طراحی سایت ورزشی | 14 مورد از امکانات مهم آن برای تمامی اماکن اسپرت💪

طراحی سایت ورزشی | 14 مورد از امکانات مهم آن برای تمامی اماکن اسپرت💪


امروزه به دلیل بالا رفتن هزینه‌های ورزشی، اکثر افراد ترجیح می‌دهند که در منزل و با استفاده از رژیم خودسرانه برنامه ورزشی خود را دنبال کنند که این کار از لحاظ علمی درست نبوده و می‌تواند به دلیل فقدان علمی، آسیب‌های را به افراد وارد کند. طراحی سایت ورزشی فرصتی است برای آموزش و یادگیری تکنیک‌های ورزشی توسط مربیان و مراکزی که در حوزه سلامت و تندرستی فعالیت دارند.

در دنیای امروز افراد اهمیت زیادی به ورزش و تناسب اندام می‌دهند، زیرا می‌دانند که جسم سالم، فکرسالم و تندرستی را برای آنان به ارمغان می‌آورد. اگر به دوستان و یا آشنایانتان نگاه کنید، افراد زیادی را مشاهده خواهید کرد که یا در رژیم لاغری یا تناسب اندام خاص قرار دارند و یا به باشگاه ورزشی می‌روند برای انجام دادن حرکات ورزشی مورد نظرشان. مقاله امروز ما درمورد طراحی سایت ورزشی خواهد بود و به برسی این دسته از وب‌سایت‌ها خواهیم پرداخت، پس تا انتها با ما همراه باشید.

چرا طراحی سایت ورزشی نیاز است

اشخاص برای برآورده کردن تمرین‌های ورزشی و رژیم غذایی به کرار در اینترنت در حال جستجو هستند، این عامل باعث شده یک باشگاه ورزشی بتواند با طراحی سایت ورزشی خدمات قابل قبولی را در فضای اینترنت به اشخاص ارائه دهد.

زمانی که باشگاه ورزشی شما دارای سایت باشد خیلی راحت قابل روئیت خواهد بود و اشخاص به راحتی می‌توانند با یک جستجوی ساده در اینترنت شمار را پیدا کنند. راه‌اندازی یک وب‌سایت ورزشی باعث می‌شود باشگاه شما رفته رفته در بین مردم جا باز کند و به یک برند ورزشی تبدیل شوید.

زمانی که قرار است شما اقدام به طراحی سایت ورزشی کنید، دوست دارید شرکت و مجموعه‌ای این کار را برای شما انجام دهد، که هم تجربه خوبی در این زمینه داشته باشد و هم مشتریانش از آن راضی باشند.

برای اینکه با مجموعه سایت با سئو بیشتر آشنا شوید از شما دعوت می‌کنیم که از نمونه کارهای این شرکت بازدید کنید. در ادامه به امکاناتی که در وب‌سایت ورزشی وجود دارد اشاره می‌کنیم:

امکانات طراحی سایت ورزشی

 • طراحی یک بخش برای کسب درآمد بیشتر از مشاوره و برنامه
 • ورود
 • عضویت
 • امکان چند زبانه کردن وب‌سایت باشگاه ورزشی
 • قرار دادن بخشی که در آن به معرفی باشگاه مربوطه و رزومه باشگاه می‌پردازد
 • قرار دادن درگاه مستقیم بانکی برای باشگاه
 • امکان ثبت نام آنلاین اشخاص
 • بخشی که در آن آموزش‌های و حرکات ورزشی قرار داده می‌شود
 • امکان آشنا شدن کاربران با کادر باشگاه و بازیکنان
 • ایجاد کردن یک صفحه مخصوص وب برای گرفتن آگهی و تبلیغات
 • طراحی پنل مدیریت باشگاه
 • امکان چت آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته در طراحی سایت ورزشی
 • قرار دادن عکس‌هایی از محیط باشگاه
 • ایجا قسمتی برای قرار دادن مقالات ورزشی مرتبط با فعالیت باشگاه
امکانات طراحی سایت ورزشی

اهمیت طراحی سایت ورزشی

وب‌سایت ورزش یک محیط امن و آرام است برای کسانی که دوست دارند رشته‌ورزشی مورد نظرشان را دنبال کنند و از اتفاقاتی که در باشگاه مورد نظرشان می افتد مطلع باشند و از اخبار باشگاه‌های دیگر نیز آگاه باشند.

باشگاهای ورزشی می‌تواند علی رغم اطلاعات از باشگاه خودشان، از دیگر باشگاه‌های بزرگ دنیا نیز اطلاعاتی را در سایت خود قرار دهند و کاربرانشان را در جریان آن خبرها بگذارند، این عامل موجب رضایت کاربر شده و زمانی که او نیاز داشته باشد اطلاعات ورزشی مورد نظرش را در اختیار داشته باشد؛ به وب‌سایت شما سر می‌زند.

در یک طراحی سایت ورزشی باید تمامی مراحل ثبت نام و یا دریافت خدمات دیگر،به صورت آنلاین و از طریق وب انجام شود که این عامل باعث خواهد شد در وقت کاربران و شما صرفه‌جویی شود.

حال که شما به اهمیت وب‌سایت پی بردید می‌توانید یک سایت شخصی نیز برای خودتان داشته باشید تا تمامی فعالیت‌ها و کارهای خود را از طریق این فضا دنبال کنید، برای درک بهتری این موضوع از شما دعوت می‌کنیم که از مقاله طراحی سایت شخصی دیدن کنید:

«طراحی سایت شخصی»

درآمدزایی توسط وب‌سایت ورزشی

زمانی که شما یک سایت ورزشی را مدیریت و رهبری می‌کنید، می‌توانید با استفاده از چند روش در آن به کسب درآمد بپردازید و با خدماتی که به کاربران و مخاطبانتان ارائه می‌دهید مشتریان زیادی را به بازدید از این سایت دعوت کنید، در ادامه به ۵ نمونه از این مزیت‌های مهم می‎‌پردازیم:

مزیت وب‌سایت ورزشی

۱_ مشاوره دادن

یکی از بهترین و سود آورترین کارها مشاوره دادن است و شما می‌توانید با توجه به مهارت و تخصصی که در رشته ورزشی خود دارید به اشخاص متقاضی و علاقه‌مند مشاوره دهید.

جوانان زیادی وجود دارند که می‌توانید با جذب کردن آنها از طریق وب‌سایت، مشاورهای حرفه‌ای خودتان را به آنها بدهید و در واقع آنها، چگونگی انجام دادن درست فرامین و اصول رشته مورد نظر را از شما بیاموزند. پس طراحی سایت ورزشی برای باشگاه شما جهت مشاوره دادن بسیار مهم و ضروریست.

۲_ ثبت نام مخاطبان در طراحییی سایت باشگاه ورزشی

وقتی که یک باشگاه ورزشی دارید و برای آن یک وب‌سایت راه‌اندازی کردید؛ گوی سبقت را از رقبای خودتان ربوده‌اید و می‌توانید با جذب تعداد زیادی کاربر از درآمد بالایی بهرمند شوید.

۳_ ارائه برنامه غذایی

اجرا کردن سبک زندگی سالم را همه دوست دارند، اشخاصی هستند که به دور از دانش لازم، به طور خودسرانه اقدام به گرفتن رژیم غذایی می‌کنند و بدون هیچ گونه دانش و مهارت خاصی در این زمینه آن رژیم را نیز به دیگران تجویز می‌کنند.

با راه‌اندازی سایت ورزشی می‌توانید به این اشخاص بهترین برنامه را برای رسیدن به نتیجه دلخواهشان ارائه دهید و علی‌رغم درآمد خوبی که از این راه به دست می‌آورید، کمک زیادی به اشخاصی که به دنبال برنامه غذایی و تمرینی سالم هستند کرده و این کار شما در سلامت جامعه نقش بسزایی خواهد داشت.

۴_ فروش لوازم

زمانی که طراحی سایت ورزشی را انجام میدهید دارای سایتی هستید که می‌توانید بدون هیچ محدودیتی به تمامی افراد در سرتاسر کشور لوازم ورزشی بفروشید، این کار باعث درآمد زایی بیشتر برای شما و پیدا کردن مشتریان زیادتری خواهد شد.

۵_ ارائه دادن برنامه تمرینی به کاربران

با دانشی که در رشته مورد نظرتان دارید، می‌توانید برنامه تمرینی برای کاربرانتان بنویسید و از طریق وب‌سایت ورزشی آن برنامه را در اختیار کاربر قرار دهید و به صورت آنلاین مبلغش را دریافت کنید، این نوع برنامه‌نویس ورزشی روش مناسب است برای صرفه جویی در وقت و درآمد بالاتر شما.

مزیت وب‌سایت ورزشی

اهمیت رنگ آمیزی در طراحی سایت ورزشی

توجه داشته باشید که چیدمان و نوع رنگ‌های استفاده شده در وب‌سایت ورزشی اهمیت زیادی خواهد داشت؛ زیرا باعث خواهد شد که کاربران زمانی که برای بازدید به سایت شما می آیند جذب آن شوند و تمامی صفحات و مطالب مفید را مطالعه کنند، این عامل باعث بالا رفتن ترافیک سایت خواهد شد و آن را در صفحه اول گوگل و در نتایج بالا به کاربران نمایش خواهد داد.

صفحات در طراحی سایت ورزشی

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه اصلی یا همان (خانه)
 • صفحه آرشیو خدمات در وب‌سایت ورزشی
 • صفحه خدمات در طراحی سایت ورزشی
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات ورزشی و بلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات و کالاهای ورزشی
 • صفحه محصولات نهایی
 • صفحه در باره ما
 • صفحه‌ای که در آن قیمت خدمات ارائه شده توسط باشگاه قرار می‌گیرد

طراحی سایت باشگاه ورزشی مناسب برای چه رشته‌هایی است

1- طراحی سایت برای مراکز پرورش‌اندام

2- طراحی سایت برای باشگاه‌های فوتبال

3- طراحی سایت برای رشته‌های رزمی

4- طراحی سایت برای ژیمناستیک

5- طراحی سایت برای ورزش‌های آبی

6- طراحی سایت برای تنیس و بدمینتون

7- طراحی سایت برای والیبال

8- طراحی سایت برای بسکتبال

9- طراحی وب‌سایت برای تمامی ورزش‌های جمعی و انفرادی

هزینه‌ی طراحی سایت ورزشی چقدر است

انواع سایت ورزشی

در دنیای دیجیتال امروزی هر کسب و کاری که خود را به روز نکند از غافله‌ی تجارت عقب خواهد افتاد و فرصت‌های زیادی را که در اینترنت برای همگان فراهم است را از دست خواهد داد. اماکن ورزشی نیز باید خود را با جامعه همسو کنند و با توجه به نیازهای ورزشی که افراد به آن نیاز دارند اقدام به خدمات رسانی کنند، از این رو طراحی سایت باشگاه ورزشی بهترین راهکاری است که این مراکز ورزشی می‌توانند از طریق آن علاقه مندان زیادی را جذب کرده و در جهت برطرف سازی نیاز و خواسته‌های آنها قدم بردارند.

اما سوالی که در اینجا برای بسیاری از باشگاه داران و مربیان ورزشی به وجود می‌آید این است که هزینه ساخت وب‌سایت ورزشی چقدر است، در واقع با صرف کردن چه میزان پول می‌توان یک سایت بهینه و هدفمند راه‌اندازی کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه طراحی و ساخت این وب‌سایت با توجه به حوزه‌ی ورزشی و امکاناتی که شما در سایت به آن نیاز دارید مشخص خواهد شد.

هر چقدر امکانات مورد استفاده در این وب‌سایت بیشتر باشد به مراتب قیمت آن نیز بیشتر است و عکس این موضوع نیز صدق دارد. شما به عنوان یک مربی و مدیر باشگاه ورزشی نگران مبلغ مورد نظر برای راه‌اندازی سایت نباشید چرا که ارزش و سودآوری که این پروسه برای شما به همراه دارد در مقابل هزینه آن اصلا قابل غیاث نیست و طراحی سایت ورزشی در مدت زمان کوتاه چند ماهه درآمد شما را تاچند برابر افزایش خواهد داد.

سخن پایانی

اگر در یک رشته ورزشی فعالیت دارید و دارای یک باشگاه هستید، یا اگر باشگاه ورزشی ندارید این امکان را برای شما فراهم است تا با طراحی سایت ورزشی به صورت آنلاین تخصص و مهارتی را که دارید به کاربران بیاموزید، در واقع یک وب‌سایت ورزشی می‌تواند شما را در نوع رشته و فعالیتی که دارید به کاربران و مخاطبان زیادی معرفی کند و در مدت زمان کمی به یک برند نامی و سرشناس تبدیل شوید.

ما برای توسعه کسب و کار شما تخصص کافی و ایده‌های کاربردی بسیاری داریم، کافیست جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.