طراحی سایت حسابداری | ساخت سایت حسابداری با معرفی مراحل 7 گانه‌ی راه‌اندازی آن

طراحی سایت حسابداری | ساخت سایت حسابداری با معرفی مراحل 7 گانه‌ی راه‌اندازی آن

امروزه محاسبات مالی برای تمامی افراد و سازمان‌های از اهمیت زیادی برخوردار بوده و تمام سعی بر این است که این حسابرسی بهترین بهروری اقتصادی را برای آنها به دنبال داشته باشد. طراحی سایت حسابداری از این بابت مهم است که شرکت‌های حسابداری این امکان را دارند تا از طریق آن تمامی کارهای محاسباتی و آماری خود را به صورت دقیقی انجام داده و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند.

شرکت‌های حسابداری امروزه از اهمیت زیادی برخوردار هستند. با توجه به پیشرفت‌های اقتصادی اختلاف بین برخی از موسسه‌ها و شرکت‌ها به وجود آمده است و از طرفی پرداخت کردن مالیات نسبت به گذشته بسیار جدی گرفته می‌شود و دولت قوانین سختگیرانه‌ای را برای آن وضع کرده است. ساخت سایت حسابداری فضایی مناسب برای

وب‌سايت حسابداری

طراحی سایت حسابداری برای تمامی شرکت‌هایی که در بخش حسابداری مشغول به فعالیت هستند یک تبلیغ مفید و موثر محسوب می‌شود. شرکت‌های بزرگ صنفی می‌توانند با ساخت سایت حسابداری تیم خودشان را جمع آوری کرده و این تیم را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند. این کار باعث می‌شود تا به برندشان اعتبار ببخشند و همچنین می‌توانند کاربران و مشتریان زیادی را در دنیای گسترده اینترنت به دست آورند.

طراحی و راه‌اندازی شرکت حسابداری این قابلیت را برای کاربران فراهم می‌سازد تا بتوانند با مراجعه به این وب‌سایت امور حسابداری و کارهای مربوط خود را به شرکت‌های حسابداری واگذار کرده و یا با روش‌هایی که شرکت‌ها و سازمان‌ها برای برسی و حسابرسی کارهای خودشان از آن استفاده می‌کنند، آشنا شوند.

اهمیت طراحی سایت حسابداری

اهمیت طراحی سایت حسابداری

مسائل مربوط به حسابداری در زمانی که قرار است یک شرکت راه‌اندازی شود باید جدی گرفت و به آن توجه شود تا هم میزان خرج کرد و درآمد به دست آمده به درستی برآورد شود و هم مقدار هزینه‌هایی که برای انجام دادن پروژه‌ها و کارهای زیربنایی انجام می‌شود از میزان درآمد به دست آمد سبقت نگیرد، در صورت عدم انجام درست این کارها باعث خواهد شد تا یک شرکت و سازمان با ورشکستگی مواجعه شود.

طراحی سایت این بستر را برای موسسات و سازمان‌ها ایجاد خواهد کرد تا با استفاده از راهنمایی متخصصان و مدیران حسابداری از چنین مشکلاتی دور شده و روند روبه رشدی را تجربه کنند.

شرکت‌های کوچک و بزرگ نیاز خواهند داشت تا یک تیم و یا یک مجموعه کارهای حسابداری آنها را به صورت دقیقی انجام دهد تا با اختلاص و کلاه برداری‌هایی که امروزه به صورت چشمگیری در حال مشاهده‌ آن هستیم، مواجعه نشوند. طراحی سایت حسابداری فرصتی ایدال است برای شما تا بتوانید شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی را به وب‌سایت خودتان جذب کنید و به بهترین شکل امور حسابداری آنها را به خوبی مدیریت کنید.

اهمیت طراحی سایت حسابداری

موسسات مالی و شرکت‌هایی که در زمینه حسابداری اقدام به ساخت سایت می‌کنند این امکان را دارند تا در دنیای نامحدود اینترنت به فعالیت پرداخته و از این راه متقاضیان زیادی را برای انجام دادن کارهای حسابداریشان به دست آورند.

طراحی سایت حسابداری موجب می‌شود تا شرکت حسابداری شما با حجم زیادی از درخواست‌ها مواجه شود و در وقت و زمان کاربران و متقاضیان صرفه جویی خواهد شد. نیاز نیست شرکت‌ها و سازمان‌ها به صورت حضوری کارهای حسابداری خودشان را انجام دهند و می‌توانند تنها با انجام چند کلیک ساده وارد وب‌سایت حسابداری شرکت شما شده و از خدمات که در آن به متقاضیان ارائه می‌دهید، بهرمند گردند.

امکانات طراحی سایت حسابدار

امکانات طراحی سایت حسابدار
 • عضویت
 • ورود
 • پنل کاربری ساده
 • امکان کنترل پنل کاربری برای مدیریت بخش‌های مختلف وب‌سایت حسابداری
 • درگاه مستقیم بانکی
 • مدیر وب‌سایت امکان تنظیم فرم ثبت نام را دارد
 • امکان ایجاد نقشه سایت و ثبت آن در گوگل
 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن سایت حسابداری وجود دارد
 • گالری تصاویر و ویدیو
 • پنل مدیریتی حرفه‌ای
 • سیستم تیکتینگ
 • امکان ثبت و استخدام حسابدار و کارآموز
 • قرار دادن سابقه و رزومه شرکت در یک بخش از وب‌سایت
 • ایجاد بخشی برای قرار دادن و اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به شرکت
 • امکان ایجاد نظر سنجی

قابلیت‌های طراحی سایت حسابدری

وب‌سایت حسابداری دارای یک سری قابلیت‌های مهم است که باعث می‌شود تا روند حسابرسی و مدیریت حساب مشتریان به شکل موفقیت آمیزی سپری شود، این قابلیت‌ها شامل:

قابلیت‌های طراحی سایت حسابدری

1- مدیریت و کنترل تمامی کاربران

زمانی که افراد برای مدیریت و کارهای حسابداری شرکت خود از وب‌سایت حسابداری شرکت شما استفاده می‌کنند، شما می‌توانید با در دست داشتن مدیریت حساب کاربران به خوبی کارهایی مورد نظر آنها را مدیریت کنید.

3- امکان بارگذاری فایل‌ها

از دیگر قابلیت‌های طراحی سایت حسابداری امکان بارگذاری فایل‌های حسابرسی است. کاربران با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت می‌توانند فایل‌هایی را که در وب‌سایت حسابداری وجود دارد را خریداری کرده و دانلود کنند.

4- رسیدگی به پرداخت‌های الکترونیکی

قابلیت‌های طراحی سایت حسابدری

امکان رسیدگی به پرداخت‌هایی که به صورت الکترونیک انجام می‌شود و برسی کردن صورت‌های مالی که به صورت دوره‌ای انجام می‌شود از دیگر قابلیت‌های این وب‌سایت محسوب می‌شود.

4- مدیریت وب‌سایت

امکان مدیریت صفحات، بلوک وب‌سایت و لینک‌ها مورد نظر از دیگر قابلیت‌های مهم طراحی سایت حسابداری به شمار می‌رود.

6- پرداخت هزینه به صورت آنلاین

پرداخت کردن هزینه‌ به وصورت آنلاین و دانلود فایل‌های حسابداری کار را برای کاربران و مشتریان راحت خواهد کرده.

صفحات طراحی سایت حسابداری

صفحات طراحی سایت حسابداری
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • صفحه اصلی وب‌سایت حسابداری
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه تعرفه‌ها
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه نهایی مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه دسته بندی محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

قیمت طراحی سایت حسابداری

امروزه سایت‌های زیادی در بستر وب مشغول به فعالیت و خدمات رسانی هستند که هر کدام با توجه به حوزه‌ی فعالیتی که دارند، یک سری سرویس را به کاربران ارائه می‌دهند. شرکت‌ها و مجموعه‌های متعددی نیز وجود دارند که کار طراحی سایت انجام می‌دهند و برای مشاغل مختلف وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنند. این شرکت‌ها در قبال ساخت سایت مبلغی را دریافت می‌کنند که این قیمت‌گذاری با توجه به حجم پروژه نوسانات زیادی خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت حسابداری

حال شما به عنوان مدیر یا صاحب شرکت و موسسه مالی این سوال را دارید که قیمت طراحی سایت حسابداری چقدر است؟ در واقع با صرف چه میزان پول امکان راه‌اندازی یک وب‌سایت حسابداری وجود دارد؟ قیمت ساخت سایت حسابداری به عوامل متعددی مانند حجم پروژه، امکانات سایت، مدت زمان طراحی، شرکت و مجموعه طراح و غیره بستگی دارد. لازم نیست هیچ گونه نگرانی در این رابطه داشته باشید زیرا کارشناسان مجموعه سایت با سئو با برسی‌های دقیقی که بر روی تجارت شما انجام می‌دهند، قیمت دقیق ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت حسابداری را به شما اعلام خواهند کرد.

مزایای طراحی سایت حسابداری

مزایای طراحی سایت حسابداری
 • وب‌سایت حسابداری به دلیل آنلاین بودن همیشه در دسترس افراد قرار دارد
 • صرفه جویی در زمان
 • اطلاع رسانی آنی و راحت مشتریان از خدمات وب‌سایت
 • صرفه جویی کردن در هزینه‌ها
 • ساخت سایت حسابداری باعث اعتبار تجارت شما می‌شود
 • طراحی سایت حسابداری یک فضای تبلیغاتی ارزان و پرقدرت است

ویژگی‌های طراحی سایت حسابداری

امروزه کاربران در انتخاب وب‌سایت مورد نظر برای انجام کارهای خود حساسیت زیادی دارند و دوست دارند تا از وب‌سایتی اقدام به دریافت خدمات کنند که از پارمترهای استاندارد کاربری برخوردار باشد. حالا نوبت آن است تا ویژگی‌های مهم طراحی سایت حسابداری را برای شما شرح دهیم:

ویژگی‌های طراحی سایت حسابداری

1- وب‌سایت حسابداری باید به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا) طراحی شود

قابلیت ریسپانسیو این امکان را به کاربران خواهد داد تا در هر جایی بتوانند به راحتی با تمامی وسایل دیجیتال هوشمند دیجیتال مانند موبایل، لب تاپ، تبلت و دسکتاپ به سایت حسابداری دسترسی داشته باشند و تمامی کارهای خودشان را به راحتی در این وب‌سایت انجام دهند.

2- سرعت لود بالا در طراحی سایت حسابداری

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که وب‌سایت حسابداری باید داشته باشد، بالا بودن سرعت لود است. کاربران دوست دارند زمانی که وارد یک وب‌سایت می‌شوند بتوانند به راحتی به بخش‌های مختلف آن دسترسی داشته باشند، در واقع محتوای وب‌سایت باید با سرعت خوبی برای کاربران لود شود.

زمانی که وب‌سایت شما دارای این قابلیت باشد امکان قرار گرفتن آن در صفحه اول گوگل وجود خواهد داشت.

ویژگی‌های طراحی سایت حسابداری

۳_ تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوای مناسب

انتخاب درست سیستم مدیریت محتوا نقش بسازی در موفقیت وب‌سایت حسابداری دارد. اینکه از چه نوع تکنولوژی باید در ساخت سایت حسابداری استفاده شود بستگی به حوزه کاری و میزان امکانات مورد نیاز کارفرما دارد. توجه داشته باشید که انتخاب درست تکنولوژی و سیستم مدیریت محتوا باعث خواهد شد تا سرعت و امنیت سایت تا حد زیادی افزایش یابد و به دنبال آن رضایت کاربران را به همراه خواهد داشت. انتخاب سیستم مدیریت محتوا اصلا سلیقه‌ای نیست و توسط شرکت و مجموعه‌ای که کار طراحی سایت شما را انجام می‌دهند، انتخاب خواهد شد.

۴_ امنیت استاندارد

از دیگر ویژگی‌های مهمی که از اهمیت زیای در طراحی سایت حسابداری برخوردار است، امنیت است. امنیت این وب‌سایت باید به گونه‌ای باشد تا به خوبی از داده‌ها و اطلاعات کاربران محافظت کرده و از بروز هر گونه تهدید اطلاعات کاربران جلوگیری کند.

ویژگی‌های طراحی سایت حسابداری

۵_ گرافیک جذاب و کاربر پسند

اولین موضوعی که یک کاربر به محض ورود به یک وب‌سایت توجه زیادی به آن دارد، گرافیک و رنگ‌بندی است. در واقع گرافیک استاندارد نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد. در طراحی سایت حسابداری باید از گرافیک و رنگ‌های مناسبی استفاده شود تا زمانی که کاربران وارد این وب‌سایت شدند، احساس خوبی را تجربه کنند و مدت زمان بیشتری را در سایت سپری کنند.

مراحل طراحی سایت حسابداری در مجموعه سایت با سئو

حالا نوبت آن است تا شما را با مراحل ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت حسابداری آشنا سازیم و با چگونگی روند این پروژه آشنا شوید، این مراحل مهم عبارتند از:

مراحل طراحی سایت حسابداری

۱_ مرحله اول: مشاوره و نیاز سنجی کارفرما و صاحب کسب و کار

۲_ مرحله دوم: عقد قرارداد ۲ طرفه بین مجموعه و کارفرما

۳_ مرحله سوم: ساخت طرح اولیه وب‌سایت

۴_ مراحل چهارم: بازبینی طرح اولیه سایت حسابداری توسط کارفرما

۵_ مرحله پنجم: ساخت طرح نهایی وب‌سایت حسابدری

۶_ مرحله ششم: بازبینی طرح نهایی توسط کارفرما و تیم فنی

۷_ مرحله هفتم: راه‌اندازی، پشتیبانی مادام‌العمر توسط مجموعه سایت با سئو

سخن پایانی

طراحی سایت حسابداری برای تمامی شرکت‌های مالی و مجموعه‌های حسابرسی این بستر را به وجود می آورد تا بتوانند تمامی کارها و خدماتشان را به صورت آنلاین به افراد و مشتریان در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت ارائه دهند. ساخت سایت حسابداری بهترین روشی است برای معرفی خدمات آنلاین و غیره حضوری شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در زمینه مالی فعالیت دارند.

اگر شما نیز دارای یک شرکت حسابداری هستید و یا در این زمینه فعالیت دارید، می‌توانید با راه‌اندازی یک وب‌سایت حسابداری درآمد خودتان را افزایش داده و خدمات شایانی را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهید.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.