طراحی سایت فیزیوتراپی | درمان بدون دردسر را 1 عمر تجربه کن

طراحی سایت فیزیوتراپی | درمان بدون دردسر را 1 عمر تجربه کن

تمامی موسسات درمانی و مراکزی که در حوزه سلامتی فعالیت دارند می‌توانند با طراحی سایت فیزیوتراپی خدمات شایانی را از طریق وب به متقاضیان ارائه دهند. سلامتی بالاترین نعمتی است که خداوند در اختیار انسان‌ها قرار داده است و ما با داشته سلامتی است که می‌توانیم کارهایمان را به درستی انجام دهیم.

اگر اختلالی در هر یک از اعضای بدنی ما به وجود بیاید، تمامی قسمت‌های بدن ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. موفقیت در تمامی کارهایی که ما انجام می‌دهیم در گرو سلامتی بدنی و روحی ما قرار دارد و زمانی که ما در شرایط بدنی مناسبی قرار نداریم، نمی‌توانیم کاهای خود را به درستی پیش ببریم.

وب‌سایت فیزیوتراپی

شاید برای شماهم اتفاق افتاده باشد که بر اثر بازی و انجام دادن ورزشی‌هایی مانند فوتبال، کشتی و یا تکواندو قسمتی از اعضای بدن شما با درد همراه شود و به اصطلاح مصدوم شوید. در چنین وضعیتی بهتر است هر چه سریعتر روند درمان خود را سپری کنید تا با مشکلات زیادتری همراه نشوید. طراحی سایت فیزیوتراپی این بستر را فراهم می‌سازد تا افراد به راحتی تمامی خدمات و امکاناتی را که مرکز درمانی شما به آنها ارائه می‌دهد مشاهده کنند و به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

فیزیوتراپی بهترین و موثرترین روش درمانی است که افراد بعد از صدمه دیدن و آسیب دیدگی باید از آن استفاده کنند تا به روند طبیعی زندگی خود بازگردند. سوال اینجاست که برای انجام فیزیوتراپی باید به کدام مراکز مراجعه کرد و از کجا بدانیم که کدامیک از مراکز فیزیوتراپی مناسب ما است و از خدمات با کیفیتی برخوردار می‌باشد؟

اهمیت طراحی سایت فیزیوتراپی

اگر در اینترنت واژه کلینیک فیزیوتراپی را سرچ کنید مراکز زیادی هستند که آماده ارائه خدمات به بیماران و متقاضیان هستند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و شدت مصدومیتی که دارید مرکز مناسبی را برای روند درمان خود پیدا کنید.

با ورود به وب‌سایت هر کدام از این مراکز فیزیوتراپی می‌توانید با اندکی جستجو با توجه به امکانات و پزشکان این مجموعه مرکز مد نظر خود را برای درمان و دریافت خدمات انتخاب کنید. طراحی سایت فیزیوتراپی از این بابت اهمیت دارد که افراد را در برطرف سازی نیازهای درمانی که دارند به خوبی و در کمترین زمان ممکن راهنمایی می‌کند.

اهمیت طراحی سایت فیزیوتراپی

مراکز و کلینیک‌های فیزیوتراپی این امکان را دارند تا با طراحی سایت، خدمات زیادی را در دنیای بزرگ اینترنت به افراد ارائه دهند و افراد زیادی را مجاب کنند که از خدمات فیزیوتراپی مرکز مورد نظر استفاده کنند.

امروزه افراد تمایل دارند تا کارها را از طریق اینترنت انجام دهند، زمانی که شما اقدام به طراحی سایت فیزیوتراپی کنید، افراد و متقاضیان می‌تواند به راحتی وارد وب‌سایت شما شده و با انجام دادن چند کلیک از تمامی خدمات و امکاناتی که شما در کلینیک فیزیوتراپی خوتان ارائه می‌دهید آگاه شد و در صورت نیاز می توانند از این خدمات استفاده کنند.

طراحی سایت فیزیوتراپی چه قابلیت‌هایی باید داشته باشد

در ادامه به مهم‌ترین قابلیت‌های وب‌سایت فیزیوتراپی اشاره می‌کنیم:

1- استفاده کردن از گرافیک و رنگ‌بندی مناسب

در انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های وب‌سایت فیزیوتراپی باید نهایت دقت را داشته باشید، استفاده کردن از رنگ مناسب سبب خواهد شد تا زمانی که کاربرن به وب‌سایت شما می آیند احساس خوبی را تجربه کنند و انرژی مثبتی را به آنها انتقال دهید.

2- طراحی سایت فیزیوتراپی به صورت ریسپانسیو

یک وب‌سایت فیزیوتراپی خوب و ارزشمند باید امکان نمایش در موبایل و تمامی وسایل هوشمند دیجیتال را داشته باشد تا کاربران زمانی که از طریق موبایل به وب‌سایت فیزیوتراپی وارد می‌شوند،به درستی بتوانند به تمامی بخش‌های آن سر بزنند و از تمامی خدماتی که در وب‌سایت قرار دارد استفاده کنند.

قابلیت وب‌سایت فیزیوتراپی

3- سئو و بهینه سازی

موارد زیادی هستند که می‌تواند در سئو سایت نقش اساسی را ایفا کنند مانند هاست، دامنه، محتواه و غیره… برای اینکه بتوانید سایت فیزیوتراپی سئو و بهینه داشته باشد، باید هاست و دامنه مناسبی را از شرکت معتبری خریداری و تهیه کنید که از سیستم پشتیبانی خوبی برخوردار باشد.

محتواهای مرتبط و با کیفیت تولید کنید، مطالبی را که در وب‌سایت فیزیوتراپی قرار می‌دهید باید متناسب با نیاز کاربران و بیماران باشد و آنها بتواند به راحتی از این مطالب استفاده کنند. زمانی که شما بتوانید وب‌سایت فیزیوتراپی را به درستی سئو و بهینه سازی کنید توجه موتورهای جستجوی گوگل را جلب کرده و سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد که سبب می‌شود کاربران زیادی به وب‌سایت شما بیایند و ترافیک بالایی را تجربه کنید.

طراحی سایت فیزیوتراپی دارای چه صفحاتی است

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه در باره ما
 • صفحه اصلی (خانه) در طراحی سایت فیزیوتراپی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه معرفی پزشکان و کادر
 • صفحه آرشیوخدمات
 • صفحه دسته‌بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی

طراحی سایت فیزیوتراپی چه امکاناتی دارد

امکانات طراحی سایت فیزیوتراپی

امکانات مهمی در این وب‌سایت وجود دارد که در ما در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

1- ایجاد قسمتی از سایت برای ویدیوهای فیزیوتراپی

قرار دادن ویدیوهایی از حرکات مهم و کاربردی فیزیوتراپی در وب‌سایت، باعث می‌شود که کاربران و بیماران برای دیدن این ویدئو ها به وب‌سایت شما بیایند و اگر این ویدیوها بتواند جوابگوی نیاز آنها باشد، به تعداد کاربران و بازدیدکنندگان وب‌سایت شما اضافه خواهد شد که به بالا رفتن نرخ کلیک ختم می‌شود.

2- امکان دسته‌بندی خدمات در وب‌سایت فیزیوتراپی

شما می‌توانید تمامی خدماتی را که در وب‌سایت فیزیوتراپی قرار دارد با توجه به نوع آنها دسته بندی کنید. مثلا دسته‌بندی حرکات اصلاحی، دسته‌بندی حرکات تخصصی برای کم، زانو، ستون فقرات و موارد دیگر. زمانی که کاربران وارد وب‌سایت شما می‌شوند، با توجه به دسته‌بندی خدمات وب‌سایت شما می‌توانند به درستی نوع خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنند و سردرگم نخواهند شد.

3- قراردادن موتور جستجوی قوی در وب‌سایت

زمانی که شما از یک موتور جستجوی مناسب درطراحی سایت فیزیوتراپی استفاده کنید به کاربران این امکان را خواهید تا در در کمترین زمان بتواند هر چیزی را که در وب‌سایت نیاز دارند با سرچ کردن پیدا کنند.

4- امکان نوبت دهی آنلاین در سایت

وقتی که وب‌سایت فیزیوتراپی از امکان نوبت دهی آنلاین برخوردار باشد، کاربران می‌تواند با وارد شدن به آن در کمترین زمان ممکن اقدام به گرفتن نوبت کنند.

5- قرار دادن مقالات فیزیوتراپی

شما می‌توانید مخاطبان و کاربران خودتان را با قرار دادن مقالات و مطالب آموزشی در وب‌سایت آشنا کرده و به کاربران این فرصت را دهید تا از تازه ترین مقالات راجب به فیزیوتراپی بازدید کرده ودر صورت نیاز این مقالات را بخوانند.

مقالات و مطالبی را که درطراحی سایت فیزیوتراپی قرار می‌دهید، باید عامیانه باشد طوری که کاربران به راحتی بتوانند بعد از خواندن آن متوجه محتوای آن شوند.

6- ایجاد کردن بخش پشتیبانی در طراحی سایت فیزیوتراپی

شما می‌توانید یک تیم پشتیبانی قوی را برای وب‌سایت فیزیوتراپی قرار دهید تا بتواند در مواقع ضروری بهترین پشتیبانی را از سوالات و مشکلات کاربران بیماران کرده و در کمترین زمان ممکن نیاز آن ها را برطرف سازید.

برخی از امکانات مهم دیگر در وب‌سایت فیزیوتراپی

 • سیستم چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • عضویت
 • ورود
 • پنل کاربری
 • عضویت vip
 • درگاه پرداخت بانکی
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • گالری تصاویر و ویدیو
امکانات طراحی سایت فیزیوتراپی

اگر به عنوان یک پزشک فیزیوتراپ فعالیت دارید ولی هنوز اقدام به راه‌اندازی یک وب‌سایت پزشکی مستقل برای خودتان نکرده‌اید، پیشنهاد مجموعه سایت با سئو به شما این است که به دقت مقاله زیر را مطالعه کنید:

«طراحی سایت پزشکی»

سخن پایانی

طراحی سایت فیزیوتراپی روشی کاربردی و پربازده است برای تمامی متخصصان فیزیوتراپی تا از طریق آن افراد زیادی را جذب کرده و درمان کنند و به خوبی بتوانند به متقاضیان به بهترین شکل ممکن خدمات رسانی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.