سئو، بهینه سازی سایت برای گوگل

یک نام آشنا برای آنان که به دنبال موفقیت کسب و کار اینترنتی خود هستند. سئو سایت بی تردید عامل مهم و اساسی رشد و توسعه هر برندی است.

سئو سایت چگونه می‌تواند عامل توسعه کسب و کارها باشد؟

 بهینه سازی سایت، مهم‌ترین عامل پیشرفت برند

دنیا به سرعت درحال تکامل تکنولوژی و تاثیر آن در زندگی انسانهاست. امروزه از سایت‌ها و فضاه‌های مجازی نه تنها فقط برای سرگرمی و کسب اطلاعات استفاده نمی‌شود، بلکه از این فرصت صاحبان کسب و کارها برای ایجاد تحولی در حرفه خود بهره می‌برند.

ما این موضوع را به شدت لمس کرده‌ایم؛ مشتریان بسیاری داشته‌ایم که گاهاً بعضی از آنها از شرایطی تقریباً اسفناک!!! به پیشرفت غیر قابل باوری در مدت زمان بسیار اندکی رسیده‌اند.

این پیشرفت را شاید اگه در پی تحول کسب و کارشان نبودند، هرگز بدست نمی‌آوردند. مثال‌های بسیاری از این نوع مشتریان خودمان را به چشم دیده‌ایم و با اطمینان یک جمله کلیدی را برای شما در هر کسب و کاری که هستید می‌توانیم هدیه دهیم و آن هم این است که “راه موفقیت هر تجارت ابتدا راه‌اندازی وب‌سایت، سپس بهینه‌سازی سایت” است.

web design

یک پاسخ و راهکار کلیدی برای پیشرفت کسب و کارها

ما با تحقیق و بررسی علمی، با دیدن نتایج و تجارب عملی، رصد وضعیف فعلی و گذشته مشتریان خودمان، به یک پاسخ کلیدی رسیده‌ایم. اگر به دنبال پیشرفت کسب و کارتان هستید و می‌خواهید سرعت پیشرفت در مدت زمان کوتاه بسیار بالا باشد، ابتدا سایت خود را طراحی کنید و سپس آن را برای موتورهای جستجوگر بهینه‌سازی کنید.

ما چه خدماتی در زمینه بهینه‌سازی سایت ارائه می‌دهیم؟

برای بهینه کردن سایت جهت قرارگیری در صفحه اول گوگل، نیاز به خدمات بهینه‌سازی مطلوب خواهید داشت. در واقع زمانی که یک وب‌سایت طراحی و راه‌اندازی می‌شود، تازه فعالیت سئو سایت آغاز خواهد شد که خود به سه دسته سئو داخلی، سئو خارجی و سئوی تکنیکال تقسیم می‌شود. هر کدام ار این دسته بندی‌ها شاخه‌های مختلفی دارند که تاثیر بسزایی در رتبه گرفتن یک وب‌سایت و قرار گرفتن در لیست بالای نتایج جستجو خواهند داشت. مجموعه سایت با سئو یک سری خدمات را برای تثبیت جایگاه وب‌سایت شما انجام می‌دهد که عبارتنداز:

انواع اصلی سئو سایت

سئو تکنیکال

از اساسی‌ترین بخش‌های سئو بخش فنی آن است که به نام سئو تکنیکال معرفی می‌گردد. مواردی همچون هاست پرسرعت و کدهای استاندارد، از ملزومات اصلی سئو تکنیکال هستند.

سئو داخلی

کارهایی نظیر ارسال مقالات، تهیه محتوای تصویری و ویدئویی، لینک‌سازی داخلی و… که کمک به کاهش نرخ بانس‌ریت کرده و محتوایی مورد پسند گوگل و متناسب با نیاز کاربر را فراهم کند.

سئو خارجی

فعالیت‌های خارج از محیط سایت که منجر به افزایش ورودی سایت ما می‌شود. مانند فعالیت در صفحات مجازی، رپورتاژ آگهی و… که در نهایت منجر به افزایش ورودی سایت می‌گردد.

پیشنهاد ما به شما یک جلسه مشاوره رایگان است.

همین حالا با ما تماس بگیرید…