طراحی سایت حرفه ای | دوس داری 24 ساعتی مشتری بیاد سراغت!

طراحی سایت حرفه ای | دوس داری 24 ساعتی مشتری بیاد سراغت!

در گذشته راه‌اندازی وب‌سایت از اهمیت زیادی در بین کسب کارها برخوردار نبود و افراد تمایل زیادی برای آنلاین کردن تجارت و خدمات خود نشان نمی‌دادند. اما امروزه با پیشرفت‌های عظیمی که در دنیای الکترونیک و تکنولوژی رخ داده است، طراحی سایت اولویت اول تمامی کسب کارها به شمار می‌رود. طراحی سایت حرفه ای را باید یکی از بهترین روش‌های ورود مشاغل به دنیای نا محدود وب محسوب کرد.

راه‌اندازی وب‌سایت هر تجارت و کسب کار سنتی را با چالش‌های شگفت انگیزی روبرو خواهد کرد و کاربران زیادی را از طریق اینترنت به سمت شما جذب می‌کند. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که هر وب‌سايتی به تنهایی پاسخگوی نیاز کاربر نخواهد بود! در واقع یک وب‌سایت باید متفاوت باشد تا هم عملکرد خوبی را برای صاحب کسب کار به همراه داشته باشد و هم نیاز کاربر و مشتری را به خوبی برطرف سازد. طراحی سایت حرفه ای انتخابی هوشمندانه و هدفمند در جهت پیشبرد اهداف تجاری شما خواهد بود.

اهمیت طراحی سایت حرفه ای

اهمیت طراحی سایت حرفه‌ ای

همان گونه که در بخش قبل اشاره کردیم یک وب‌سایت ساده به تنهایی جوابگوی نیاز شما نخواهد بود و اگر تیم و شرکت طراحی سایت مورد نظر از تکنولوژی و امکانات غیره حرفه ای برای راه‌اندازی وب‌سایت شما استفاده کند، نه تنها باعث پیشرفت تجارت شما نخواهد شد بلکه ضربه مهلکی به فروش و بازاریابی شما وارد خواهد کرد، در ادامه به اهمیتی که طراحی سایت حرفه ای برای حوزه فعالیت کسب کارهای مختلف دارد اشاره خواهیم کرد:

1- برقراری ارتباط هدفمند با کاربر

امروزه اهمیت دادن به مشتری از اولویت‌های هر کسب کاری به شمار می‌رود و اگر بتوانید اعتماد را در کاربر ایجاد کنید، شاهد موفقیت دوچندانی در هر تجارتی خواهید بود. در وب‌سایت‌های اینترنتی نیز درست به همین شکل است و هر وب‌سايتی که اهمیت بیشتری به کاربران دهد و حس اعتماد را در آنها ایجاد کند، فروش و بازاریابی موفقی را تجربه خواهد کرد. در طراحی سایت حرفه ای تمامی استانداردهای لازم اجرا خواهد شد تا به خوبی در راستای نیاز مشتریان شما باشد.

2- بالا بردن آگاهی از برند (برندینگ شدن کسب کار)

یکی دیگر از دلایل اهمیت داشتن طراحی سایت حرفه‌ ای، برند شدن تجارت و کسب کار شما خواهد بود. در واقع شما به این نیاز خواهید داشت تا کاربران جذب وب‌سایت شما شوند و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. هر چقدر روند طراحی سایت به شکل حرفه‌ ای‌تری دنبال شود، مشتریان اعتماد بیشتری به تجارت شما خواهند داشت و باعث می‌شود شما به یک برند معروف تبدیل شوید.

3- تصویری واضح و روشن از تجارت شما

یک کاربر زمانی که برای اولین بار وارد یک وب‌سایت اینترنتی می‌شود، هر چقدر صفحات و المان‌های وب‌سایت حرفه ای‌تر باشد باعث می‌شود تا او احساس بهتری را تجربه کند. با توجه به اینکه طراحی سایت حرفه ای به صورت جذاب و کاربر پسندی پیاد سازی می‌شود، باعث خواهد شد تا مخاطبان و مشتریان شما ارتباط بهتری با شما برقرار کنند و همیشه برای برطرف سازی نیازهای خود به وب‌سایت شما سر بزنند.

نقش طراحی سایت حرفه ای در موفقیت کسب کار

نقش طراحی سایت حرفه ای
 • کسب کار و بیزینس شما را دارای هویت خواهد کرد
 • مخاطبان بیشتری با شما ارتباط برقرار خواهند کرد
 • طراحی سایت حرفه ای باعث اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات بین کار فرما و مشتری می‌شود
 • وب‌سایت حرفه ای به شما کمک خواهد کرد تا فروش بیشتری داشته باشید
 • ایجاد کردن بازار گسترده و نامحدود در اینترنت

ویژگی‌های طراحی سایت حرفه ای

یک وب‌سایت حرفه ای برای اینکه بتواند موفقیت‌های زیادی را برای شما به ارمغان آورد، باید دارای یک سری ویژگی‌ها باشد. در ادامه به برسی این ویژگی‌ها می‌پردازیم:

۱_ ظاهر جذاب و کاربر پسند

اولین نکته‌ای که کاربران به محض ورود به یک وب‌سایت توجه زیادی به آن دارند، گرافیک و رنگ بندی است. هر چقدر ظاهر یک وب‌سایت جذاب‌تر باشد باعث می‌شود تا کاربران ارتباط بهتری با آن برقرار کند و احساس خوبی به آنها انتقال داده می‌شود. طراحی سایت حرفه‌ ای به گونه‌ای ساخته خواهد شد که از روانشناسی رنگ استانداردی در آن استفاده شود و از ظاهر گرافیکی مناسبی برخوردار باشد.

۲_ امکان جستجوی سریع در وب‌سایت حرفه ای

یک کاربر دوست دارد وقتی که وارد یک وب‌سایت می‌شود، در کمترین زمان ممکن به نیاز خود دست یافته و محصول و کالای خود را پیدا کند. باکس جستجو از دیگر ویژگی‌های طراحی سایت حرفه‌ ای است، که دست کاربران را برای انتخاب خدمات و محصولات باز گذاشته و امکان جستجو راحت و ساده را در تمامی صفحات وب‌سایت به آنها خواهد داد.

ویژگی طراحی سایت حرفه ای

۳_ طراحی سایت حرفه ای به صورت واکنشگرا (ریسپانسیو)

تلفن همراه امروزه کاربرد زیادی دارد و تمامی افراد تمایل دارند تا کارهای خودشان را با استفاده از این ابزار مفید و ارزشمند انجام دهند. قابلیت ریسپانسیو یکی از نکات مهمی است که در زمان طراحی سایت باید به آن توجه زیادی شود تا کاربران و مشتریان شما با استفاده از (تبلت و گوشی هوشمند دیجیتال) بتوانند به بخش‌های مختلف وب‌سایت شما سر بزنند و نیاز خود را برطرف سازند.

طراحی سایت حرفه‌ ای به صورت ریسپانسیو پیاده سازی خواهد شد تا در هر ابعاد و اندازه‌ای و به خوبی برای کاربران نمایش‌داده شود. توجه داشته باشید که اگر وب‌سایت شما به صورت واکنشگرا طراحی نشود، افراد در زمان وارد شدن با استفاده گوشی همراه با مشکل مواجعه خواهند شد و به سرعت اقدام به ترک وب‌سایت خواهند کرد.

۴_ استفاده از بهترین تکنولوژی‌ها

نوع تکنولوژی مورد استفاده در طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که انتخاب درست آن باعث افزایش بهروری و بالا رفتن عملکرد وب‌سایت شما خواهد شد و انتخاب تکنولوژی غیر استاندارد خسارات زیادی را برای وب‌سایت‌های اینترنتی به همراه دارد. در طراحی سایت حرفه ای توسط مجموعه سایت با سئو از بهترین تکنولوژی روز استفاده خواهد شد تا کسب کار و تجارت شما را با سرعت بیشتری به سمت اهدافتان سوق دهد.

۵_ رعایت اصول و استانداردهای سئو و بهینه‌سازی

همان گونه که اطلاع دارید (سئو به‌ معنی بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است). در واقع زمانی که شما یک محتوا را در وب‌سايت خودتان قرار می‌دهید با توجه به اینکه اصول سئو در آن پیاده سازی نشده، موتورهای جستجو آن محتوا را به کاربران نمایش نخواهند داد زیرا استانداردهای لازم را ندارد. اما اگر تمامی اصول و قواعد سئو و بهینه سازی در این محتوا رعایت شود، موتورهای جستجو بعدا از برسی متوجه کیفیت بالا آن خواهند شد و این محتوا را در نتایج جستجو به کاربران نمایش خواهند داد.

در طراحی سایت حرفه‌ ای تمامی اصول و استانداردهای سئو به خوب پیاده سازی خواهد شد و شما با رعایت کردن این موارد،‌ این امکان را خواهید داشت تا محصولات، کالا و خدماتی را که در وب‌سایت دارید به‌کاربران بیشماری نشان دهید و تعداد مشتریان خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

۶_ سرعت لود بالا در طراحی سایت حرفه ای

وقتی که شما وارد یک وب‌سایت می‌شوید، برای لود شدن صفحه یا محتوای مورد نظر چقدر صبر می‌کنید؟ در واقع کاسه صبر مشتری نیز بعد از مدتی لب ریز خواهد شد و اگر وب‌سایت شما محتوا و محصول مورد نظر را در مدت زمان کمی به او نشان ندهد، با کلافگی و به سرعت اقدام به ترک وب‌سايت شما خواهد کرد. در این صورت (نرخ بانس ریت) شما افزایش خواهد یافت که به افت رتبه کلی وب‌سایت منجر می‌شود.

مقدار زمان لود صفحات در طراحی سایت حرفه ای، زیر ۵ ثانیه است که یک بازه زمانی خوب و استاندارد در لود و بارگذاری به شمار می‌رود. وقتی که سرعت لود در وب‌سایت شما بالا باشد، کاربران و مشتریان شما در بازه زمانی مناسب به نیازهای خودشان دست خواهند یافت و این موضوع فروش شما را بالا خواهد برد.

ویژگی طراحی سایت حرفه‌ ای

۷_ امنیت بالا در مقابل هک و سوءاستفاده

امنیت بالا را باید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت حرفه ای به شمار آورد. امروزه افراد فرصت طلبی در بستر وب وجود دارند که برای دست یابی به اهداف شوم خود علاقه زیادی به هک اطلاعات وب‌سایت‌ها و کاربران دارند. هر چقدر امنیت یک وب‌سايت بلاتر باشد، نفوذ افراد سودجو را سختر خواهد کرد و شما با خیال راحتی به ادراه کسب کار و تجارتی که دارید می‌پردازید.

قیمت طراحی سایت حرفه ای چقدر است

قیمت طراحی سایت همیشه برای متقاضیان و افرادی که قصد راه‌اندازی وب‌سایت را دارند از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا صاحبان و مدیران مشاغل تمایل دارند که با مقدار هزینه‌ی مشخصی که برای طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت در نظر گرفته‌اند، بهترین نتیجه را به دست آورده و در مسیر و اهداف آنها باشد.

بگذارید سریحتر با شما صحبت کنم، آیا شما دوست دارید که با مبلغ ناچیز و چند صد هزار تومانی یک وب‌سايت در اختیار داشته باشید ولی این وب‌سایت هیچ منفعتی برای شما به همراه نداشته و هر چقدر زمان برای آن صرف کنید، نتیجه خوبی از آن نگیرید؟ قطعا جواب تمامی شما (نه) خواهد بود زیرا در این صورت فقط وقت و زمان خود را بی هدف خرج کرده‌اید.

طراحی سایت حرفه ای از پلن‌های قیمتی متعددی برخوردار است که برای هر کسب کاری متفاوت است. مثلا یک وب‌سايت شرکتی که دارای تعداد صفحات کمی است و از قالب‌های آماده در آن استفاده شده قیمت زیادی ندارد، اما یک وب‌سایت فروشگاهی که به صورت اختصاصی طراحی و راه‌اندازی شده است و دارای محصولات و صفحات زیادی است، قیمت بالاتری به نسبت نمونه شرکتی دارد.

پس باید قیمت طراحی سایت حرفه ای را وابسته به چند پارامتر در نظر گرفت، مثلا نوع قالب، امکانات، کد نویسی و برنامه‌نویسی نویسی، نوع هاست، تکنولوژی مورد استفاده و موارد دیگر در قیمت گذاری آن تاثیر گذار هستند. مجموعه سایت با سئو در جلسه مشاوره رایگانی که با شما برگزار می‌کند، با توجه به نیاز و امکاناتی که شما در وب‌سایت حرفه ای نیاز دارید قیمت نهایی آن را به شما اعلام خواهد کرد.

معرفی صفحات طراحی سایت حرفه ای

صفحات وب‌سایت حرفه‌ ای

برای اینکه شما شناخت بیشتری از صفحات وب‌سایت حرفه ای داشته باشید، در ادامه به برسی این صفحات می‌پردازیم:

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه تماس با ما در طراحی سایت حرفه ای
 • صفحه درباره ما
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته‌بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه نهایی خدمات
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ

مراحل طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت حرفه‌ ای

تمامی وب‌سایت‌های اینترنتی برای اینکه با موفقیت و به شکل هدفمندی طراحی و راه‌اندازی شوند، دارای مراحلی برای ساخت و طراحی هستند، این مراحل شامل:

۱_ مشاوره رایگان در جهت نیاز سنجی کارفرما

جلسه مشاوره و نیاز سنجی به این منظور خواهد بود تا مجموعه سایت با سئو تمامی امکانات و خواسته‌های شما را در جهت راه‌اندازی وب‌سايت به دقت مورد برسی قرار دهد و با توجه به این موارد اقدام به طراحی سایت برای کسب کار شما کند. در این جلسه که به صورت رایگان برگزار خواهد شد، تیم فنی و کارشناسان ما با توجه به اهدافی که شما دارید نوع تکنولوژی، قیمت و مدت زمان لازم برای طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت را به شما اعلام خواهند کرد.

۲_ شروع کار طراحی سایت

بعد از اینکه اهداف و نیازهای شما توسط تیم فنی سایت با سئو مورد برسی قرار گرفت، حالا نوبت این است که با توجه خواسته و امکاناتی که شما برای راه‌اندازی وب‌سایت نیاز دارید، یک طرح اولیه را به شما ارائه دهد.

دقت داشته باشید که این طرح شاید دارای ایراداتی باشد و کم کاستی‌هایی داشته باشد ولی اصلا جای نگرانی نخواهد بود زیرا کارشناسان ما با کمک شما تمامی ایرادات احتمالی را برطرف خواهند کرد و امکانات و قابلیت‌هایی که در را راستای حوزه فعالیت شما است را به وب‌سایت اضافه خواهند کرد تا همسو با اهداف شما باشد.

مراحل راه‌اندازی طراحی سایت حرفه ای

۳_ ارائه طرح نهایی وب‌سایت

حال نوبت آن است که طرح نهایی و مورد نظر توسط شما مورد برسی قرار گیرد، در این مرحله با توجه به نیاز تجارت و کسب کار شما، طرح نهایی وب‌سایت برای بازبینی نهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در صورت تایید، آماده راه‌اندازی ( لانچ) شود. طراحی سایت حرفه‌ ای باید به گونه‌ای راه‌اندازی و ساخته شود که در راستای اهداف شما بوده و تمامی پارامترهای آن مانند ( گرافیک، رنگ‌بندی‌، تکنولوژی، سرعت، امنیت و غیره…) مطابق با حوزه فعالیت و کسب کار شما باشد.

۴_ آموزس کار کردن پنل کاربری و پیشخوان وب‌سایت

بعد از اینکه طراحی سایت حرفه ای با موفقیت راه‌اندازی شد، حال نوبت این است که شما روش کار کردن با پنل کاربری و پیشخوان وب‌سایت را فرا گیرید. ما با استفاده از یک فیلم آموزشی کامل تمامی کارهایی که مربوط به قرار دادن محتوای جدید، بروزرسانی‌ها، پرداخت هزینه‌های ماهانه یا سالانه هاست و دامنه، خرید افزونه و تمامی مواردی را که شما توانایی انجام دادنش را دارید به شما خواهیم گفت تا دیگر دستتان بند کسی نباشد.

دقت داشته باشید که در طراحی سایت غیره استاندارد این امکان را به شما نمی‌دهند که خودتان بسیاری از کارهای سئو را انجام دهید و این گونه وب‌سایت‌ها به شکلی طراحی می‌شوند که شما همیشه دستتان بند طراح و برنامه نویس باشد و هزینه‌های زیادی را بابت این کارها باید پرداخت کنید. در طراحی سایت حرفه ای با توجه به اینکه مالک و صاحب کسب کار بسیاری از کارها را خودش انجام می‌دهد، تا حد زیادی در هزینه‌ها اضافی صرفه جویی خواهد شد.

۵_ پشتیبانی

حالا وب‌سایت شما راه‌اندازی شده است و کسب کار شما به جمع چند میلیون مشاغلی پیوسته که به صورت آنلاین و از طریق اینترنت فعالیت خود را دنبال می‌کنند. اما طراحی سایت حرفه ای به تنهایی نمی‌تواند فروش شما را افزایش دهد و تعداد مشتریانتان را بالا ببرد. زمانی که یک وب‌سایت راه‌اندازی و به اصطلاح( ایندکس) می‌شود، تازه مسیر خود را شروع کرده است و باید اصول سئو و بهینه سازی در آن رعایت شود.

در واقع وب‌سايت شما فقط به موتورهای جستجو معرفی شده است تا با برسی این موتورها مجوز ثبت آن صادر شود، این وب‌سایت خام است و هیچ محتوایی در آن وجود ندارد. شما باید محتوا، تصاویر، مطالب و هر اطلاعاتی که مرتبط با کسب کارتان است را در در این وب‌سایت قرار دهید تا کم کم موتورهای جستجو محتوای شما را در نتایج جستجو به کاربران نمایش دهند، به تمامی این کارها سئو سایت گفته می‌شود.

هر چقدر سئو و بهینه سازی به شکل بهتری در وب‌سایت شما پیاده سازی شود و از محتواهای هدفمند و مفیدی استفاده کنید، کاربران بیشتری به سمت شما جذب خواهند شد و فروش و بازاریابی موفق‌تری را تجربه خواهید کرد. مجموعه سایت با سئو از ابتدا تا زمانی که شما به درآمد قابل قبولی در اینترنت دست یابید در کنار شما خواهد بود و در تمامی موارد با استفاده از متخصصان و کارشناسان زبده، پشتیبانی لازم را به شما ارائه می‌دهد.

امکانات طراحی سایت حرفه ای

امکانات طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای دارای امکانات مهمی است که به شما این امکان را خواهد داد تا به شکل بهتری خدمات خود را به کاربران ارائه دهید، همچنین این امکانات باعث خواهد شد تا کاربران و مشتریان شما ارتباط بهتر با وب‌سایت شما برقرار کنند و به صورت هدفمندی به نیازهای خود دست یابند، در ادامه مقاله به معرفی امکانات وب حرفه ای می‌پردازیم:

 • ورود
 • عضویت
 • پنل کاربری
 • سیستم چت آنلاین
 • درگاه پرداخت بانکی
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت حرفه ای
 • عضویت vip
 • سیستم تیکتینگ در طراحی سایت حرفه ای
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • امکان چند فروشندگی
 • و…

سخن پایانی

به جرات می‌توان گفت که قدرتمندترین سلاح امروزی برای معرفی و افزایش درآمد هر کسب کاری، راه‌اندازی وب‌سایت است. آری درست است شما با این روش این امکان را دارید تا به صورت ۲۴ ساعتی اقدام به تبلیغات، فروش و بازاریابی در دنیای نامحدود و گسترده اینترنت کنید و برای جذب هر تعداد کاربر و مشتری با هیچ محدودیتی مواجعه نخواهید شد. اما هر وب‌سايتی این قابلیت را ندارد.

پروسه طراحی سایت حرفه ای به گونه‌ای است که تمامی اصول و استانداردهای طراحی و سئو در آن به خوبی رعایت می‌شود و ظرفیت آن را دارد تا شما را در میان رقیبانتان به یک برند تبدیل کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.