تعرفه های طراحی سایت

برای سایت‌های شرکتی، فروشگاهی، خبری و… پلن‌های متفاوتی با توجه به نیاز کسب و کار شما پیش بینی کرده‌ایم

جدیدترین تعرفه های قیمت ساخت سایت

به جرات می‌توان گفت که راه‌اندازی وب سایت، بهترین و پربازده‌ترین کانال ارتباطی برای جذب مشتریان بالقوه در هر تجارت و کسب‌وکاری محسوب می‌شود. با توجه به تقاضای زیادی که امروزه ساخت سایت دارد، شرکت‌های مختلف نیز تعرفه های طراحی سایت را با پلن‌های قیمتی متفاوتی ارائه می‌دهند.

قیمت‌ طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان نرخ ثابتی برای آن در نظر گرفت. ما در مجموعه سایت با سئو، با توجه به نظرات کارفرمایان و کاربران ۳ پلن قیمتی پرطرفدار را در سال 1403 برای راه‌اندازی تجارت اینترنتی شما در نظر گرفته‌ایم که در ادامه به معرفی قیمت و قابلیت‌های این پلن‌ها اشاره می‌کنیم:

پلن اقتصادی برای شروع

هاست 2 گیگ معمولی

دامنه ir

سئو بیس

UI/UX پایه

آموزش پنل مدیریت

ریسپانسیو (نسخه موبایل)

پشتیبانی 3 ماهه

امنیت پایه

سرعت پایه

7.000.000 تومان

4 میلیون و 900 هزار تومان

محبوب‌ترین پلن

هاست 10 گیگ پرسرعت

دامنه com و ir

بهینه و سئو بیس

UI/UX استاندارد

آموزش پنل مدیریت

ریسپانسیو (نسخه موبایل)

پشتیبانی 6 ماهه

امنیت مناسب

سرعت مناسب

10.000.000 تومان

7 میلیون و 900 هزار تومان

پیشنهاد ما به شما

پلن حرفه ای

هاست 10 گیگ پرسرعت

دامنه com و ir

بهینه و سئو بیس

UI/UX حرفه‌ای

آموزش پنل مدیریت

ریسپانسیو (نسخه موبایل)

پشتیبانی واقعی همیشگی

امنیت بالا

سرعت بالا

17.000.000 تومان

12 میلیون و 900 هزار تومان

پلن توافقی

با توجه به پروژه‌های خاص و نیازهای کارفرما، تکنولوژی و زبان برنامه‌نویسی درخواستی، امکانات مورد نیاز و…

بررسی‌های دقیق و کاملی صورت گرفته و بهینه ترین حالت طراحی سایت بصورت کاملاً ویژه و اختصاصی، اجرا خواهد شد. بنابراین تمامی امکانات پلن‌های قبلی در بالاترین حد خود قابل ارائه خواهند بود.

دغدغه‌های شما را پس از گذارندن صدها پروژه، درک کرده و می‌شناسیم!

پس از سال‌ها فعالیت در زمینه طراحی سایت و ارتباط با کارفرمایان داخلی و خارجی بسیار، به تمامی دغدغه‌های کارفرمایان و مشتریان محترممان پی برده‌ایم که رفع آنها را با تیم تخصصی خودمان مسجل و قطعی کرده‌ایم.

ظاهر و گرافیک کلی سایت، سرعت، امنیت، سئو، ریسپانسیو، کدنویسی استاندارد، قابل توسعه بودن، پشتیبانی همیشگی، تعهد، خوش قولی، داشتن هاست و دامنه اختصاصی به نام خود مشتری، از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌ها بوده که تمام این دغدغه‌ها را رفع کرده‌ایم.

متاسفانه باید بگوئیم که حدود 80% از مشتریانی که به ما مراجعه می‌کنند، تجربه نامناسب و تلخی از سفارش طراحی سایت در شرکت‌های طراحی سایت داشته‌اند که گاهاً با وعده‌ها و اطمینان‌های کاذبی که داده می‌شد، دچار تصمیم اشتباه می‌‌شدند و حتی برای چندمین بار دنبال طراح سایت هستند!!

قصد ما از بیان این مطلب این نیست که بگوئیم ما بهترینیم و اولینیم و تنهاترینیم و… نه به هیچ عنوان. ما حقیقتاً نه اولینیم و نه بهترین اما مجموعه‌ای هستیم که با بهره‌گیری از افراد متعهد که تخصص کامل بر انجام کار را دارند برای شما یک تجربه شیرین رقم می‌زنیم.

بطور کلی تمام پروژه‌هایی که ارائه می‌دهیم از موارد زیر برخوردارند :

ظاهر مناسب

سرعت بارگذاری بالا

امنیت فراگیر

سئو بیس بودن

پشتیبانی همیشگی

ریسپانسیو (نسخه موبایل)

کدنویسی بهینه

قابل توسعه بودن

تعهد و خوش قولی

هاست و دامنه بنام شما

برای تعیین قیمت طراحی سایت ابتدا باید تمامی نیازها، الزامات، امکانات و شرایط آن کسب و کار مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد و یک نقشه راه واضح و معینی ترسیم شود تا بتوان بر مبنای همان نقشه راه پروژه را طراحی، اجرا و پیاده‌سازی نمود.

پس ابتدا توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت خواهد بود که کسب و کار ما در چه جایگاهی قرار دارد، می‌خواهد به چه چشم‌اندازی برسد، رقبای برند در چه سطحی قرار دارند، چه الزامات، امکانات، نیازها و شرایطی مورد توجه است و بسیاری از پارامترهای تخصصی دیگر که باید با بررسی دقیق در یک جلسه بین کارفرما و تیم فنی مورد تحلیل قرار بگیرد. پس از آن با کسب شناخت دقیق از شرایط کار و پروژه، طراح سایت می‌تواند نقشه راه دقیقی را ترسیم کرده و در اختیار کارفرما قرار دهد.

در این نقشه راه نوع طراحی سایت، اصول برندینگ، دستیابی به رنگ و المان‌های سازمانی، استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه‌نویسی مختص به آن پروژه، استفاده از CMS اختصاصی یا آماده و موارد دیگری از این قبیل مشخص خواهد شد.

این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که در طراحی سایت، انتخاب‌های سلیقه‌ای و شخصی نباید وارد کار شوند زیرا هر انتخاب اشتباه و غیر کارشناسانه‌ای می‌تواند در موفقیت آن کسب و کار خدشه وارد نماید و زمان رسیدن به موفقیت را افزایش داده یا حتی راه موفقیت را از آن کسب و کار سلب کند! این بدان معنیست که به صورت دلخواه نمی‌توانیم مثلاً تکنولوژی و زبان برنامه نویسی را پیشنهاد دهیم و باید کاملاً کارشناسانه به آن نگاه شود. بعنوان مثال یک تکنولوژی برای سایت شرکتی ممکن است بسیار مطلوب باشد اما برای یک سایت فروشگاهی کاملاً نامناسب باشد.