طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی | خاطره‌ای لذت بخش از سفر…

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی | خاطره‌ای لذت بخش از سفر…

زمانی که شما قصد دارید برای تفریح و مسافرت به مکانی خاص و یا طبیعت بروید، مهم‌ترین دغدقه ای که با آن روبرو هستید فراهم نمودن مکانی آرام و راحت برای اقامت خود و خانواده است، طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی برای تمامی هتل‌ها و مکان‌های اقامتی این بستر را فراهم می‌سازد تا بتوانند افراد زیادی را از طریق این فضا جذب کرده و درآمد خود را افزایش دهند.

در دنیای پیشرفته امروزی گسترش علم رشد چشمگیری داشته است و باعث شده تا تمامی کسانی که در حوزه‌های مختلف مشغول به خدمات رسانی و فعالیت هستند، بتوانند با طراحی و راه‌اندازی سایت برای کسب کارشان خدمات شایانی را به کاربران و مخاطبان ارائه دهند.

وب‌سایت هتل و اماکن اقامتی

هتل و اماکن اقامتی که قصد دارید در سفرتان برای استراحت و تفریح رزرو و محیا سازید، باید دارای خصوصیات و امکاناتی باشد تا بتواند خاطره خوبی را برای شما فراهم سازد و سفر شما را تبدیل به یک اتفاق خوب و به یاد ماندنی کند.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی دست مشتریان و مسافران را باز خواهد گذاشت و آن‌ها می‌توانند در کمترین زمان نیازهای گردشی و اقامتی خودشان را ازطریق این وب‌سایت مهیا کنند.

چرا طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی

امروز در بازار کسب کار، سهم تجارت الکترونیک زیادی است و صاحبان هتل و اماکن عمومی می‌توانند با طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت هتل و اماکن اقامتی باعث بالا بردن درآمد خود شده و از طرفی دیگر هزینه‌‎های خودشان را کاهش دهند.

کسانی که دارای مکان‌های تفریحی و اقامتی هستند می‌توانند با طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی، علی رغم تبلیغات گسترده‌ای که انجام می‌دهند مسافران و مشتریان زیادی را جذب کنند و با قرار دادن تمامی امکانات هتل و اماکن اقامتی در وب‌سایت خدماتی را که می‌توانند به اشخاص ارائه دهند را به نمایش بگذارند.

مسافران می‌توانند با رزرو کردن هتل از طریق وب‌سایت هم در وقت و هزینه خودشان صرفه جویی کنند و هم در کمترین زمان محل اقامت خودشان را رزرو کنند تا اسباب آسایش خود و خانواده شان را فراهم سازند و تجربه به یاد ماندنی را از سفر به جا بگذارند.

اهمیت وب‌سایت برای هتل‌ها و اماکن عمومی

اهمیت وب‌سایت هتل

امروزه صنعت هتل داری و گردشگری از اهمیت زیادی برای افراد برخوردار است وبه همین خاطر است که  این صنعت در دانشگاه‌ها به صورت آکادمیک تدریس می‌شود که خود نشان دهنده ضرورت این صنعت در زندگی افراد است. امروزه اکثر هتل‌ها و مکان‌های تفریحی و گردشگری دارای یک وب‌سایت مختص به خودشان هستند و تمامی خدماتشان را از این طریق به افراد ارائه می‌دهند.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی باعث بالا رفتن اعتبار و ارزش هتل شما خواهد شد و این اعتماد را به کاربران می‌دهد که با خیالی راحت و آسود برای لذت بردن از لحظات ارزشمندشان، هتل و مکان تفریحی شما را انتخاب کنند.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی دارای چه صفحاتی است

 • صفحه اصلی وب‌سایت
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه آرشیو خدمات
 • صفحه خدمات در طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی
 • صفحه خدمات نهایی
 • صفحه آرشیو مقالات وبلاگ
 • صفحه مقالات وبلاگ
 • صفحه آرشیو محصولات
 • صفحه محصولات
 • صفحه نهایی محصولات

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی چه امکاناتی دارد

امکانات طراحی سایت اماکن اقامتی

برای اینکه کاربران و مسافران بتوانند به شکل بهتری در این وب‌سایت فعالیت داشته باشند و خدمات خود را با کیفیت بالاتری به افراد ارائه دهند، این وب‌سایت باید دارای امکاناتی باشد که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

رزرو آنلاین

هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که شما برای فراهم نمودن هتل و اماکن اقامتی که قرار است چند روزی را در آنجا سپری کنید با چند کلیک ساده اقدام به انجام این کار کنید،

اشخاص می‌توانند با وارد شدن به وب‌سایت شما اقدام به رزرو آنلاین مکان استراحتشان کنند و با مشخص کردن تعداد روزها اقامت خودشان، خدمات مورد نیازشان را از طریق وب‌سایت مشخص کرده و هزینه مورد نظر را بپردازند.

معرفی امکانات

با قرارد دادن یک بخش ازطراحی سایت هتل و اماکن اقامتی می‌توانید تمامی امکاناتی را که در هتل و اماکن اقامتی وجود دارد به کاربران ارائه دهید و با دسته‌بندی خدمات این امکان را برای کاربران به وجود بیاورید تا به راحتی به تمامی خدمات دسترسی داشته باشند.

طراحی و راه اندازی سایت چند زبانه

به دلیل اینکه مسافران و مشتریان شما ممکن است از کشورهای مختلف اقدام به رزرو هتل و مکان اقامتی کنند، لزوم استفاده از وب‌سایت چند زبانه ضروری و مهم است. زمانی که وب‌سایت شما از این امکان برخوردار باشد مسافران می‌تواند بدون هیچ گونه مشکل اقدام به انتخاب مکان اقامتی خودشان کنند و مشتریان زیادتری را به دست خواهید آورد.

تبلیغات آنلاین

اگر شما دارای وب‌سایت هتل و اماکن اقامتی هستید، می‌توانید با قرار دادن تبلیغات از مراکز تفریحی و باستانی اطراف خودتان اقدام به بازاریابی و درآمد زایی کنید و بابت قرار دادن این تبلیغات در وب‌سایتتان مبلغی را دریافت کنید که این کار برای شما درآمد خوبی را به همراه دارد. تبلیغات آنلاین را باید از دیگر امکانات مهمی محسوب کرد که در طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی به آن توجه زیادی می‌شود.

امکانات طراحی سایت اماکن اقامتی

ایجاد قسمتی برای قرار دادن فیلم و عکس

به یاد داشته باشید که محتویات ویدئویی و تصویری تاثیرات بیشتری از محتویات متنی بر روی رفتارکاربران و مخاطبین دارد. با قرار دادن تصاویر و فیلم از امکانات و خدمات هتل و اماکن تفریحی در وب‌سایت، افراد زیادتری را جذب خواهید کرد و وب‌سایت شما از ترافیک بالایی برخوردار خواهد شد.

پیشنهادهای ویژه و قراردادن تخفیف در وب‌سایت

می‌توانید یک بخش از طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی را به پیشنهادات و تخفیف‌ها اختصاص دهید. مثلا در ایامی از سال و یا مناسبت‌های گوناگون که وجود دارد با قرار دادن تخفیف استفاده از خدمات هتل برای کاربران، اعتماد و اعتبار سایت خودتان را بالا ببرید.

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

زمانی که وب سایت شما از این امکان برخوردار باشد در هر ساعتی از شبانه روزی می‌توانید پاسخگوی مشتریان و مسافران باشید و هر سوال یا مشکلی که برای آنها به وجود بیاید قادر به حل کردن آن خواهید بود.

توجه داشته باشید زمانی که کاربران از خدمات شما راضی باشند، همیشه به وب‌سایت شما سر خواهند زد که این موضوع در سئو سایت سما تاثیرات مثبتی را به دنبال دارد.

قرار دادن یک قسمت از وب‌سایت به عنوان باشگاه مشتریان

این بخش برای وفادار سازی بین مشتریان می‌تواند برای وب‌سایت شما مفید و سودمند باشد.

درگاه مستقیم بانکی

با قرار دادن درگاه مستقیم بانکی در وب‌سایت هتل و اماکن اقامتی، بستری را ایجاد می‌کنید تا تمامی افراد قادر باشند به راحتی تراکنش‌های خود را در این محیط انجام دهند.

دیگر امکانات این وب‌سایت شامل

 • ورود
 • عضویت کاربر
 • سیستم چت آنلاین
 • سیستم تیکتینگ
 • عضویت VIP

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی برای چه کسانی مناسب است

این وب‌سایت برای تمامی کسانی که در این حوزه ها فعالیت دارند مناسب است، به عنوان مثال برای:

 • هتل داران
 • اقامتگاه‌ها
 • خوابگاه‌ها
 • مکان‌های تفریحی
 • مکان‌های توریستی و غیره…

اگر شما در حوزه رستوران فعالیت دارید و علاقه‌مند هستید تا در این صنعت نیز اطلاعات کافی را به دست آورید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید:

«طراحی سایت رستوران»

افراد نیازمند وب‌سایت

سخن پایانی

با وجود استفاده کردن اکثریت افراد از خدمات اینترنتی، بازار کاری گسترده و بزرگی برای هتل داران و کسانی که دارای اماکن اقامتی هستند مهیا شده است. فعالیت در کسب کارهای سنتی روز به روز کمرنگ تر خواهد شد زیرا تکنولوژی جای آن را گرفته و در زمان و هزینه افراد و صاحبین کسب کار صرفه جویی کرده است.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی جایگاه و ارزش فعالان این صنعت را ارتقاء می‌دهد و در صورت استفاده از یک وب‌سایت مناسب و قدرتمند آنها را به یک برند تبدیل خواهد کرد. تمامی انسان‌ها خواهان بهترین‌ها هستند و شما می‌توانید با ارائه بهترین خدمات در وب‌سایت اقامتی خودتان، آنها را از این مهم بی نیاز سازید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.