاهر مناسب و مرتبط، امکانات کاربردی، سرعت بارگذاری مناسب، امنیت بالا، کاربرپسند بودن و مدیریت آسان و قدرتمند را بطور یکجا برای شما فراهم کند، به شدت لازم و برای  آینده کسب و کارها حیاتی و ضروری می‌باشد.

دلیل این موضوع هم کاملاً روشن است، مخاطبان و مشتریان شما وقتی ببینند که مجموعه شما تا چه اندازه به صورت جدی در حال فعالیت است، بی‌تردید جذب شما خواهند شد و به شما اطمینان می‌کنند. دانستن این موضوع امری بسیار مهم در دیجیتال مارکتینگ و یا هر نوع مارکتینگ دیگری است و آن هم فراهم نمودن اطمینان خاطر برای مشتریان آن کسب و کار است و همین مطلب لازمه اصلی موفقیت هر سازمان، شرکت، موسسه و… خواهد بود.

مجموعه ما از سال 1386 فعالیت خود را آغاز نموده و در این مدت همواره در جهت بروز بودن دانش فنی خود گام برداشته است. ما علاوه بر اینکه فعالیت خودمان را در مجموعه بر مبنای ارائه خدمات طراحی سایت، بهینه‌سازی و طراحی اپلیکیشن‌های موبایل برای مشتریان و مخاطبان محترممان قرار داده‌ایم، سعی کرده‌ایم از علم روز و علم اساتید خبره این حوزه نیز همواره بهره‌مند شویم تا بتوانیم پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریانمان باشیم.

در زمینه‌های کاری مجموعه، افتخار همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات کوچک و بزرگ بسیاری را داشته‌ایم. از طراحی انواع سایت‌های شرکتی، فروشگاهی، خبری و شخصی گرفته تا بهینه‌سازی آنها و طراحی اپلیکیشن‌های موبایل. خدماتی که توانستیم با ارائه صحیح و اصولی آنها، زمینه‌ساز موفقیت کسب و کار مشتریانمان شویم. مهم‌ترین اصل ما رضایتمندی مخاطبان محترم است و این حاصل نمی‌شود جزء با موفقیت شما.

می توانید به جای خواندن متن بالا به پادکست زیر نیز گوش دهید :

زبان و تکنولوژی مورد استفاده ما برای طراحی سایت کدام است؟

یکی از سوالات پرتکرار مخاطبان ما این سوال است که ما با چه زبانی، در چه محیطی و با چه تکنولوژی سایت را طراحی می کنیم؟ این سوال را می‌توان یک سوال کلی که به پارامترهای بسیاری مرتبط است نام برد. بعنوان مثال در طراحی یک سایت شرکتی، نوع تکنولوژی که استفاده می‌شود با یک سایت فروشگاهی که محصولات متنوع و زیادی دارد، کاملاً متفاوت خواهد بود.

این امر اصلاً یک موضوع سلیقه‌ای نیست و نمی‌توان همه سایت‌ها را از لحاظ کاربریشان که متفاوت از یکدیگر هستند، با یک زبان یا تکنولوژی ثابتی طراحی و اجرا کرد. بلکه نیاز به تحلیل و بررسی و شناخت درستی از کار است تا بتوان به جمع‌بندی و تحلیل درستی از انتخاب تکنولوژی طراحی برای هر وب‌سایت رسید. این انتخاب هر چقدر هدفمند‌تر باشد، درصد موفقیت تجارت اینترنتی شما بالا خواهد رفت.

در مجموعه ما طراحانی خلاق و Full STACK حضور دارند که با توجه به نیاز مشتریانمان، کاربری سایت و… زبان و تکنولوژی مورد نیاز را تشخیص داده و با آن اقدام به طراحی سایت می‌نمایند. بنابراین با توجه به حضور طراحان Full STACK هیچ نیاز و امکانی نیست که شما برای طراحی سایت خودتان بخواهید و ما در انجام آن ناتوان باشیم! تیم فنی سایت با سئو از بهترین سیستم و تکنولوژی‌های روز برای طراحی سایت استفاده می‌کند تا شما را به اهدافی که دارید نزدیکتر کند.

طراحی سایت
0 +
بهینه‌سازی و سئو
0 +
اپلیکیشن موبایل
0 +

پیشنهاد ما به شما یک جلسه مشاوره رایگان است.

همین حالا با ما تماس بگیرید…