انواع متفاوتی از طراحی سایت با توجه به نیاز هر کار

سایت‌ها با حوزه‌های کاری متفاوتی که وجود دارند باید مختص به همان حوزه طراحی شوند. با خدمات طراحی سایت ما بیشتر آشنا شوید.

چرا باید سایت طراحی کنیم؟

آیا هر کسب و کاری باید یک سایت داشته باشد؟

شاید پاسخ این سوال در یک دهه گذشته یا حتی بیش از آن، خیر بود! اما در عصر حاضر و در این روزها طراحی سایت یک لازمه مهم برای جلوگیری از شکست در کسب و کارهاست.

به راستی که برند، بیشترین نیروی دیجیتالی خود را از سایت کسب می کند و در هر حالتی می‌تواند در دسترس مخاطبانش باشد. شاید این موضوع که کسب و کارهای فیزیکی بطور سنتی هر روز صبح از ساعت معینی فعالیت خود را آغاز کنند و در ساعت معینی از روز فعالیت خود را به پایان ببرند دیگر پاسخگوی نیاز مخاطبانشان نباشد.

این که مخاطبان کسب و کارها بخواهند برای دسترسی به خدمات یا محصول مورد نیازشان از خانه بیرون بیایند، وقت خود را در ترافیک سپری کنند و موقعیت آن را بیابند کمی سخت و حتی در برخی شرایط ناممکن هم به نظر برسد و این عامل دقیقاً نقطه عطفی برای برتری جستن در کنار رقباست!

coding man

شاید برای درک بهتر برتری طراحی وب سایت در ارائه خدمات به مخاطبان، خواندن و توجه به این مثال جالب توجه باشد. ما یک پاساژ مانند پاساژ چهارسو در تهران که شاید بتوان گفت در یکی از شلوغ‌ترین نقاط تهران هم قرار گرفته را بررسی می‌کنیم. اگر در این پاساژ مغازه داشته باشیم با توجه به نسبت حدودی جمعیتی که روزانه وارد این پاساژ می شوند، تعداد طبقات، تعداد مغازه ها در هر طبقه، نوع خدمات هر مغازه و… حدوداً باید میانگین روزانه بین 30 تا 50 مشتری داشته باشیم. این تعداد مشتری نیز اکثریت مشتریان و مخاطبان همان منطقه یا شهری خواهند بود که مغازه ما در آن واقع شده است!

اما چند موضوع مهم این است که باید مبلغ بالایی را بعنوان اجاره ماهیانه پرداخت کنیم، در ساعات معینی می‌توانیم فعالیت داشته باشیم، باید برای هر مشتری وقت، توضیح و خدمات و محصول مورد نظر آن را ارائه نمائیم، در تعطیلات رسمی اجازه فعالیت نخواهیم داشت، در صورت رفتن به مسافرت یا مجبور بودن به تعطیل کردن مغازه به هر دلیلی ناگزیر مشتریان آن روز را از دست خواهیم داد.

اما در موضوع طراحی وب‌سایت بحث کاملاً متفاوت خواهد شد. سایت بی نیاز به پرداخت هزینه اجاره ماهیانه است، بدون محدودیت زمانی و به صورت 24 ساعته در دسترس مخاطبان است، یکبار توضیح هر محصول یا خدمات در سایت قرار داده می‌شود و به کررات توسط مخاطبان و مشتریان مشاهده شده و یا خوانده می‌شود، بدون توجه به تعطیلات رسمی فعالیت ادامه دار است، در سفر، در خواب، در حال رانندگی، در مهمانی و یا در هر حالتی کسب و کار به فعالیت خود به نحو کاملاً پویا ادامه می دهد.

اما یکی از مزیت‌های اصلی سایت، در این نکته مهم است که مشتریان از سراسر کشور یا حتی خارج از آن خواهند بود و تعداد بسیار بالایی از مشتری را در روز خواهیم داشت. پس کافیست که وب‌سایتی بهینه شده را با ظاهری متناسب با برند و کاربرپسند به صفحه اول گوگل برسانیم. ما در کنار شمائیم تا این امر را به محقق کنیم.

انواع خدمات طراحی سایت از لحاظ کاربرد

سایت شرکتی

مرجع رسمی اطلاعات، فعالیتها و اقدامات شرکت
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با طراحی سایت شرکتی با ما تماس بگیرید.
تماس و مشاوره رایگان

سایت خبری

از منابع اصلی نشر اخبار و از پرمخاطب‌ترین سایتها
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با طراحی سایت خبری با ما تماس بگیرید.
تماس و مشاوره رایگان

سایت فروشگاهی

فروش آنلاین محصولات بصورت فیزیکی و دانلودی
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با طراحی سایت فروشگاهی با ما تماس بگیرید.
تماس و مشاوره رایگان

سایت شخصی

بهترین روش برندسازی شخصی در هر حرفه‌ای
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با طراحی سایت شخصی با ما تماس بگیرید.
تماس و مشاوره رایگان

ما چه امکاناتی را در طراحی سایت لحاظ می کنیم؟

هر آنچه را که شما بخواهید ما طراحی و اجرا خواهیم کرد اما بخشی از مهمترین امکاناتی که نیاز سایت ها تلقی میشود را معرفی می کنیم

چهار مرحله اصلی ما در طراحی سایت

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید :