بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

سئو؛ یه نام آشنا برای آنان که دنبال موفقیت کسب و کار خود هستند. سئو بی تردید عامل مهم و اساسی رشد و توسعه هر برندی است.

سئو سایت، مهمترین عامل پیشرفت برند

سئو سایت چگونه می تواند عامل توسعه کسب و کارها باشد؟

دنیا به سرعت درحال تکامل تکنولوژی و تاثیر آن در زندگی انسانهاست. امروزه از سایتها و فضاهای مجازی نه تنها فقط برای سرگرمی و کسب اطلاعات استفاده نمی شود بلکه از این فرصت صاحبان کسب و کارها برای ایجاد تحولی در حرفه خود بهره میبرند.

ما این موضوع را به شدت لمس کرده ایم. مشتریان بسیاری داشته ایم که گاهاً بعضی از آنها از شرایطی تقریباً اسفناک!!! به پیشرفت غیر قابل باوری در مدت زمان بسیار اندکی رسیده اند.

این پیشرفت را شاید اگه در پی تحول کسب و کارشان نبودند هرگز بدست نمی آوردند. مثالهای بسیاری از این نوع مشتریان خودمان را به چشم دیده ایم و با اطمینان یک جمله کلیدی را برای شما در هر کسب و کاری که هستید می توانیم هدیه دهیم و آن هم این است که راه موفقیت ابتدا در طراحی سایت و سپس بهینه سازی و سئوی آن است.

web design

یک پاسخ و راهکار کلیدی برای پیشرفت کسب و کارها

ما با تحقیق و بررسی علمی، با دیدن نتایج و تجارب عملی، رصد وضعیف فعلی و گذشته مشتریان خودمان، به یک پاسخ کلیدی رسیده ایم. اگر به دنبال پیشرفت کسب و کارتان هستید و میخواهید سرعت پیشرفت در مدت زمان کوتاه بسیار بالا باشد، ابتدا سایت را طراحی کنید و سپس آن را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنید.

ما چه خدماتی را در بهینه سازی سایت ارائه میدهیم؟

برای سئو و بهینه کردن سایت جهت قرارگیری در صفحه اول گوگل نیاز به خدمات بهینه سازی مطلوب خواهید داشت

انواع اصلی سئو سایت

سئو تکنیکال

 

از اساسی ترین بخش های سئو بخش فنی آن است که به نام سئو تکنیکال معرفی می گردد. مواردی همچون هاست پرسرعت و کدهای استاندارد از موارد مهم سئو تکنیکال هستند.

سئو داخلی

 

کارهایی نظیر ارسال مقالات، تهیه محتوای تصویری و ویدئویی، لینک سازی داخلی و… که کمک به کاهش نرخ بانس ریت کرده و محتوایی مورد پسند گوگل و مورد نیاز کاربر را فراهم کند.

سئو خارجی

 

فعالیتهای خارج از محیط سایت که منجر به افزایش ورودی سایت ما می شود. مانند فعالیت در صفحات مجازی، رپورتاژ آگهی و… که در نهایت منجر به افزایش ورودی سایت می گردد.

پیشنهاد ما به شما یک جلسه مشاوره رایگان است.

همین حالا با ما تماس بگیرید