طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی برای صادرات محصول و کالا یکی از اولویت‌های اصلی شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در حوزه‌ی تجارت فعالیت دارند، محسوب می‌شود. از روزگاران قدیم خریدوفروش کالا در بین انسان‌ها مرسوم بوده است و آنها نیاز داشتند که برای امرار معاش و امورات زندگی با یکدیگر داد و ستت داشته باشند، به همین دلیل ساخت سایت صادرات فروش و بازاریابی شما را تا چند برابر افزایش می‌دهد.

زمانی که یک محصول به سبد کالای اشخاص اضافه می‌شود، تهیه و خرید آن یا از طریق واردات و یا با استفاده از اجناس داخلی توسط بازرگان‌ها صورت می‌گیرد. طراحی سایت بازرگانی راحترین راهی است که بازرگانان، تجار و تمامی افرادی که در حوزه صادرات مشغول به فعالیت هستند می‌توانند از طریق آن به تمامی مناطق جنس صادر کنند. برای مشاهده‌ی دیگر طرح‌های ساخته شده توسط سایت با سئو، می‌توانید از نمونه کارها این مجموعه بازدید کنید.

در واقع بازرگانان افرادی هستند که یک محصول را از شخصی خریداری می‌کنند و آن را به دست مصرف کننده می‌رسانند، معمولا بازرگان با فروشنده‌ها به صورت فیزیکی داد و ستت انجام می‌دهند. این کار از جهات مختلفی می‌تواند باعث شود که بازده آنها کمتر شود، به عنوان مثال مهم‌ترین اولویت‌ کاری یک بازرگان جذب مشتری است و باید زمان زیادی را برای پیدا کردن فرد مورد نظرش صرف کند که این کار می‌تواند انرژی زیادی را از او بگیرد. ساخت سایت بازرگانی به شما کمک می‌کند که در مدت زمان کوتاهی، مشتریان زیای در ایران و سایر نقاط دنیا، برای فروش محصول و کالای خودتان به دست آورید.

قیمت طراحی سایت بازرگانی

شاید شما نیز به عنوان یک تاجر و صادر کننده‌ی کالا این سوال را از خود داشته باشید که قیمت طراحی سایت بازرگانی چقدر است؟ در واقع با چه مقدار پول می‌توان یک وب‌سایت صادرات راه‌اندازی کرد؟ قیمت ساخت سایت بازرگانی یا توجه به عوامل مختلفی نظیر امکانات وب‌سایت، ویژگی‌های آن، سرعت، امنیت، گرافیک حرفه‌ای و… مشخص می‌گردد.

در واقع هر چقدر یک سایت بهینه‌تر باشد و استانداردهای گوگل به خوبی در آن پیاده‌سازی شده باشد، قیمت بالاتری دارد، البته این به منزله آن نیست که تمامی وب‌سایت گران‌قیمت حتما همه چیز تمام هستن و یا سایت‌هایی که قیمت کمتری دارند به درد تجارت نمی‌خورند زیرا این موضوع در همه‌ی وب‌سایت اینترنتی صدق نمی‌کند. برای اطلاع از قیمت مصوب طراحی سایت بازرگانی می‌توانید با مشاوران مجموعه سایت با سئو تماس بگیرد تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

قیمت وب‌سایت بازرگانی

چرا نیاز به طراحی سایت بازرگانی دارید؟

با طراحی سایت بازرگانی دیگر وقت و زمان با ارزش خود را برای پیدا کردن مشتری و فروش کالا صرف نمی‌کنید و از طریق وب‌سایت مشتریان مناسب به سراغتان می‌آیند. ساخت سایت صادرات از مهم‌ترین اولویت‌های یک بازرگان محسوب می‌شود.

کسانی که در شغل بازرگانی مشغول به فعالیت هستند این امکان را دارند تا با راه‌اندازی سایت، بازار هدف خودشان را مشخص کرده و بدون هیچ محدودیتی به کسب‌وکارشان از طریق اینترنت بپردازند.

اهداف طراحی سایت بازرگانی

✔️ برند‌سازی تجارت شما

✔️ ارتباط هر چه بهتر با مشتریان

✔️ افزایش چند برابری درآمد

✔️ ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعتی

✔️ طراحی سایت بازرگانی فضایی قدرتمند برای تبلیغات بیزینس شماست

✔️ کلی‌ترین هدف ساخت سایت بازرگانی، پیشی‌ گرفتن از دیگر رقبا و تثبیت جایگاه در صادرات است.

صفحات وب‌سایت بازرگانی

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی

امکانات طراحی سایت بازرگانی

وقتی که در طراحی سایت بازرگانی امکانات مناسب و هدفمندی وجود داشته باشد، کاربران در زمان ورود به وب‌سایت می‌توانند به راحتی نیاز خودشان را برطرف سازند، این موضوع برای گوگل نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه به بررسی این امکانات می‌پردازیم:

رزومه شرکت

با قرار دادن سابقه خودتان در این بخش، یک رزومه آنلاین را ایجاد می‌کنید تا تمام کاربران به آن دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال شما در صفحه درباره‌ ما سایت با سئو، می‌توانید تمامی اطلاعاتی کلی در رابطه با این مجموعه را به دست آورید.

بخش محصولات

در این قسمت می‌توانید تمامی محصولات را به همراه مشخصات آنها قرار دهید تا اطلاعات جامعی از این کالاها در اختیار کاربران قرار گیرد.

امکانات طراحی سایت بازرگانی

قابلیت چندزبانه بودن وب‌سایت

وب‌سایت بازرگانی برای زبانه‌های مختلف نظیر عربی، انگلیسی، ترکی و… در دسترس است و مشتریانی خارجی امکان سفارش و خرید محصولات شما را دارند.

اخذ نمایندگی

قسمتی از وب‌سایت به اخذ نمایندگی اختصاص داده می‌شود و اگر افراد متقاضی درخواست مجوز نمایندگی را داشتند، با پر کردن فرم‌ها و انجام کارهای لازم، امکان برقراری ارتباط با شما را دارند.

اخبار وب‌سایت

در این قسمت می‌توانید تمامی خبرهای مفید و با اهمیت را در اختیار کاربران قرار دهید.

گواهینامه و افتخارات

با ایجاد یک صفحه در وب‌سایت، می‌توانید گواهینامه‌ها و تقدیر نامه‌هایتان را در آن بخش قرار دهید.

گالری تصاویر

عکس‌های مربوط به نمایشگاه‌ و رویدادهایی را که برگزار می‌کنید، می‌توانید در این قسمت قرار دهید.

سوالات و پرسش‌ها

با توجه به نوع فعالیتی که شما دارید، امکان دارد کاربران با سوالات زیادی روبرو شوند که باید به صورت واضحی به این سوالات پاسخ دهید، در واقع در این قسمت می‌توانید جواب سوالات کاربران و مشتریان را بدهید.

چرا طراحی سایت صادرات جزء اولویت‌های اصلی هر بازرگان محسوب می‌شود؟

امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه‌های صادرات و واردات کالا به فعالیت مشغول هستند، بعضی از این شرکت‌ها به دلیل اینکه فعالیت آنلاین ندارند، خیلی از موقعیت‌های ایدئال را از دست می‌دهند.

زمانی که شما اقدام به طراحی سایت می‌کنید، این امکان را دارید تا با تمام پتانسیل خود د به مشتریان خدمات‌رسانی کرده و محصول مورد نظر را در اختیار آنها قرار دهید.

طراحی سایت بازرگانی می‌تواند به گسترش تجارت شما کمک کند زیرا به صورت هدفمند واردات و صادرات کالا را انجام می‌دهید، این عامل باعث رونق اقتصادی می‌شود.

اهمیت طراحی سایت صادرات برای بازرگانان

چند نکته مهم درباره طراحی سایت صادرات

در ادامه به نکات مهمی که در وب‌سایت بازرگانی از اهمیت زیادی برخوردار هستند اشاره می‌کنیم:

گرافیک استاندارد

زمانی که شما در چیدمان و طراحی سایت بازرگانی به گرافیک و ساختار بصری اهمیت دهید و از رنگ‌های مناسب و اصولی در وب‌سایت استفاده کنید، این موضوع باعث رضایت مشتریان می‌شود و همیشه برای برطرف‌سازی نیازهایشان به وب‌سایت شما سر می‌زنند.

سایت صادرات باید سیئ بیس باشد

بهترین نتیجه و عملکرد در اینترنت به وب‌سایت‌هایی تعلق می‌گیرد که همیشه و به صورت منظم، بروزرسانی می‌شوند و از سئو سایت مناسبی برخوردار هستند.

اهمیت طراحی سایت صادرات برای بازرگانان

برخی از شرکت‌های بازرگانی بزرگ معروف

 •  SHELL
 • TOTAL
 • EXXONMOBIL
 • BP

اگر به عنوان یک بازرگان و فردی که در این حوزه فعالیت دارد، قصد دارید تا برای موفقیت هر چه بیشتر خودتان اقدام به ساخت سایت شخصی کنید، می‌توانید از مقاله زیر بازدید کنید:

«طراحی وب‌سایت شخصی»

مراحل طراحی سایت بازرگانی در مجموعه سایت با سئو

تمامی مراحل طراحی و ساخت سایت صادرات باید متناسب با استانداردهای گوگل پیش برود تا سایت شما به نتایج قابل قبولی در نتایج سرچ دست یابد و جایگاه واقعی خود را به دست آورد. در ادامه به بررسی این فرآیند می‌پردازیم:


مرحله اول:
در قدم اول کارفرما توسط متخصصان ما نیازسنجی می‌شود.

مرحله دوم: حالا طرح اولیه سایت بازرگانی ساخته می‌شود.

مرحله سوم: ارائه طرح اولیه به کارفرما جهت بازبینی

مرحله چهارم: در این مرحله طرح نهایی وب‌سایت صادرات ساخته می‌شود.

مرحله پنجم: بازبینی و بررسی طرح نهایی توسط تیم فنی مجموعه و کارفرما

مرحله ششم: لانچ کردن سایت؛ ایندکس وب‌سایت بازرگانی

مرحله هفتم: در آخرین مرحله نوبت به پشتیبانی سایت بازرگانی است، این سرویس تا ۱ سال توسط تیم پشتیبانی برای شما در نظر گرفته می‌شود.

مدت‌زمان ساخت سایت صادرات

قیمت سایت صادرات

به صورت کلی بین ۱۰ الی ۱۲ روز زمان نیاز است تا ساخت سایت صادرات متناسب با نیاز و سلیقه‌ی شما به اتمام برسد، اما یک سری عوامل وجود دارند که امکان دارد مدت‌زمان آن را افزایش دهند به عنوان مثال اگر حجم امکانات وب‌سایت زیاد باشد، نیروهای متخصص بیشتری نیاز است تا بر روی سایت کار کنند، این موضوع باعث افزایش مدت‌زمان طراحی می‌شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه فقط کافیست با ما تماس حاصل کنید.

سخن پایانی

اگر یک بارزگان یا یک تاجر هستید و هنوز یک وب‌سایت مستقل ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که از رقیبانتان گوی سبقت را بربایید و یک وب‌سایت صادرات برای خودتان راه‌اندازی کنید. طراحی سایت بازرگانی این قدرت را به شما می‌دهد تا بتوانید به صورت آنلاین و از طریق اینترنت، مشتریان زیادی را جذب تجارت خود کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.