طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد | 5 ویژگی مهم آن در جهت سلامت جامعه

طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد | 5 ویژگی مهم آن در جهت سلامت جامعه

مواد مخدر اعتیاد آور را باید از بزرگترین معضلاتی دانست که در سرتاسر دنیا افراد زیادی را آلوده کرده و تمامی کشورها در تلاش هستند تا با این معضل اجتماعی بزرگ مبارزه کنند. مراکز و موسسه‌هایی که در زمینه پاک سازی و ترک افراد از مواد مخرب اعتیاد آور مشغول به فعالیت هستند، این فرصت را دارند تا با طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد سلامت را به جامعه هدیه دهند.

بی شک سلامتی را می‌توان بزرگترین نعمتی دانست که خداوند به افراد هدیه داده است، ما باید قدر این عافیت را بدانیم و از بدن سالمی که در اختیار داریم به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. زمانی که یکی از اعضای بدن ما دچار اختلال و مشکل می‌شود زندگی ما را دچار چالش خواهد کرد و در عملکرد روزانه ما تاثیرات زیادی می‌گذارد، مثلا زمانی که شما سرما می‌خورید به صورت کلی بی حال و کلافه هستید و تا زمانی که حال عمومی شما مساعد نشود، احساس ضعف و بی حالی خواهید داشت.

وب‌سایت ترک اعتیاد

بدن انسان به صورت زیبا و منظم کار می‌کند و با توجه به کار و فعالیتی که انجام می‌دهد، مواد مورد نیاز را برای تامین انرژی ترشع می‌کند. مثلا در مواقعی که شاد می‌شوید بدن ماده‌ای به عنوان پادومین ترشع می‌کند که باعث شادی می‌شود، یا در زمانی که شما احساس درد و کلافگی می‌کنید بدن مواد آرامش بخشی را ترشع خواهد کرد تا وضعیت شما بهبود پیدا کند.

اما بعضی از افراد هستند که به صورت شیمیایی این مواد را وارد بدن کرده و خود را به این مواد معتاد می‌کنند. موادی مانند سیگار، تریاک، شیشه وغیره… مواد مخربی هستند که علی رغم آرامش موقتی که به شخص می‌دهند، بسیار اعتیاد آورد و زیان بار بوده و گاها خطرات جبران ناپذیری را به وی وارد خواهد کرد.

طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد به افراد نیازمند کمک خواهد کرد تا از طریق این محیط به سلامت روح و روان دست یافته و زندگی بهتری داشته باشندو بتوانند در آغوش گرم خانواده به خوبی زندگی کنند.

معضل اعتیاد

 به افرادی که مواد مخرب مصرف می‌کنند، وابسته به مواد مخدر گفته می‌شود. این افراد بعد از اینکه مدتی از مواد مخدر استفاده می‌کنند با بیحالی، کمبود اراده، ضعف اخلاق و ناتوانی جسمی و روحی مواجه خواهند شد. اعتیاد به رفتاری توام با ضعف بدنی و روحی گفته می‌شود که افراد در اثر مصرف کردن موادی مانند شیشه، تریاک، کراک و غیره… دچار آن خواهند شد.

معضل اعتیاد

زمانی که فرد مبتلا از این مواد مصرف نکند، دچار اختلالات روحی و جسمی خواهد شد و هر چقدر زودتر اقدام به ترک کردن آن کند، شانس بهبود کامل او بالاتر خواهد رفت. در واقع اعتیاد را باید یک بیماری دانست و افرادی که آلوده آن هستند باید هر چه زودتر تحت درمان و مداوا قرار گیرند تا صدمات جدی و جبران نا پذیر به آنها وارد نشود. به راستی بهترین روش درمان افرادی که به مواد مخدر اعتیاد دارند چیست؟

اهمیت وب سایت کمپ ترک اعتیاد

چند سالی از ورود کمپ‌های ترک اعتیاد در ایران می‌گذرد و نتایج خوب و مثبتی را از این مراکز در جهت بهبود افراد شاهد هستیم. کمپ ترک اعتیاد به مراکزی گفته می‌شود که در مدت زمان خاصی با یک سری شرایط افراد وابسته به مواد را درآنها نگهداری شده و بعد از اتمام این مدت زمان در صورتی که شخص متقاضی به خوبی قوانین و کارهایی را که در این مراکز به افراد گوشزد می‌شود را اجرا کند، به نتایج خوب و مفیدی دست پیدا خواهد کرد و گام بزرگی را به سوی سلامتوخود و جامعه برمیدارد.

با توجه به استفاده اکثریت افراد از اینترنت برای انجام دادن کارها و امور روزانه، روش‌های سنتی و قدیمی مراجعه و پذیرش در مراکز که افراد آلوده به مواد را نگهداری می‌کنند مرسوخ شده است و این روش ها کم کم در حال فراموشی است.طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

اهمیت طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

مراکز و مؤسساتی که در زمینه بهبود سلامت افراد وابسته به مواد فعالیت دارند، می‌توانند با طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد شیوه‌ی نو و جدید را در جذب افراد نیازمند ارائه دهند و در واقع با راه‌اندازی وب‌سايت در فضای گسترده و نامحدود اینترنت برای افراد متقاضی امکان استفاده از خدمات آنلاین را مهیا سازند.

زمانی که مراکز ترک اعتیاد دارای یک وب‌سايت مستقل باشند افراد می‌توانند به راحتی و با انجام دادن چند کلیک وارد این محیط شده و از خدماتی که در آن وجود دارد بهترین استفاده را خواهند داشت.

طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

زمانی که یک کمپ ترک اعتیاد اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت می‌کند، برای موفقیت و بالا بردن رتبه و جایگاهش در گوگل ملزم به پیروی از قوانین و اصولی است که با انجام دادن دقیق و به موقع این کارها رتبه و جایگاه خود را در نتایج جستجو ارتقاء خواهد دارد و باعث می‌شود افراد زیادی را به وب‌سايت شما مراجعه کنند.

تمامی این کارها به درآمد زایی شما ختم خواهد شد، مهم‌ترین ویژگی‌هایی که طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد برای رسیدن به موفقیت در نتایج بالای جستجو باید داشته باشد عبارتند از:

 1- سئو و بهینه سازی متناسب و ومفید درطراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

یکی از معیارهای مهم کاربردی که در وب‌سایت ترک اعتیاد باید رعایت شود، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی گوگل است. بهبنه سازی تک محوری نیست و شما باید یک سری پارامتر را رعایت کنید تا از سئوی سایت خوبی برخوردار باشید.

مهم‌ترین معیارهایی که در سئو باید به آنها توجه کنید، تهیه و انتخاب کردن هاست و دامنه مناسب، سرعت لود بالا و استفاده کردن از محتوا مطالب مفید و کاربر پسند که شامل مقالات مناسب، عکس های با کیفیت، استفاده از ویدئو‌های آموزشی و انگیزشی و غیره است.

2- بالا بردن سرعت لود محتوا در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

زمانی که یک کاربر برای استفاده از خدمات و امکاناتی به یک وب‌سايت وارد می‌شود، دوست دارد تا در کمترین زمان بخش‌های مورد نظر را برسی کرده و به صفحات مختلف وب‌سایت با سرعت بالایی دسترسی داشته باشد.

وب‌سایت کمپ اعتیاد باید از سرعت لود بالایی برخوردار باشد تا متقاضیان در زمان ورود به راحتی تمامی محتواهای آن را مشاهده کرده و با سردرگمی مواجه نشوند.

ویژگی وب‌سایت ترک اعتیاد

3- استفاده کردن از گرافیک و رنگ‌های مناسب در وب‌سایت کمپ ترک اعتیاد

اولین چیزی که یک کاربر به محض ورود به یک وب‌سایت به آن توجه می‌کند، چگونگی استفاده شدن از رنگ‌ها و گرافیک است. طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد به دلیل اینکه افراد بیمار و خانوادهای آن باید برای کارهای خود از آن استفاده کنند، باید داری رنگبندی زیبا و گرافیک جذابی باشد تا متقاضیان با وارد شدن به این وب‌سايت احساس خوبی را تجربه کنند.

4- قابلیت ریسپانسیو (واکنشگرا)

امروزه تمامی افراد برای برطرف سازی نیازهایشان تمایل دارند بیشتر کارهای خودشان را با گوشی همراه انجام دهند، زیرا این وسیله در اکثر جاها به همراه افراد بوده و آنها می‌توانند برای انجام دادن کارهای روزمره خود از گوشی همراه استفاده کنند.

وقتی که طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد به صورت ریسپانسیو راه‌اندازی شود این امکان را برای افراد فراهم می‌سازد تا در هر کجایی که هستند به راحتی بتوانند با گوشی هوشمند خود وارد این وب‌سایت شده و از امکانات و خدماتی که در آن قرار دارد استفاده کنند.

زمانی که افراد بتوانند توسط گوشی و تبلت وب‌سايت شما را به خوبی مشاهده کنند و به تمامی بخشهای آن دسترسی داشته باشند، احساس رضایت از مرکز و موسسه‌ی شما خواهند داشت وبا توجه به این موضوع موتورهای جیتجو امتیاز مثبتی را برای وب‌سايت شما در نظر خواهند گرفت.

۵_ پاسخ به سوالات کاربران

اکثر کاربران و یا افراد وابسته به مواد که قصد ترک مخدر را دارند تمایل دارند قبل از انتخاب مرکز کمپ ترک اعتیاد مناسب سوالاتی را راجب شرایط و محیط آن بپرسند. این بخش وب‌سایت امکان پرسیدن سوالات کاربران از شما را فراهم خواهد ساخت و می‌توانید به تمامی سوالات آنها به صورت آنلاین پاسخ دهید، توجه داشته باشد که احساس مسئولیت سبب می‌شود تا شما بتوانید افراد زیادی را جذب کنید.

امکانات طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

امکانات طراحی سایت ترک اعتیاد
 • پنل کاربری
 • ورود
 • عضویت
 • سیستم چت آنلاین
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت
 • چند فروشندگی
 • سیستم تیکتینگ
 • عضویت vip
 • گالری تصاویر و ویدیو

طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد دارای چه صفحاتی است

صفحات وب‌سايت ترک اعتیاد شامل موارد زیر است:

1- قراردادن بخش خدمات درمانی در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

یکی از مهم‌ترین صفحاتی که در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد باید وجود داشته باشد، صفحه خدمات درمانی مناسب با افراد بیمار است. هر چقدر امکانات خدماتی در این وب‌سایت بیشتر باشد متقاضیان زیادتری تمایل استفاده از کلینیک و مرکز ترک اعتیاد شما را دارند.

2- صفحه مقالات در وب‌سایت ترک اعتیاد

مقالات مفید و کاربردی در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد موجب می‌شود تا بیماران و افرادی که از خدمات شما استفاده می‌کنند از خواندن این مطالب خرسند شوند. محتوای این مقالات باید ساده همه کس فهم باشد تا در روند درمانی و ترک افراد نیازمند تاثیر گذار باشد.

3- صفحه تماس با ما

قرار دادن شماره تماس‌های مستقیم کمپ ترک اعتیاد در این صفحه به بیماران و خانواده این عزیزان این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز بتوانند به راحتی با مرکز و کلینیک مورد نظر ارتباط برقرار کنند.

صفحات طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

4- صفحه ای که عکس و تصاویر کمپ در آن قرار دارد

یکی از کارهای مفید و با ارزشی که می‌توانید در وب‌سايت مرکز ترک اعتیاد اجرا کنید، ایجاد یک صفحه برای قرار دادن عکسها و ویدیوهای با کیفیت و با مفهموم از محیط کمپ است. وقتی که متقاضی این عکس‌ها را مشاهد کند به شناخت بهتری از مرکز ترک اعتیاد خواهد رسید و در واقع شناخت اولیه او با دیدن عکس از این محیط شکل می‌گیرد.

5- بخش در باره ما

این بخش از وب‌سايت ترک اعتیاد معرف شما خواهد بود و مرکز و مجموعه شما را به صورت جامع و مختصری به افراد متقاضی معرفی خواهد کرد.

تاریخچه تاسیس و شروع فعالیت کمپ، مجوز و گواهینامه‌های لازم برای فعالیت، زرومه و سابقه کادر مرکز ترک اعتیاد مانند مدیر و کارکنان، نقشه و آدرس دقیق مجموعه و تعداد افرادی که توسط این کمپ موفق شده‌اند مواد مخدر را ترک کنند را می‌توان از موارد مهمی دانست که برای معرفی شما باید در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد قرار گیرید.

6- صفحه اصلی وب‌سایت (خانه)

این بخش شامل منو خانه و زیر منوها خواهد بودو به کاربران اجازه می‌دهد تمامی منوها و بخش‌های وب‌سایت را به خوبی مشاهده کنند. صفحه اصلی مهم‌ترین صفحه در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد محسوب می‌شود.

7- دیگر صفحات وب‌سایت ترک اعتیاد

 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه دسته بندی خدمات
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات و بلاگ
 • صفحه مقالات و بلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات ( وسایل شخصی،کتاب، شوینده، خوراکی وغیره)
 • صفحه دسته بندی محصولات در طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد
 • صفحه نهایی محصولات
صفحات طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد

سخن پایانی

سلامت روح و روان افراد در یک جامعه مساوی است با پیشرفت آن کشور در تمامی عرصه‌ها، طراحی سایت کمپ ترک اعتیاد محیطی است برای تمامی کسانی که می‌خواهند دوباره به زندگی عادی و روزانه خودشان دست یابند، آنها از طریق این وبسایت می‌توانند از تمامی امکاناتی که در آن قرار داده شده است استفاده کنند.

تمامی افرادی که دچار لغزش شده و در دام خانمان سوز اعتیاد گرفتار شده‌اند به نوعی بیمار هستند و جایز نیست که از واژه‌های زننده در وصف آنها استفاده شود. به امید روزی که جامعه‌ای به دور از مصرف مواد مخرب داشته باشیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.